Mario Hezonja

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.01.2017.
Poruka: 23
31. siječnja 2017. u 19:11
Ajde kakogod, nadajmo se nekom trejdu u sljedećih 20-ak dana, pred Marijom je isti put kao pres Stauskasom, vidit ćemo na što će to izaći. Pozz
AdrianaLima fan
AdrianaLima fan
Mali dioničar
Pristupio: 25.07.2008.
Poruka: 5.008
31. siječnja 2017. u 19:12
???? je napisao/la:


Želiš reći da bi Cleveland koji je momčad sa šampionskim aspiracijama dao više prostora igraču koji šutira 29% iz igre i igra lošu obranu? Ne bi rekao.
Iza Jamesa ostane 10-ak minuta koje odlično pokriva prekaljeni veteran Jefferson a na SG su JR i Shump koji su obrambeno daleko kvalitetniji igrači, JR i napadački, čak i Shump tricu šutira preko 40%.
Vidi cijeli citat

Ekipa sa Jamesom bi napravila 2-3 akcije za Hezonju samo na temelju kvalitete u dodavanju pogotovo nakon izlaska iz screena i odlicnog osjecaja za lob dodavanje. 

Orlando najveci talenat tare, a da nebi Hezonju.
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.069
31. siječnja 2017. u 20:08
Koji su razlozi za dva uzastopna dnp? Je li igrao bolju ili lošiju obranu u odnosu na razdoblje prije rekalibracije? Čime ga je to Rudež izbacio iz rotacije? Jesu li njegove minute utemeljene na dobrim obrambenim reakcijama?

I, što je uopće ta rekalibracija? Kakav je cilj i plan kluba za Marija? Postoji li uopće ikakav cilj u tom pogledu?

Trener izjavi na presici (nakon utakmice sa Washingtonom) da njegove minute ovise o obrani, a sa minutama (ponavljam se kao pokvarena ploča) će se zvati više akcija za njega. Onda ga pošalje na rekalibraciju. Što god on radio, a ne igra, (i još k tome trener izjavi da je u teškoj situaciji jer mu fali minuta na parketu, a nema ih jer je ispao iz rotacije - odlukom trenera - baš kad je pokazao naznake napadačkog buđenja), pitam se postoji li neka virtualna trening aplikacija za simulaciju igre, jer mi nije jasno kako mladi igrač kojemu nedostaje minuta u igri (i sa time svim propustima i glupostima koje radi kad uđe u igru) može biti bolji nakon razdoblja neigranja (1-5-6-7 minuta u smeće vremenu se doista nemože smatrati igrom) kada konačno dobije neku minutažu.
obećao sam adminu da ću biti dobar
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
31. siječnja 2017. u 20:33
Jotojoto je napisao/la:
Koji su razlozi za dva uzastopna dnp? Je li igrao bolju ili lošiju obranu u odnosu na razdoblje prije rekalibracije? Čime ga je to Rudež izbacio iz rotacije? Jesu li njegove minute utemeljene na dobrim obrambenim reakcijama?

I, što je uopće ta rekalibracija? Kakav je cilj i plan kluba za Marija? Postoji li uopće ikakav cilj u tom pogledu?

Trener izjavi na presici (nakon utakmice sa Washingtonom) da njegove minute ovise o obrani, a sa minutama (ponavljam se kao pokvarena ploča) će se zvati više akcija za njega. Onda ga pošalje na rekalibraciju. Što god on radio, a ne igra, (i još k tome trener izjavi da je u teškoj situaciji jer mu fali minuta na parketu, a nema ih jer je ispao iz rotacije - odlukom trenera - baš kad je pokazao naznake napadačkog buđenja), pitam se postoji li neka virtualna trening aplikacija za simulaciju igre, jer mi nije jasno kako mladi igrač kojemu nedostaje minuta u igri (i sa time svim propustima i glupostima koje radi kad uđe u igru) može biti bolji nakon razdoblja neigranja (1-5-6-7 minuta u smeće vremenu se doista nemože smatrati igrom) kada konačno dobije neku minutažu.
Vidi cijeli citat

Večini u Orlandu je već davno jasni da Vogel ne zna šta radi i to nema veze s Mariom, on ne zna kako koristiti ispravno Gordona i Vučko, ne zna kako Byomba iskoristiti, Ibaka ga je davno prekrižio i Fournieru je oborio vrijednost, jedini koji su profitirali su Watson i Green koji odlaze na kraju sezone pa je pitanje tko tu koga jebe. Toliko razvikani defanzivni trener ima najgoru obranu u ligi i totalno ne funkcionalan napad, Hezonja je njima trenutno najmanji problem. Njegova uloga u ekipi bi sigurno bila drugačija ne zbog statistike nego zbog toga što bi trener znao iskoristiti je gore vrline

[uredio joke1505 - 31. siječnja 2017. u 20:34]
my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
Bananeros
Bananeros
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2017.
Poruka: 8.008
31. siječnja 2017. u 20:49
Fino ste to naveli statistike.
Znam šta je statistika, zato je zajebite!
Samo će amer gledati striktno statistiku, uvjeren sam da je svaki pojedinac pametniji od amera.
Ne možeš mi reći da je isto odigrati 30 tekmi i igrati ili igrati u grču uz dodatak da od 30 igraš 19 na rekab a ostale 11 odigraš u ritmu 1-0-3-0-2-0-0-0-0-3-0-0-0-2. Pa nemojte, ljudi biti takvi (neću reći licemjerni) jer zaista od tiga nema ništa.

Hez će svugdje odigrati više nego ovdje jer očito je antipatija u pitanju a ne objektivan pristup. Netko je spominjao Vogelovu izjavu da Hez ne igra 5-5. Jednostavno je SMIJEŠNO kad to netko veli i pri tome priča o NBA (ako nisu GSW, SAS i sl. u pitanju)

HEZ - MAN će uspijeti!
Nema dileme.
[uredio Bananeros - 31. siječnja 2017. u 20:51]
Bananeros
Bananeros
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2017.
Poruka: 8.008
31. siječnja 2017. u 20:50
[uredio Bananeros - 31. siječnja 2017. u 20:50]
axl
axl
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.07.2012.
Poruka: 1.447
31. siječnja 2017. u 20:51
jer opce je poznato da sportnet forum zna vise od nekakvih Skilesa, Pascuala i Vogela
Unikat86
Unikat86
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.01.2012.
Poruka: 2.575
31. siječnja 2017. u 20:53
Ja bi volio Maria vidjeti u Dallasu. 
Tamo se suska da Dallas nudi Matthewsa naokolo.  
On i jos netko od Dallasove mladosti u Orlando. Hez plus netko u Dallas. Cisto zbog izjednacavanja placa. Matthews ima ugovor od 16 milja , sto je u novim cap okvirima pristojna cifra. Igra finu sezonu u Dallasu. Dobri postoci suta, bojazan nakon ozlijede tetiva je vise manje nestala i taman je veteran po Vogelovoj mjeri.
A Dallas sa Hezonjom na dvojci, Barnesom na trojci i visokim pickom kojim draftaju playa napravi brzi rebuilding. Uz veteransku patronazu D-Willa, Andrije i Dirka i genijalnog Carlislea na klupi smatram da bi Mario tu imao sta kazati i bio Dallasova buducnost.
[uredio Unikat86 - 31. siječnja 2017. u 20:55]
Bananeros
Bananeros
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2017.
Poruka: 8.008
31. siječnja 2017. u 20:55
PS:
Kad bi ikako mogao dospjeti do Spursa...



...pa ako ne ide, ne ide. Onda neću više pisati ništa vezano u Heza.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.01.2017.
Poruka: 23
31. siječnja 2017. u 20:58
Jotojoto je napisao/la:
Koji su razlozi za dva uzastopna dnp? Je li igrao bolju ili lošiju obranu u odnosu na razdoblje prije rekalibracije? Čime ga je to Rudež izbacio iz rotacije? Jesu li njegove minute utemeljene na dobrim obrambenim reakcijama?

I, što je uopće ta rekalibracija? Kakav je cilj i plan kluba za Marija? Postoji li uopće ikakav cilj u tom pogledu?

Trener izjavi na presici (nakon utakmice sa Washingtonom) da njegove minute ovise o obrani, a sa minutama (ponavljam se kao pokvarena ploča) će se zvati više akcija za njega. Onda ga pošalje na rekalibraciju. Što god on radio, a ne igra, (i još k tome trener izjavi da je u teškoj situaciji jer mu fali minuta na parketu, a nema ih jer je ispao iz rotacije - odlukom trenera - baš kad je pokazao naznake napadačkog buđenja), pitam se postoji li neka virtualna trening aplikacija za simulaciju igre, jer mi nije jasno kako mladi igrač kojemu nedostaje minuta u igri (i sa time svim propustima i glupostima koje radi kad uđe u igru) može biti bolji nakon razdoblja neigranja (1-5-6-7 minuta u smeće vremenu se doista nemože smatrati igrom) kada konačno dobije neku minutažu.
Vidi cijeli citat


Prije zadnja 2 DNP-a Mario je u 6 utakmica odigrao 109 minuta dakle 18 minuta po utakmici.
Za tih 18 minuta je na prosjeku od 5 koševa do kojih je došao šutirajući 12/37(33%) uz kriminalnu
obranu bez lopte, nikako ne uspijeva skužiti kako igrati obranu, kako se postaviti protiv različitih tipova igrača.
Da ne idemo detaljnije vidili bi da su ove brojke još pozitivno frizirane u garbage timeu kad se igra neobavezno.

Rekao bi da rekalibracija nije uspjela.

Da, sad će Joke objasniti da Mario zapravo igra vrhunsku obranu i slične gluposti.

P.s. To što su CJ, Green, Meeks smeće ne čini Maria boljim.
Očito ga više u Magicu ne smatraju projektom niti budućnosti pa se nalazi na ovom međuprostoru, od DNP-a do 15 minuta po utakmici gdje nažalost TRENUTNO i pripada. Bit će bolje.

  • Najnovije
  • Najčitanije