Mario Hezonja

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2014.
Poruka: 36.574
02. veljače 2017. u 09:53
ja smatram vogela dosta dobrim trenerom. mozda mu je krimen to sto odbija igrati small ball, i forsira svoju  maksimu koja je dala rezultate u indiani ( je li postava bila hill - stephenson - george - west - hibbert), ali kad ti je glavna opcija u ekipi evan fournier tesko to moze licit na nesto. ponavljam, njegova najveca greska je taj, uvjetno receno big ball, jer tako trati gordona, koji je puno veci potencijal od hezonje (budimo realni, je). velika greska je fournierov ugovor, tribalo je izvuc nesto lani za njega, ili ga jednostavno pustit, sada je to nezahvalna situacija, osim gordona, nemas igraca za kojeg mozes reci - ovaj moze igrati u petorci dobre playoff ekipe. ibaku ne racunam jer ce im otici brze nego asa iz cibone i nema vrijednost. i onda sta radit u trejdovima? mislim da su polako skuzili da moraju opet sve razjebat, tako da hezonja ostaje, i u ovoj situaciji je potpuno na njemu hoce li dobiti minutazu, barem je to moje misljenje.
ginobili
ginobili
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.10.2016.
Poruka: 1.733
02. veljače 2017. u 09:55
Ja sam uvjeren da će u Orlandu prestat ganjat PO tek kada se izgube apsolutno sve šanse.
A kako ima još 30ak utakmica, to neće biti tako brzo.
Vogel još vjeruje da njegov tim može napraviti ovo što trenutno radi Miami.
Na što se samo možemo kiselo i u čudu nasmijati.
Tako da... Mariju bi najbolje bilo da ide u D ligu, ako ga već ne žele trejdat za siću. A izgleda da ne žele.
xavier
xavier
Moderator
Pristupio: 11.09.2012.
Poruka: 22.557
02. veljače 2017. u 10:06
ginobili je napisao/la:
Ja sam uvjeren da će u Orlandu prestat ganjat PO tek kada se izgube apsolutno sve šanse.
A kako ima još 30ak utakmica, to neće biti tako brzo.
Vogel još vjeruje da njegov tim može napraviti ovo što trenutno radi Miami.
Na što se samo možemo kiselo i u čudu nasmijati.
Tako da... Mariju bi najbolje bilo da ide u D ligu, ako ga već ne žele trejdat za siću. A izgleda da ne žele.
Vidi cijeli citat


Na istoku je koncentracija kvalitete takva da će sve ekipe osim Netsa imati šanse za PO 10 utakmica prije kraja 
MCOIS
Duje77
Duje77
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 16.06.2013.
Poruka: 23.719
02. veljače 2017. u 10:24
Lako je za Vogela, puno je veći problem u Henniganu koji se samonominirao za jednog od najgorih GM-ova u povijesti NBA-a.
Hala Madrid!
xavier
xavier
Moderator
Pristupio: 11.09.2012.
Poruka: 22.557
02. veljače 2017. u 10:29
Duje77 je napisao/la:
Lako je za Vogela, puno je veći problem u Henniganu koji se samonominirao za jednog od najgorih GM-ova u povijesti NBA-a.
Vidi cijeli citat


Nemoj pretjerivati...govorimo o ligi u kojoj su radili Stepien, Thomas, King i mnogi drugi 
MCOIS
Putreni
Putreni
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.10.2016.
Poruka: 1.184
02. veljače 2017. u 10:54
Putreni je napisao/la:
pitcher je napisao/la:
joke1505 je napisao/la:
The Orlando Magic have announced that Mario Hezonja & C.J. Wilcox will see about the same amount of floor time over the next 3-4 weeks. https://t.co/fwzgJOvY3o
Šta god ovo značilo
Vidi cijeli citat


Ide i C.J na rekalibraciju 
Vidi cijeli citat



DNP obadvojca
Vidi cijeli citat




LOL i na kraju pogodio obadvojca su ostala sjedit na klupi!

p.s.
Tek sad sam skužio da je ovaj CJ ozljeđen i da je ono bio sarkazam .. ali svejedno. LOL
[uredio Putreni - 02. veljače 2017. u 11:07]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.10.2013.
Poruka: 1.625
02. veljače 2017. u 12:48
AdrianaLima fan je napisao/la:
Jel postoji itko da je vidio ove rotacije veceras i smatra Vogela dobrim trenerom?!
Vidi cijeli citat

Daj otvorite temu "Pljuvanje po Marijevim trenerima i suigračima" da ne moramo to citat svi. Ovdje neka se pisu vijesti o Hezonji i komentira njegova igra.


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.10.2015.
Poruka: 983
02. veljače 2017. u 13:13
cadaverosa je napisao/la:
AdrianaLima fan je napisao/la:
Jel postoji itko da je vidio ove rotacije veceras i smatra Vogela dobrim trenerom?!
Vidi cijeli citat

Daj otvorite temu "Pljuvanje po Marijevim trenerima i suigračima" da ne moramo to citat svi. Ovdje neka se pisu vijesti o Hezonji i komentira njegova igra.


Vidi cijeli citat

Evo odmah, samo da se Mario prebaci sa košarke recimo na tenis, pa njegova sudbina bude 100% u njegovim rukama. Što je Vogel sveta krava da se ne bi smjelo napisati vlastito mišljenje o tom trenerskom Mozartu???
j.s.veron
j.s.veron
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.08.2015.
Poruka: 2.106
02. veljače 2017. u 14:56
Znači kritike u smjeru trenera ni za živu glavu i raspadnutih veterana koji izgledaju još raspalije vođeni Vogelom ,,hejaa hejja magici striček Vogel vas vodi pobjedi ,,daj ajde..
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 2.677
02. veljače 2017. u 15:05
muke darija su u zavrsnoj fazi... moguca rjesenja
a./ trade sto se moze desit svakog dana...
b./ trade ibake..sto bi znacilo da krece tankiranje  i minute za njega rastu
c./ tragic ispadne i matematicki iz playoffa ( tu treba cekat najduze iako i to nije ne znam kak dugo....)
  • Najnovije
  • Najčitanije