Mario Hezonja

vanDjukooy
vanDjukooy
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.08.2011.
Poruka: 618
02. veljače 2017. u 15:35
schizophrenic je napisao/la:
muke Marija su u zavrsnoj fazi... moguca rjesenja
a./ trade sto se moze desit svakog dana...
b./ trade ibake..sto bi znacilo da krece tankiranje  i minute za njega rastu
c./ tragic ispadne i matematicki iz playoffa ( tu treba cekat najduze iako i to nije ne znam kak dugo....)
Vidi cijeli citat


tako :)
Lynx17
Lynx17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 24.571
02. veljače 2017. u 16:32
Da stavim i tu:


43m43 minutes ago
 
 

The Orlando Magic have the 4th worst record in the NBA.

At least they have been playing their young guys & building for the future.

Bananeros
Bananeros
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2017.
Poruka: 8.009
03. veljače 2017. u 06:19
Lynx17 je napisao/la:
Da stavim i tu:


43m43 minutes ago
 

 


The Orlando Magic have the 4th worst record in the NBA.

At least they have been playing their young guys & building for the future.


Vidi cijeli citat


Govori sve o tome tko je kriv za stanje u klubu i igranju Hezonje
hardek
hardek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.08.2010.
Poruka: 2.968
03. veljače 2017. u 13:41
He (playfully) called Hezonja "Pooper Mario"...but all together was very critical of him. We drafted him because of the guys we were considering drafting at that slot, he was the only one that could shoot. He loosely compared Mario to JJ, saying that in year 2, JJ couldn't crack the rotation either.

Orlandov GM nazvao Heza Pooper Mario, i rekao da ne zamjera Vogelu sto ga ne koristi vise jer ne mozes znat sta ce napravit na terenu. LOOOL

Također je rekao da su Bullsi tražili Fourniera, Hezonju i 2017 pick za Butlera a njemu se to činilo kao previše. Strasno
Juventus, storia di un grande amore
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.10.2015.
Poruka: 983
03. veljače 2017. u 14:34
Što je pooper, serator?
Ako su odbili Butlera, to je vrhunac.
Dropshotski
Dropshotski
Dokazano ovisan
Pristupio: 04.09.2007.
Poruka: 12.063
03. veljače 2017. u 14:36
NIsam netko tko neće vidjet gdje su Marijevi nedostaci, ali ovo je stvarno previše.

Pooper su the Tragic, dabog ih Netsi preskočili, ako im stvarno ovakve izjave izlijeću.

Treba se Šiši bacit u akciju pa malo lobirat kod Sixersa. Nek' im uvali marketinški aspekt - Dario & Mario - trust the friendship. A Mario nek smjesta nađe neku mačketinu i digne je u zrak pa posta fotku. Tek onda će Sixersi biti najzabavnija momčad u ligi. 

#1000 
Hrvatska košarka - Povratak u budućnost...
starman
starman
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.04.2014.
Poruka: 1.632
03. veljače 2017. u 15:09
a kaj se čudite...pa ovaj Henigan ziher misli da je Fournier malo lošiji od Butlera
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.070
03. veljače 2017. u 15:20
...u obrani...u napadu su tu negdje...
obećao sam adminu da ću biti dobar
Putreni
Putreni
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.10.2016.
Poruka: 1.184
03. veljače 2017. u 15:32
hardek je napisao/la:
He (playfully) called Hezonja "Pooper Mario"...but all together was very critical of him. We drafted him because of the guys we were considering drafting at that slot, he was the only one that could shoot. He loosely compared Mario to JJ, saying that in year 2, JJ couldn't crack the rotation either.

Orlandov GM nazvao Heza Pooper Mario, i rekao da ne zamjera Vogelu sto ga ne koristi vise jer ne mozes znat sta ce napravit na terenu. LOOOL

Također je rekao da su Bullsi tražili Fourniera, Hezonju i 2017 pick za Butlera a njemu se to činilo kao previše. Strasno
Vidi cijeli citat



Dragi bože ...

Odakle je ovo neke glasine ili iz nekog intervjua?
DRoseA.I.CP3
DRoseA.I.CP3
Željan dokazivanja
Pristupio: 11.09.2010.
Poruka: 234
03. veljače 2017. u 15:36
Ovu navodnu Henniganovu izjavu treba uzeto ''cum grano salis'' obzirom da ju je prenio forumaš sa RealGma koji je navodno razgovarao s njim na nekom domjenku (s vlasnicima godišnjih ulaznica?). 

Neovisno o tome, Hennigan je stvarno očajan GM. Ova ekipa nakon 4-5 godina rebuildinga nije nimalo bolja od one nakon što ih je napustio Dwight. Gledano pojedinačno neki potezi se čine dobrima, ali kad u globalu se vidi da nema nikakvog plana. 

  • Najnovije
  • Najčitanije