Mario Hezonja

j.s.veron
j.s.veron
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.08.2015.
Poruka: 2.106
03. veljače 2017. u 20:25
Ja sam već ranije napisao vreća dinamita i dignut upravu u zrak i ćao,medijska crnina svijeće i bok
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.10.2013.
Poruka: 1.625
03. veljače 2017. u 20:44
Niste još jedino okrivili čistačice svlačionica u Orlandu, za to što Hezonja igra preloše

Za sugirače beskorisan, tu i tamo neki ludi pas zna dodat ali češće to završi kao turnover. Napad mu se svodi na šut, koji nije iznadprosječan na razini lige niti konstantan. Obranu kakvu on igra može doslovno svaki igrač u ligi odigrat. Al ono što meni od svega najviše iznenađuje je nevidljiv napredak.

Za nedostatak minuta je takodjer sam kriv, jer da mu je igra bila na prvom mjestu otisao bi u klub po svojoj mjeri a on je otisao u Barcelonu grijat klupu i pozivat Messija da ga gleda.

j.s.veron
j.s.veron
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.08.2015.
Poruka: 2.106
03. veljače 2017. u 20:52
cadaverosa je napisao/la:
Niste još jedino okrivili čistačice svlačionica u Orlandu, za to što Hezonja igra preloše

Za sugirače beskorisan, tu i tamo neki ludi pas zna dodat ali češće to završi kao turnover. Napad mu se svodi na šut, koji nije iznadprosječan na razini lige niti konstantan. Obranu kakvu on igra može doslovno svaki igrač u ligi odigrat. Al ono što meni od svega najviše iznenađuje je nevidljiv napredak.

Za nedostatak minuta je takodjer sam kriv, jer da mu je igra bila na prvom mjestu otisao bi u klub po svojoj mjeri a on je otisao u Barcelonu grijat klupu i pozivat Messija da ga gleda.

Vidi cijeli citat

Tu se radi najmanje o lošoj igri Hezonje ,ponavljanje jedne te iste spike oko njegove igre je besmisleno,Više bi se trebalo raspravljat o lošoj igri uprave ,pa pogledaj za boga miloga u nazad par godina na šta to liči makni Hezonju iz cijele priče pa donesi zaključak ,,,što je to ?? i kuda to vodi pa tek onda možemo pričati o Hezonji kao lošem ili dobrom igraču.
Isto tako one spike prije nije bio dobar ovaj ili onaj trener,ne drži vodu jer je on igrački bio zelen još uvjek je ali manje unatoč svemu i sasvim je normalno da nije dobivao veće uloge ,role kod nekih trenera jer je imao i konkurenciju uz sve navedeno.Ovo sada što se dešava u Orlandu je teška sprdačina ..pa sada čekam da staviš etiketu da smo sekta ili neobjektivni fanatici koji nisu u stanju prepoznati lošu partiju Hezonje nego samo brane i veličaju,,.
Ne znam koliko ima smisla razvlačit na križ mladog igrača koji je donio loše odluke u startu karijere koji sada ima 22 godine i još uvijek budućnost nema 32 niti 25 niti 27,.Sada je kriv što ne igra u klubu u kojem sve štima i imaju viziju,zdrav odnos trenera koji koristi maksimum iz rostera,dosljednog,upravu sa zlatnim krilima moralna vertikala.
[uredio j.s.veron - 03. veljače 2017. u 21:05]
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.070
03. veljače 2017. u 21:04
cadaverosa je napisao/la:
Niste još jedino okrivili čistačice svlačionica u Orlandu, za to što Hezonja igra preloše



Vidi cijeli citat

Iako je "opće mjesto" izrugivati čistačice/spremačice (kao nekakav pojam sramotnog posla kojeg se nitko ne želi primiti), radi se o osobama koje pošteno zarade svoj kruh, što se ne bi moglo reći za autora izjave koja je pokrenula ovu lavinu forumskih reakcija.

Naravno, ako je izjava vjerodostojna...
obećao sam adminu da ću biti dobar
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.10.2013.
Poruka: 1.625
03. veljače 2017. u 21:43
Jotojoto je napisao/la:

Iako je "opće mjesto" izrugivati čistačice/spremačice (kao nekakav pojam sramotnog posla kojeg se nitko ne želi primiti), radi se o osobama koje pošteno zarade svoj kruh, što se ne bi moglo reći za autora izjave koja je pokrenula ovu lavinu forumskih reakcija.

Naravno, ako je izjava vjerodostojna...
Vidi cijeli citat


'Izrugivao' sam se razlozima koje forumasi ovdje pronalaze za Hezonjinu losu igru. Eto krivi su programeri u Orlandu, jel sad bolje?
Ispricavam se ti se ako si se osjetio uvrijedjeno.

Al eto vidim sad da nisam trebao nista komentirat, pa eto udarite mi minus i necemo dalje sirit ovu raspravu
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
03. veljače 2017. u 22:34
cadaverosa je napisao/la:
Jotojoto je napisao/la:

Iako je "opće mjesto" izrugivati čistačice/spremačice (kao nekakav pojam sramotnog posla kojeg se nitko ne želi primiti), radi se o osobama koje pošteno zarade svoj kruh, što se ne bi moglo reći za autora izjave koja je pokrenula ovu lavinu forumskih reakcija.

Naravno, ako je izjava vjerodostojna...
Vidi cijeli citat


'Izrugivao' sam se razlozima koje forumasi ovdje pronalaze za Hezonjinu losu igru. Eto krivi su programeri u Orlandu, jel sad bolje?
Ispricavam se ti se ako si se osjetio uvrijedjeno.

Al eto vidim sad da nisam trebao nista komentirat, pa eto udarite mi minus i necemo dalje sirit ovu raspravu
Vidi cijeli citat

Tko je ovdje uopće komentirao Hezonjinu igru, o čemu ti pišeš, ako te igrač ne zanima šalji ga dalje u tradeu, ako smatraš da je loš ne vidi mrazloga zašto ga zadržavati, ako opet najaviš play off i onda guraš veterane zašto ne budeš muško pa zajedno s tim veteranima priznaš da si pogriješio, ovdje uopće ni u pitanju Hezonja i njegova igra nego princip ili ideš razvijati igraća od 21 godine jer nemaš pritisak rezultata ili te on ne zanima i šalješ ga dalje, zar je logiku teško razumijeti, a ne jebeš dečka u zdrav mozak pričaš priču jednu u javnosti, treće radiš na terenum a u principu nisi u stanju organizirati momčad, razviti je ili pak napraviti jednu osnovnu stvar a to je gurnuti igrača na pravu poziciju.
A onda na kraju vrijeđaš igrača koji NIJE igrao i njeg kriviš, a jebeni 15 miliona Green ti je svetac i CJ Watson.
I gdje tu ima uopće priče o Hezonji to je priča o menađmentu, organizaciji, sposobnosti tradanja i trenerskim nelogičnim postupcima, sve ot zanemariti i svaliti krivnju na Hezonju je kretensi i vrijeđa zdravi razum

my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
Putreni
Putreni
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.10.2016.
Poruka: 1.184
04. veljače 2017. u 08:05
Opet DNP, rekalibracija iz "super" u "poop" u punom modu.

Neka bježi od tamo što prije. Jeli se on može pod važećim NBA ugovorom samostalno vratit u europu?
xavier
xavier
Moderator
Pristupio: 11.09.2012.
Poruka: 22.557
04. veljače 2017. u 08:11
Tema je zaključana do daljnjeg...dok malo ne ohladite ili dok Mario ne zaigra/promijeni ekipu.
MCOIS
xavier
xavier
Moderator
Pristupio: 11.09.2012.
Poruka: 22.557
08. veljače 2017. u 09:18
Otključao sam temu...nadam se da ste se malo ohladili i da je neću morati ponovo zaključati.
MCOIS
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
08. veljače 2017. u 10:30
Stvarno ne znam šta se više može komentirati, Orlando je do kraja uništena ekipa, trenerov (ne)rad, a i GM-ov je vidljiv iz aviona, gotovo svim igačima je do kraja ovo izgubljena sezona, a bome i franšizi, da su pametni zaista bi krenuki u tankiranje, a ne prodavali priču o play off-u, sljedeći Draft je jedan od boljih i vrijeme im je da donesu odluku. najgore što su ganjajuči play off s veteranima na jednogodišnjem ugovoru zapravo završili na samom dnu lige, dok su ekipe koje planski su ušle u izgradnju ekipe gotovo na istom skoru kao i Orlando, niakakav PR tu više ne pomaže, što sse Heza tiče iskreno se nadam nekom tradeu.
my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
  • Najnovije
  • Najčitanije