Mario Hezonja

prekro
prekro
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2010.
Poruka: 5.575
09. veljače 2017. u 18:59
kit teller je napisao/la:
Ne znam na čemu je zasnovana teza da je za Marija možda bolje da ne igra za reprezentaciju?
- malo je igrao ove godine i igranje za repku će mu svakako koristi. Jedan (max 2) mjeseca samostalnog rada DA. Više od toga je košarkaško samoubojstvo za njega.
- imat će predugu pauzu jer mu tim nije u play-offu
- prošle godine se udebljao 8-9 kila u mjesec ili dva što je bio bez timskog treninga
- amerikanci u Evropi kao razlog za svoju igru za razne reprezentacije vrlo čestonavode održavanje forme
-njemu osim driblinga najviše fali znanje timske obrane, pozicioniranja u napadu i obrani, svrsishodnog trčanja na terenu, a to se ne uči ako se sam zabiješ u dvoranu s trenerom.

Ne znam ni na čemu je zasnovana teza da mu u klubu zamjeraju igranje za reprezentaciju?
Vidi cijeli citat


upravo to...

možda nekim igračima, koji su stasali i imaju ogromnu minutažu kroz sezonu, nije poželjno da se troše u reprezentaciji...

ali Hezonji bi to trebao biti dar s neba...treninga mu sigurno ne fali...to je jedino što radi cijelu sezonu...zato mu kronično fali košarke...igranja protiv "živih" ljudi, a ne obilaženja stolica ili pumpanja u teretani

reprezentacija ga je lani digla na noge nakon što je bio totalno van forme...ove godine bi mu mogla još više značiti (a i on reprezentaciji)

joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
09. veljače 2017. u 19:07
Frank Vogel made an interesting note talking about the 2014 #Pacers team. They were 21-33 through 54 games, rallied to get to 38-44.

Na kojim drogama je ovaj... Haha
my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
starman
starman
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.04.2014.
Poruka: 1.632
09. veljače 2017. u 19:10
joke1505 je napisao/la:
Frank Vogel made an interesting note talking about the 2014 #Pacers team. They were 21-33 through 54 games, rallied to get to 38-44.

Na kojim drogama je ovaj... Haha
Vidi cijeli citat


Vogel je čuvao Hezonju sve ovo vrijeme i sad će ga pustit sa lanca tako da je play off siguran
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
09. veljače 2017. u 19:12
Prvo, rasprava o boljim igračima i šute rima u A1 ligi pored Hezonje stvarno je na razini osnovne škole rekao bih, uopće to ne želim komentirati, drugo Hezonji se zamjera što nije preko ljeta ostao u Orlandu i upoznao trenera i njegov rad. Treba uzeti u obzir da se prošlo ljeto igrale i kvalifikacije i turnir i tu je problem i to je i GM spomenuo.
Ovaj dio s reprezentacijom ove godine ipak nije problematičan ni meni ima dovoljno vremena za sve bar gledajući s naše točke gledišta, ipak tko zna kako ova dva pooperaša to gledaju
my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.781
09. veljače 2017. u 20:30
ono sto je glavni hezonjin problem posljednje 2 sezone,a uopce nevidim da je u njemu imalo napredovao je - kontrola lopte i dribling...

cudi me da nakon toliko vremena to nedovede na pristojnu razinu,a to ga moze itekako kostati..
hardek
hardek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.08.2010.
Poruka: 2.968
09. veljače 2017. u 20:36
"The kid's had a 10/10 on an attitude scale" - Vogel on Mario Hezonja dealing with playing time

"He makes some plays that gives you reason to believe he (Mario Hezonja) can be a big time player" - Frank Vogel
Juventus, storia di un grande amore
zrak
zrak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.08.2004.
Poruka: 1.350
09. veljače 2017. u 20:53
Čemu se imamo čuditi kad je Orlando u pitanju. Oni su i JJ Redicka tri prve sezone gotovo držali na klupi. Isto kao sada Heza. U drugoj sezoni JJ Redick im je igrao samo 8 minuta u prosjeku. Sramota od kluba.
[uredio zrak - 09. veljače 2017. u 20:54]
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.070
09. veljače 2017. u 21:41
hardek je napisao/la:
"The kid's had a 10/10 on an attitude scale" - Vogel on Mario Hezonja dealing with playing time

"He makes some plays that gives you reason to believe he (Mario Hezonja) can be a big time player" - Frank Vogel
Vidi cijeli citat

Odakle to izvlačiš? Vogel ti šalje u PP? :)
obećao sam adminu da ću biti dobar
Dinko Bilich
Dinko Bilich
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 22.065
09. veljače 2017. u 22:06

prekro je napisao/la:
kit teller je napisao/la:
Ne znam na čemu je zasnovana teza da je za Marija možda bolje da ne igra za reprezentaciju?
- malo je igrao ove godine i igranje za repku će mu svakako koristi. Jedan (max 2) mjeseca samostalnog rada DA. Više od toga je košarkaško samoubojstvo za njega.
- imat će predugu pauzu jer mu tim nije u play-offu
- prošle godine se udebljao 8-9 kila u mjesec ili dva što je bio bez timskog treninga
- amerikanci u Evropi kao razlog za svoju igru za razne reprezentacije vrlo čestonavode održavanje forme
-njemu osim driblinga najviše fali znanje timske obrane, pozicioniranja u napadu i obrani, svrsishodnog trčanja na terenu, a to se ne uči ako se sam zabiješ u dvoranu s trenerom.

Ne znam ni na čemu je zasnovana teza da mu u klubu zamjeraju igranje za reprezentaciju?
Vidi cijeli citat


upravo to...

možda nekim igračima, koji su stasali i imaju ogromnu minutažu kroz sezonu, nije poželjno da se troše u reprezentaciji...

ali Hezonji bi to trebao biti dar s neba...treninga mu sigurno ne fali...to je jedino što radi cijelu sezonu...zato mu kronično fali košarke...igranja protiv "živih" ljudi, a ne obilaženja stolica ili pumpanja u teretani

reprezentacija ga je lani digla na noge nakon što je bio totalno van forme...ove godine bi mu mogla još više značiti (a i on reprezentaciji)

Vidi cijeli citat


Nije to uopće tako, uostalom valjda 100.put se ista rasprava provlači ovdje.

Kako ga je to reprezentacija lani podigla kad je sasvim OK rookie sezonu imao, posebice finish kad je dobio više prilike, a onda je napadački bio očajan u Torinu i šuterski preporođen, al ništa extremno dobar u Riju ?

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.01.2017.
Poruka: 228
09. veljače 2017. u 22:14
hardek je napisao/la:
"The kid's had a 10/10 on an attitude scale" - Vogel on Mario Hezonja dealing with playing time

"He makes some plays that gives you reason to believe he (Mario Hezonja) can be a big time player" - Frank Vogel
Vidi cijeli citat


Čovjek prodaje demagogiju, da misli kao što govori dokazao bi to u praksi, te bi mu dao adekvatnu minutažu da shvati kroz greške, kao što radi Booker, ili Zach LaVine, koji je u svemu osim u atleticizmu inferiorniji na spram Maria.
  • Najnovije
  • Najčitanije