kit teller je napisao/la:
Ne znam na čemu je zasnovana teza da je za Marija možda bolje da ne igra za reprezentaciju?
- malo je igrao ove godine i igranje za repku će mu svakako koristi. Jedan (max 2) mjeseca samostalnog rada DA. Više od toga je košarkaško samoubojstvo za njega.
- imat će predugu pauzu jer mu tim nije u play-offu
- prošle godine se udebljao 8-9 kila u mjesec ili dva što je bio bez timskog treninga
- amerikanci u Evropi kao razlog za svoju igru za razne reprezentacije vrlo čestonavode održavanje forme
-njemu osim driblinga najviše fali znanje timske obrane, pozicioniranja u napadu i obrani, svrsishodnog trčanja na terenu, a to se ne uči ako se sam zabiješ u dvoranu s trenerom.
Ne znam ni na čemu je zasnovana teza da mu u klubu zamjeraju igranje za reprezentaciju?
Vidi cijeli citat
upravo to...
možda nekim igračima, koji su stasali i imaju ogromnu minutažu kroz sezonu, nije poželjno da se troše u reprezentaciji...
ali Hezonji bi to trebao biti dar s neba...treninga mu sigurno ne fali...to je jedino što radi cijelu sezonu...zato mu kronično fali košarke...igranja protiv "živih" ljudi, a ne obilaženja stolica ili pumpanja u teretani
reprezentacija ga je lani digla na noge nakon što je bio totalno van forme...ove godine bi mu mogla još više značiti (a i on reprezentaciji)