Mario Hezonja

ginobili
ginobili
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.10.2016.
Poruka: 1.733
09. veljače 2017. u 23:02
Cereal Killer je napisao/la:
hardek je napisao/la:
"The kid's had a 10/10 on an attitude scale" - Vogel on Mario Hezonja dealing with playing time

"He makes some plays that gives you reason to believe he (Mario Hezonja) can be a big time player" - Frank Vogel
Vidi cijeli citat


Čovjek prodaje demagogiju, da misli kao što govori dokazao bi to u praksi, te bi mu dao adekvatnu minutažu da shvati kroz greške, kao što radi Booker, ili Zach LaVine, koji je u svemu osim u atleticizmu inferiorniji na spram Maria.
Vidi cijeli citat


Ako bi Mario za 3-4 godine dosegao nivo koji sada ima LaVine, ja bih bio i više nego zadovoljan.
Trenutno ih  se ne može staviti ni u istu rečenicu. 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.01.2017.
Poruka: 228
09. veljače 2017. u 23:19
ginobili je napisao/la:
Cereal Killer je napisao/la:
hardek je napisao/la:
"The kid's had a 10/10 on an attitude scale" - Vogel on Mario Hezonja dealing with playing time

"He makes some plays that gives you reason to believe he (Mario Hezonja) can be a big time player" - Frank Vogel
Vidi cijeli citat


Čovjek prodaje demagogiju, da misli kao što govori dokazao bi to u praksi, te bi mu dao adekvatnu minutažu da shvati kroz greške, kao što radi Booker, ili Zach LaVine, koji je u svemu osim u atleticizmu inferiorniji na spram Maria.
Vidi cijeli citat


Ako bi Mario za 3-4 godine dosegao nivo koji sada ima LaVine, ja bih bio i više nego zadovoljan.
Trenutno ih  se ne može staviti ni u istu rečenicu. 

Vidi cijeli citat


Aludirao sam na košarkašku vještinu, da je Mario dobivao minutažu kakvu je dobivao LaVine te broj šuteva, uopće ne sumnjam da bi imao slične brojke, ako ne i bolje, Mario je sa 19 ubacivao realu 20poena, da ne pričam o slash potencijalu kojega je pokazivao, npr ono kucanje protiv armanija desnom rukom, nakon prodora, ili kucanje preko bourousisa u prvom napadu protiv reala, da ne spominjem mehaniku šuta, koja je u Maria bila izvrsna dok ju nije promijenio. Nitko me ne može razuvjeriti da Mario nije dobio priliku kakvu je dobilo dosta igrača biranih nakon njega, magic je zajebao u njegovom razvoju, to je činjenica.
africa_23
africa_23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 3.258
09. veljače 2017. u 23:26
U petorci je noćas
– Znate da je meni najdraži Branko Ivanković, ali najbolji trener za Dinamo je Kruno. Ta energija, zanos, studioznost, priprema, praćenje nogometne evolucije... On je najbolje rješenje. -
AdrianaLima fan
AdrianaLima fan
Mali dioničar
Pristupio: 25.07.2008.
Poruka: 5.009
09. veljače 2017. u 23:30
africa_23 je napisao/la:
U petorci je noćas
Vidi cijeli citat

I ja bas htio napisat da zeznem ljude 


Zajebancija jelda?!
Bojdo
Bojdo
Mali dioničar
Pristupio: 15.09.2013.
Poruka: 7.581
09. veljače 2017. u 23:33
Možda i nije, Gordon ne igra.
Nikola Jokić je slasni kosarkaski koktel sazdan od najboljih igračkih osobina Pau Gasola i Krešimira Ćosića. Jednom riječju-ČUDO! Bojdo 2018.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.01.2011.
Poruka: 159
09. veljače 2017. u 23:39

CJ Watson and Mario Hezonja will start tonight for Orlando

AdrianaLima fan
AdrianaLima fan
Mali dioničar
Pristupio: 25.07.2008.
Poruka: 5.009
09. veljače 2017. u 23:43
Nadam se za Hezonju da ce prvi sut uci.
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
09. veljače 2017. u 23:45
nxug je napisao/la:


CJ Watson and Mario Hezonja will start tonight for Orlando


Vidi cijeli citat

Ja to jednostavno ne vjerujem... Haha i čekaj umjesto koga je CJ
my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.070
09. veljače 2017. u 23:50
Bez ikakve pomisli na usporedbu, ali po Acinim pričama, Dražen je u ciboninim danima tražio od Ace (kao playa) da mu prve lopte dodaje kad je u naletu prema košu, da utakmicu otvori iznuđivanjem slobodnjaka, a ne šutevima. Takav savjet bi Mariju (kao i svakom drugom neiskusnom šuteru koji previše ovisi o prvom ubačenom šutu) bio zlata vrijedan. Ovako, ovo zadnje nadanje (o ishodu prvog šuta) je dijagnoza dijela njegovih problema.
obećao sam adminu da ću biti dobar
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.01.2011.
Poruka: 159
09. veljače 2017. u 23:51
joke1505 je napisao/la:

Ja to jednostavno ne vjerujem... Haha i čekaj umjesto koga je CJ
Vidi cijeli citat


payton
  • Najnovije
  • Najčitanije