ginobili je napisao/la:
Cereal Killer je napisao/la:
hardek je napisao/la:
"The kid's had a 10/10 on an attitude scale" - Vogel on Mario Hezonja dealing with playing time
"He makes some plays that gives you reason to believe he (Mario Hezonja) can be a big time player" - Frank Vogel
Vidi cijeli citat
Čovjek prodaje demagogiju, da misli kao što govori dokazao bi to u praksi, te bi mu dao adekvatnu minutažu da shvati kroz greške, kao što radi Booker, ili Zach LaVine, koji je u svemu osim u atleticizmu inferiorniji na spram Maria.
Vidi cijeli citat
Ako bi Mario za 3-4 godine dosegao nivo koji sada ima LaVine, ja bih bio i više nego zadovoljan.
Trenutno ih se ne može staviti ni u istu rečenicu.
Vidi cijeli citat
Aludirao sam na košarkašku vještinu, da je Mario dobivao minutažu kakvu je dobivao LaVine te broj šuteva, uopće ne sumnjam da bi imao slične brojke, ako ne i bolje, Mario je sa 19 ubacivao realu 20poena, da ne pričam o slash potencijalu kojega je pokazivao, npr ono kucanje protiv armanija desnom rukom, nakon prodora, ili kucanje preko bourousisa u prvom napadu protiv reala, da ne spominjem mehaniku šuta, koja je u Maria bila izvrsna dok ju nije promijenio. Nitko me ne može razuvjeriti da Mario nije dobio priliku kakvu je dobilo dosta igrača biranih nakon njega, magic je zajebao u njegovom razvoju, to je činjenica.