Mario Hezonja

GrunfZd
GrunfZd
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.07.2014.
Poruka: 10.089
10. veljače 2017. u 01:56
Ove jebene timoute u NBA-u treba smanjiti za 50 posto. 
Ovo nije normalno svake 3-4 minute sa presjecanjem igre, odvratno.
A Hezonja je moga početi i sa klupe.
Nothing changes nothing
AdrianaLima fan
AdrianaLima fan
Mali dioničar
Pristupio: 25.07.2008.
Poruka: 5.009
10. veljače 2017. u 02:03
Ovaj Vogel je najgori trener u ligi sigurno.    Bajdvej mislim da je Orlando jedina ekipa lige koja ne trazi tricu otvorenu. Tolko o tome.
starman
starman
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.04.2014.
Poruka: 1.632
10. veljače 2017. u 02:09
Dario preokrenuo tekmu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.01.2017.
Poruka: 228
10. veljače 2017. u 02:11
Mario bolno pasivan, najčešće je u kutu i tu provede 90% napada, barem prvo poluvrijeme.
Dario dobar, odveo vodu na sixersov mlin.
GrunfZd
GrunfZd
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.07.2014.
Poruka: 10.089
10. veljače 2017. u 02:12
U nedostatku boljeg izraza, koje alibi minute za Hezonju.
Vidi se da nije dio rotacije, suigrači ga ne traže, on sam većinu napada stoji u kantunu raširenih ruku,
trener nema niti jednu najjednostavniju akciju sa dva bloka da ide lopta na njega,
totalna glupost.
Ovako bi i ja moga igrati desetak minuta po utakmici.

Nothing changes nothing
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.10.2013.
Poruka: 1.625
10. veljače 2017. u 02:13
Očajna igra Hezonje, od 20 što su se izmijenili jedini je bez poena.
AdrianaLima fan
AdrianaLima fan
Mali dioničar
Pristupio: 25.07.2008.
Poruka: 5.009
10. veljače 2017. u 02:14
Cereal Killer je napisao/la:
Mario bolno pasivan, najčešće je u kutu i tu provede 90% napada, barem prvo poluvrijeme.
Dario dobar, odveo vodu na sixersov mlin.
Vidi cijeli citat

Sta znaci pasivan. U pocetku tekeme kad su  bile 2-3 akcije nacrtane je imao loptu. 2 asistencije.  Poslje nista. Jel vidite vi da Furnier zavrsava 33% svih napada Orlanda. Vise s obzirom da nije cijelo vrijeme u postavi. Pa to samo ludak moze dopustit.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.07.2016.
Poruka: 149
10. veljače 2017. u 02:14
Orlando katastrofa. Ovo Phila sa povezom na očima, mora dobiti.
Hez pasivan, imao je na početku dvije akcije , kad nije realizirao polaganja , onda se skroz povukao.
starman
starman
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.04.2014.
Poruka: 1.632
10. veljače 2017. u 02:15
GrunfZd je napisao/la:
U nedostatku boljeg izraza, koje alibi minute za Hezonju.
Vidi se da nije dio rotacije, suigrači ga ne traže, on sam većinu napada stoji u kantunu raširenih ruku,
trener nema niti jednu najjednostavniju akciju sa dva bloka da ide lopta na njega,
totalna glupost.
Ovako bi i ja moga igrati desetak minuta po utakmici.

Vidi cijeli citat



Imao je dva ulaza na pocetku tekme ali mu je oba puta iscurila lopta sa obruca, a nakon toga mu prakticki nitko nije ni dodavao loptu...Fournier i Watson zesce carine loptu
AdrianaLima fan
AdrianaLima fan
Mali dioničar
Pristupio: 25.07.2008.
Poruka: 5.009
10. veljače 2017. u 02:23
Mene iritira sto on pametuje i neide na napadacke skokove barem.  Ako ovi ne igraju tranzicijsku obranu sta ti glumatas.
  • Najnovije
  • Najčitanije