Mario Hezonja

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.12.2010.
Poruka: 449
21. veljače 2017. u 20:12
Ma sve pet. Nek se kvalitetno raspravlja Razumijem sto mislis, sto se tice uloge, to je neki stil kojemu bi Mario trebao tezit.
Vise me mozda bocnulo sto mi se ucinilo kao da i malo podcijenjujes Klaya, vise igra i zabija od kreacije drugih igraca, kao neki programirani robot, nema uvijek bas one elegancije i finese u elemntima, ali zato kad uzmes tipa neki cijeli njegov ofenzivni pregled sezone, vidi se da je te neke stvari koje mu nisu glavna oruzja, nema neke finese kao neki umjetnici, ali bas je doveo na nekakvu vrhunsku skolsku razinu, ima tu i driblinga kroz guzvu, cutova, prodora na neke njegove standardne pozicije za zavrsetak, ulazi i polaganja, asistencije, tip je bas skola kosarke u tim nekim stvarima za koje ajmo tako reci, nije poezija u pokretu:)
[uredio fudge - 21. veljače 2017. u 20:14]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.12.2010.
Poruka: 449
21. veljače 2017. u 20:16
I bas o tome se radi, da bi Mario radio na tim elemntima i stilu igre, mislim da ekipa kao Houston nije mjesto za to, tamo bi ga stavili na kratki lanac, preaambiciozni su trenutno za razvoj nekoga.
AdrianaLima fan
AdrianaLima fan
Mali dioničar
Pristupio: 25.07.2008.
Poruka: 5.009
21. veljače 2017. u 20:17
fudge je napisao/la:
Ma sve pet. Nek se kvalitetno raspravlja Razumijem sto mislis, sto se tice uloge, to je neki stil kojemu bi Mario trebao tezit.
Vise me mozda bocnulo sto mi se ucinilo kao da i malo podcijenjujes Klaya, vise igra i zabija od kreacije drugih igraca, kao neki programirani robot, nema uvijek bas one elegancije i finese u elemntima, ali zato kad uzmes tipa neki cijeli njegov ofenzivni pregled sezone, vidi se da je te neke stvari koje mu nisu glavna oruzja, nema neke finese kao neki umjetnici, ali bas je doveo na nekakvu vrhunsku skolsku razinu, ima tu i probijanja kroz guzvu, cutova, prodora na neke njegove standardne pozicije za zavrsetak, ulazi i polaganja, asistencije, tip je bas skola kosarke u tim nekim stvarima za koje ajmo tako reci, nije poezija u pokretu:)
Vidi cijeli citat

Nevezano za Hezonju. Meni je Klay korisnij od Irvinga. Vise vezano uz drugu pricu koja me iritira kad ljudi Currya podcjenjuju pa stavljaju  suigrace u GSW na njegovu razinu a svi su 2 frule nanize (Durant ukljucujuci).
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.01.2011.
Poruka: 159
21. veljače 2017. u 20:28
dobre vijesti

Jeff Green has been involved in various trade talks. His large contract could help facilitate a 3-team trade or land the Magic a player...

...who also has a large contract. It's widely expected that if not traded, he will be cut. (2/2)

[uredio nxug - 21. veljače 2017. u 20:29]
Dinko Bilich
Dinko Bilich
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 22.065
21. veljače 2017. u 20:33
AdrianaLima fan je napisao/la:
fudge je napisao/la:
Ma sve pet. Nek se kvalitetno raspravlja Razumijem sto mislis, sto se tice uloge, to je neki stil kojemu bi Mario trebao tezit.
Vise me mozda bocnulo sto mi se ucinilo kao da i malo podcijenjujes Klaya, vise igra i zabija od kreacije drugih igraca, kao neki programirani robot, nema uvijek bas one elegancije i finese u elemntima, ali zato kad uzmes tipa neki cijeli njegov ofenzivni pregled sezone, vidi se da je te neke stvari koje mu nisu glavna oruzja, nema neke finese kao neki umjetnici, ali bas je doveo na nekakvu vrhunsku skolsku razinu, ima tu i probijanja kroz guzvu, cutova, prodora na neke njegove standardne pozicije za zavrsetak, ulazi i polaganja, asistencije, tip je bas skola kosarke u tim nekim stvarima za koje ajmo tako reci, nije poezija u pokretu:)
Vidi cijeli citat

Nevezano za Hezonju. Meni je Klay korisnij od Irvinga. Vise vezano uz drugu pricu koja me iritira kad ljudi Currya podcjenjuju pa stavljaju  suigrace u GSW na njegovu razinu a svi su 2 frule nanize (Durant ukljucujuci).
Vidi cijeli citat

Prije Durant 2 koplja iznad Štefa neg obrnuto
Dropshotski
Dropshotski
Dokazano ovisan
Pristupio: 04.09.2007.
Poruka: 12.063
21. veljače 2017. u 20:54
Digresija - ovu fotku sam pripremio za 1000. stranicu.

Hrvatska košarka - Povratak u budućnost...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.02.2017.
Poruka: 63
21. veljače 2017. u 21:09
On bi mogao stvarno biti čak kao Dražen što mu želim.
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.540
22. veljače 2017. u 00:06
Još uvijek se spominje i Phoenix, mada meni se čini da on nigdje ne ide...
my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
WHC9
WHC9
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.02.2017.
Poruka: 1.600
22. veljače 2017. u 00:49
Mislim da je i bolje da zasad ostane tamo. Pogotovo ako su istinite ove glasine o Greenu
Putreni
Putreni
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.10.2016.
Poruka: 1.184
22. veljače 2017. u 09:09
WHC9 je napisao/la:
Mislim da je i bolje da zasad ostane tamo. Pogotovo ako su istinite ove glasine o Greenu
Vidi cijeli citat


Da, napravit će solidnu 4 od njega u Tragicu.

#bježimario
  • Najnovije
  • Najčitanije