Mario Hezonja

Dinko Bilich
Dinko Bilich
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 22.065
24. veljače 2017. u 03:47
taura je napisao/la:
Kao da je umoran u drugom dijelu. Puno više statičan u napadu. Mozda je stvar setova.
Vidi cijeli citat

Nevezano uz hijerarhiju i kvalitetu pojedinačnu, al Fournier, Ross, Vooch, Augustin vide koooshhh i nema spacinga.
hardek
hardek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.08.2010.
Poruka: 2.968
24. veljače 2017. u 04:15
Drugo pol teški hero ball između vucevica Fourniera Augustina i rossa

#Magic HC Frank Vogel on Mario Hezonja "I'm really happy with what Mario is doing. His shot selection has been good...he plays so hard..."
Juventus, storia di un grande amore
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 2.677
24. veljače 2017. u 05:02
sto se u slobodnom prijevodu izmedju redova cita " sva sreca da se i on nije pridruzio raspojasanoj bandi pijanih revolverasa koji su bas danas odlucili izigravat heroje je na sta bi tek onda to licilo".....
Putreni
Putreni
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.10.2016.
Poruka: 1.184
24. veljače 2017. u 07:53
Odlična statistika za Heza vidim (0 turnovera i šuterski učinak koji se ne sastoji samo od trica).

Samo recite mi da nije igrao četvorku...

p.s.
Da je traedan u Buckse i da je odigrao ovakvu utakmicu mogu mislit što bi navijači Tragica pisali po netu.
[uredio Putreni - 24. veljače 2017. u 08:20]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.01.2012.
Poruka: 520
24. veljače 2017. u 09:36
Čo'eče, cijelu sezonu čekamo ovakav nekakav komentar o Hezonji. Kako to da je došao na transfer deadlinea? :)

Vrlo sam zadovoljan igrama koje Mario pruža u posljednje vrijeme. Šut mu je bio dobar, nije uvijek na dobroj poziciji u obrani, ali igra agresivno, igra vrlo fizičku košarku, aktivan je s rukama, prelazi iz obrane u napad vrlo brzo, to su sve pobjednički atributi. Mlad je igrač, griješit će i pokušavati shvatiti kako to popraviti. Njegove minute rastu kao rezultat napretka u njegovoj igri, vrlo sam zadovoljan njegovim nastupima
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.540
24. veljače 2017. u 09:38
Ono kad shvatiš da si pola sezone poklonio veteranima umjesto da si istustvar radio s mladim igračima, rezultat bi bio isti ako ne i bolji. Glupost zvana napad na play off je jedna od večih viđenih u zadnje vrijeme.
Hezonja gotovo savršen, ovo je taj šut koji toliko spominjem tada je nezaustavljiv, nažalost opet je sistem pao, jer takvu privatizaciju utakmice u drugom dijelu od strane francuza ne bi sebi dopustio ni jedan normalan trener i do kfrancuz gradi brojke, Hezonja to se lijepo vidi se rođen za vrhunske napade u kojima je protok lopte osnovno oružje, to jedna od osobina koju obožavam kod njega, to je osobina koja ekipi donosi pobjede
my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
ginobili
ginobili
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.10.2016.
Poruka: 1.733
24. veljače 2017. u 10:03
Netko je već rekao kako je Ross u prvoj utakmici u novoj ekipi uzeo ni manje ni više nego 17 šuteva (od čega 8!!!! u 4. četvrtini). Isto toliko je uzeo Fournier, a Vučević 20 šuteva. Po statistici su manje šuteva od Maria uzeli samo Biyombo i Green, ali Green je izvodio bacanja tri puta pa kad mu to pribrojimo (jer bili su ulazi i pokušaji) onda samo Biyombo,
Dakle, strpljenja, dobre obrane, dobrog korištenja svoje minutaže i akcija koje se pozovu na njega i trebalo bi da se polako uspinje u hijerarhiji.

Ali ono što se može zaključiti iz ove sezone je da orlandovi igrači vide samo koš. To je jedina ekipa čiji centri kad igraju leđima ne gledaju prema trici, to je jedina ekipa čiji igrači prilikom ulaza ne gledaju na otvorene suigrače i jedina ekipa kod koje lopta rijetko kruži dok se blokovima ne otvori slobodan igrač. Ne mislim tu samo na Hezonju i njegov tretman, iako mi se stvarno je.. za Magic, ali ovakvim načinom igre nije nikakvo iznenađenje da su jedna od najgorih ekipa u ligi.
Tu je kriv trener i samo trener.

Na drugoj strani je Lillard bio odličan, Nurkić jako dobar, a i bivši orlandov Napier je odigrao dobru rolu.
[uredio ginobili - 24. veljače 2017. u 10:39]
bnbb44
bnbb44
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.09.2015.
Poruka: 607
24. veljače 2017. u 10:55
Ja sam zadovoljniji sa 10 koševa uz 80% šuta nego da je imao 15 sa 30%. Krenuo je u godinu sa jako lošim postotkom i mislim da bi bilo dobro da to malo popravi do kraja sezone u kojoj će vjerojatno biti u rotaciji. I stvarno selekcija šuta je bitna, ne forsirati neke nemoguće preko igrača i iz pokreta ali isto tako je on dovoljno dobar šuter da ako je na sekundu sam nema što razmišljati, treba opaliti.

I netko je baš dao usporedbu, baš mu izbačaj jako sliči na Draženov:
https://www.youtube.com/watch?v=toW-HNA6bLc

Nisam neki Hezonja fanboy i prozvao sam ga Ciglonja na početku sezone kad su mu postotci bili katastrofa ali stvarno je teško mučiti sebe gledajuci ovaj Tragic magic. Toliko napucavanja i takav nikakav protok lopte je nešto prestrašno.
[uredio bnbb44 - 24. veljače 2017. u 10:58]
basketlife2323
basketlife2323
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.12.2016.
Poruka: 957
24. veljače 2017. u 10:57
bnbb44 je napisao/la:
Ja sam zadovoljniji sa 10 koševa uz 80% šuta nego da je imao 15 sa 30%. Krenuo je u godinu sa jako lošim postotkom i mislim da bi bilo dobro da to malo popravi do kraja sezone u kojoj će vjerojatno biti u rotaciji. I stvarno selekcija šuta je bitna, ne forsirati neke nemoguće preko igrača i iz pokreta ali isto tako je on dovoljno dobar šuter da ako je na sekundu sam nema što razmišljati, treba opaliti.

I netko je baš dao usporedbu, baš mu izbačaj jako sliči na Draženov:
https://www.youtube.com/watch?v=toW-HNA6bLc
Vidi cijeli citat




Veseli dobra partija sinoć.
Nadam se da će nastaviti u tom i još boljem ritmu i da će si povećati ulogu u ekipi.


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2017.
Poruka: 66
24. veljače 2017. u 14:54
Hezonjinih 10 poena sinoć: https://www.youtube.com/watch?v=bL0v6LeCWlk
  • Najnovije
  • Najčitanije