Netko je već rekao kako je Ross u prvoj utakmici u novoj ekipi uzeo ni manje ni više nego 17 šuteva (od čega 8!!!! u 4. četvrtini). Isto toliko je uzeo Fournier, a Vučević 20 šuteva. Po statistici su manje šuteva od Maria uzeli samo Biyombo i Green

, ali Green je izvodio bacanja tri puta pa kad mu to pribrojimo (jer bili su ulazi i pokušaji) onda samo Biyombo,
Dakle, strpljenja, dobre obrane, dobrog korištenja svoje minutaže i akcija koje se pozovu na njega i trebalo bi da se polako uspinje u hijerarhiji.
Ali ono što se može zaključiti iz ove sezone je da orlandovi igrači vide samo koš. To je jedina ekipa čiji centri kad igraju leđima ne gledaju prema trici, to je jedina ekipa čiji igrači prilikom ulaza ne gledaju na otvorene suigrače i jedina ekipa kod koje lopta rijetko kruži dok se blokovima ne otvori slobodan igrač. Ne mislim tu samo na Hezonju i njegov tretman, iako mi se stvarno je.. za Magic, ali ovakvim načinom igre nije nikakvo iznenađenje da su jedna od najgorih ekipa u ligi.
Tu je kriv trener i samo trener.
Na drugoj strani je Lillard bio odličan, Nurkić jako dobar, a i bivši orlandov Napier je odigrao dobru rolu.
[uredio ginobili - 24. veljače 2017. u 10:39]