Mario Hezonja

joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.540
01. listopada 2019. u 08:35

Hez jako lijepi uvod u sezoni na presici, vrlo elokvnetno i racionalno, naglasio je kako je spreman u određenim momentima preuzeti kontrolu lopte na sebe i da je udarni dvojac jako otvoren za takvu ideju. Izgleda fizički nestvarno, ovo bi mu itekako moglo koristiti u defanzivi. Spomenuokako je nagloizrastao nakon drafta i morao mjenjati fiziku

Sjajan odgovor oko Dražena, vidi se da mu je idol, tu je njegov dres,onda tu su i narukvice koje je izradio u njegovu čast pa djeli okolo, pojasnio što Dražen znači u Hrvatskoj.

Još malo oko svog odnosa sa Nurkićem i potvrdio da je Portland ga zvao prošlegodine,ali da je već se odlučio za New York.

[uredio joke1505 - 01. listopada 2019. u 08:36]
my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.075
01. listopada 2019. u 15:04

Da i to vidimo. Sad više nema mladih kojima će puštati šuteve da ne bude s. o. b. 

 

Plodovi sveg onog rada na fizikalijama i ulazima bi se trebali pokazati.

 

Koliko vidim, na svaku ruku je stavio po jednu "Draženovu" narukvicu

[uredio Jotojoto - 01. listopada 2019. u 15:05]
obećao sam adminu da ću biti dobar
NAIAplayer
NAIAplayer
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.06.2019.
Poruka: 1.039
01. listopada 2019. u 16:06

Neka pripazi da u Portlandu ne naleti na nekog svog Terrya Portera.

x&yzd
x&yzd
Mali dioničar
Pristupio: 29.10.2016.
Poruka: 6.025
01. listopada 2019. u 16:26

Jedne sezone su Bullsi isli Kukoca staviti na cevorku. Nabacili mu dvadeset kila i gurnuli u reket. To mu je bila najgora sezona ikad. Iducu sezonu su mu izdusili figuru i nazad na vanjske pozicije.... A Kukoc je imao bolje predispozicije za igrati cetvorku od Hezonje.

neverbored
neverbored
Moderator
Pristupio: 21.04.2012.
Poruka: 19.591
01. listopada 2019. u 18:44

Idući Hezonjin izostanak će našoj repki puno lakše pasti. Naime, on je krilni centar sad. 

The Dream
The Dream
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.07.2016.
Poruka: 1.995
01. listopada 2019. u 19:02

x&yzd je napisao/la:

Jedne sezone su Bullsi isli Kukoca staviti na cevorku. Nabacili mu dvadeset kila i gurnuli u reket. To mu je bila najgora sezona ikad. Iducu sezonu su mu izdusili figuru i nazad na vanjske pozicije.... A Kukoc je imao bolje predispozicije za igrati cetvorku od Hezonje.

Vidi cijeli citat


Ne bih se složio, Hez je atletičniji po meni i dobro prilagođen za igrati modernu small ball 4.

U Kukočevo doba su na poziciji 4 igrali igrači koji bi danas bili centri i fizički osjetno snažniji od Tonija.

Optimalan
Optimalan
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.04.2017.
Poruka: 430
01. listopada 2019. u 20:17

Evo i Nurkić kaže da je Hezonja najbolji HR igrač nakon Dražena. To je to, ne treba više sumnjati.

Blast
Blast
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.07.2018.
Poruka: 2.350
01. listopada 2019. u 21:32

The Dream je napisao/la:

x&yzd je napisao/la:

Jedne sezone su Bullsi isli Kukoca staviti na cevorku. Nabacili mu dvadeset kila i gurnuli u reket. To mu je bila najgora sezona ikad. Iducu sezonu su mu izdusili figuru i nazad na vanjske pozicije.... A Kukoc je imao bolje predispozicije za igrati cetvorku od Hezonje.

Vidi cijeli citat


Ne bih se složio, Hez je atletičniji po meni i dobro prilagođen za igrati modernu small ball 4.

U Kukočevo doba su na poziciji 4 igrali igrači koji bi danas bili centri i fizički osjetno snažniji od Tonija.

Vidi cijeli citat


Kukoc u danasnje doba sa ovim pravilima bi bio non stop  oko  TD. U njegovo vrijeme je imao problema sa poyicijom, jer su 4 bile oko 208 i snayni ko bizoni, igrali pod kosem, a na 3 su bili atleticne trojke od 2 M. Toni je bio jedan od najinteligentnijih ikada, sa danasnjim pravilima cilindra, ciscscenja reketa, i opcenito potrebe za igracima koji su visoki i mogu sutirati Toni bi se savrseno uklopio

 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.02.2019.
Poruka: 406
01. listopada 2019. u 21:54

Može on pričat što god hoće. Nakon ove sezone, ili prije ide on nazad u Europu. Što možda i nije tako loše za njega i reprezentaciju.

alkatraz
alkatraz
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.08.2013.
Poruka: 30.563
01. listopada 2019. u 23:02

Optimalan je napisao/la:

Evo i Nurkić kaže da je Hezonja najbolji HR igrač nakon Dražena. To je to, ne treba više sumnjati.

Vidi cijeli citat

Rekao je da je najtalentiraniji. To ne znaci da je najbolji

  • Najnovije
  • Najčitanije