Mario Hezonja

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.10.2013.
Poruka: 1.625
30. listopada 2019. u 18:14

Hezonja je ili neradnik ili antitalent za kosarku.

Pa Bogdanovic je u odnosu na proslu sezonu popravio ballhandling vise nego Hezonja zadnje 4 sezone.

 

Ove fore streaky suter ne znam sta znace, to je ljepsi nacin da se kaze 5 poena u prosjeku ili sta?

 

Kad odigra 30 utakmica sa dobrom obranom i 10ak poena u prosjeku, moze se rec da je napedovao. A ovo seciranje par obrana nema smisla.

ziki
ziki
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.05.2011.
Poruka: 1.081
30. listopada 2019. u 18:33

Ajde cadaverosa. Hez je Kawhi u odnosu na Babu što se obrane tiče (valjda ono Babino mahanje rukama i bacanje po podu ne smatramo obranom).

[uredio ziki - 30. listopada 2019. u 18:36]
Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.633
30. listopada 2019. u 19:02

Hez će biti naš specijalista za obranu u repki ako se odazove 52

joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.540
30. listopada 2019. u 19:06

Waiter je napisao/la:

Hez će biti naš specijalista za obranu u repki ako se odazove 52

Vidi cijeli citat


Ne, ne bit će playmaker jer Rađa ne želi amerikanca 48

my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.633
30. listopada 2019. u 19:12

joke1505 je napisao/la:

Waiter je napisao/la:

Hez će biti naš specijalista za obranu u repki ako se odazove 52

Vidi cijeli citat


Ne, ne bit će playmaker jer Rađa ne želi amerikanca 48

Vidi cijeli citat


To će biti u napadu, u obrani će čuvati najjačeg protivničkog šutera od 1 do 5, to nitko nema što mi imamo 39

neverbored
neverbored
Moderator
Pristupio: 21.04.2012.
Poruka: 19.591
30. listopada 2019. u 19:31

Bit će ništa jer neće igrati.

joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.540
30. listopada 2019. u 19:37

neverbored je napisao/la:

Bit će ništa jer neće igrati.

Vidi cijeli citat


Gluho bilo....

my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.633
30. listopada 2019. u 19:39

neverbored je napisao/la:

Bit će ništa jer neće igrati.

Vidi cijeli citat


Pa možda barem ove kvalifikacije 9

joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.540
30. listopada 2019. u 19:46

Waiter je napisao/la:

neverbored je napisao/la:

Bit će ništa jer neće igrati.

Vidi cijeli citat


Pa možda barem ove kvalifikacije 9

Vidi cijeli citat


Ako izborniku treba kontakt,  evo podmetnuti ću leđa 36

my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
Blast
Blast
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.07.2018.
Poruka: 2.349
30. listopada 2019. u 20:54

emilio21 je napisao/la:

Blast je napisao/la:

Opet ga sputavaju drugi da bude najbolji igrac utakmice?

Vidi cijeli citat


Ne znam zasto si okomljen na Super Maria, muče te osobni životni neuspjesi ili? 

Vidi cijeli citat


nemam nista protiv malog, samo protiv joketovog peglanja istine u stilu hdz-a

  • Najnovije
  • Najčitanije