Mario Hezonja

joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
05. studenog 2019. u 10:40

wogboy je napisao/la:

Komentatori Portlanda su bas naglasili kako je to vjezbao na treningu. Odlicno odigrano.

Mene ova njegova uloga u Blazersima podsjeca na kvalifikacije za OI 2016

Vidi cijeli citat


Generalno su i komentatori jako zadovoljni Hezonjinom igrom u prvih 7 utakmica,naglašavaju njegovu sjajnu obranu i konstantno naglašavaju kako mora više kreirati i napadati samostalno iz tranzicije pod cijenu čak i lošeg završavanja, a to se i traži od njega, sada je i on već opušten i siguran u svoju trenutnu situaciju.

[uredio joke1505 - 05. studenog 2019. u 10:40]
my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
baloncesto
baloncesto
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.02.2016.
Poruka: 1.135
05. studenog 2019. u 10:42

xavier je napisao/la:

baloncesto je napisao/la:

Lopta te na kraju uvijek kazni.. Portland igra smece kosarku, obranu ne igraju, podcijenili ove klince, a klinci se napalili.. Uveo Hezonju zadnje tri minute, stavio dvije trice zaredom dok su lovili minus.. Kasno se sjetili igrati obranu..

Vidi cijeli citat


blackmamba24 je napisao/la:

Mario je za europu vec neko vrijeme. Sto prije to prihvati bolje za njega. 

Vidi cijeli citat


Sotonin sluga je napisao/la:

Collins out za sezonu, bit ce minuta 39

Vidi cijeli citat


Na istoj stranici cijela lepeza dijametralno različitih postova kakve viđamo samo na ovoj temi:

 

1. Ne treba dugo da se dođe do zaključka kako momčad u kojoj igra naš igrač, igra "smeće košarku". Baš ono što našem igraču ne odgovara.

2. Naravno, zazivanje povratka u Europu.

3. Likovanje zbog ozljede koja će igrača udaljiti s parketa do kraja sezona...jer to paše našem igraču.

 

13

Vidi cijeli citat


 

Izjava da Portland igra smece kosarku kakve tocno veze ima s Hezonjom? Tko njega ovdje uopce spominje i sto njemu odgovara ili ne? On moze participirati u igri na odredjeni nacin sto i cini, ima svoje limite i moze biti odredjeni igrac role i to je to.

 

Portland igra smece kosarku jer apsolutno ne igraju obranu, a druga stvar napadi se trenutno koriste i postavljeni su samo za suteve, bilo s poludistance ili trice. Zive i umiru od suta, a uz to ne igraju obranu. Osim Lillarda nitko nema moc prodora i napadanja na obruc, mali Simons moze u drugoj postavi ali ne igra nikakvu obranu. To sto trenutno igraju Bazemore i McCollum je najbolje ne komentirati. Ovo o Toliveru necu uopce komentirati jer je smijesno, kao ni obranu Whitesidea.

 

 

wogboy
wogboy
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.09.2010.
Poruka: 846
05. studenog 2019. u 10:42

Takodjer je imao intervju za Portland TV i voditeljka je izjavila kako joj izgleda da mu je kosarka sve u zivotu.

Ocigledno na prati live stream igranja Fortnite 48

replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.048
05. studenog 2019. u 10:43

znaci..... samo nebo je limit39

ja ocekujem da ove godine prekoraci preko (debelog) Hardena i zaljepli bananu Zionu......

joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
05. studenog 2019. u 10:45

baloncesto je napisao/la:

xavier je napisao/la:

baloncesto je napisao/la:

Lopta te na kraju uvijek kazni.. Portland igra smece kosarku, obranu ne igraju, podcijenili ove klince, a klinci se napalili.. Uveo Hezonju zadnje tri minute, stavio dvije trice zaredom dok su lovili minus.. Kasno se sjetili igrati obranu..

Vidi cijeli citat


blackmamba24 je napisao/la:

Mario je za europu vec neko vrijeme. Sto prije to prihvati bolje za njega. 

Vidi cijeli citat


Sotonin sluga je napisao/la:

Collins out za sezonu, bit ce minuta 39

Vidi cijeli citat


Na istoj stranici cijela lepeza dijametralno različitih postova kakve viđamo samo na ovoj temi:

 

1. Ne treba dugo da se dođe do zaključka kako momčad u kojoj igra naš igrač, igra "smeće košarku". Baš ono što našem igraču ne odgovara.

2. Naravno, zazivanje povratka u Europu.

3. Likovanje zbog ozljede koja će igrača udaljiti s parketa do kraja sezona...jer to paše našem igraču.

 

13

Vidi cijeli citat


 

Izjava da Portland igra smece kosarku kakve tocno veze ima s Hezonjom? Tko njega ovdje uopce spominje i sto njemu odgovara ili ne? On moze participirati u igri na odredjeni nacin sto i cini, ima svoje limite i moze biti odredjeni igrac role i to je to.

 

Portland igra smece kosarku jer apsolutno ne igraju obranu, a druga stvar napadi se trenutno koriste i postavljeni su samo za suteve, bilo s poludistance ili trice. Zive i umiru od suta, a uz to ne igraju obranu. Osim Lillarda nitko nema moc prodora i napadanja na obruc, mali Simons moze u drugoj postavi ali ne igra nikakvu obranu. To sto trenutno igraju Bazemore i McCollum je najbolje ne komentirati. Ovo o Toliveru necu uopce komentirati jer je smijesno, kao ni obranu Whitesidea.

 

 

Vidi cijeli citat


Poprilično točno,no kada uzmeš da su na listi ozljeđenih svi redom visoki Nurkić, Collins, Gasol, a bio je i Whitesidea, postane jasno zašto je tako

my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
Glpcha
Glpcha
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 22.08.2009.
Poruka: 97
05. studenog 2019. u 12:07
The Dream
The Dream
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.07.2016.
Poruka: 1.995
05. studenog 2019. u 12:13

Vidi cijeli citat


Taman sam htio ovo istaknuti, ovaj layup je 60 sjetio sam se T-Maca.

WHC9
WHC9
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.02.2017.
Poruka: 1.600
05. studenog 2019. u 12:33

Odlicni potezi.

 

Morat ce Blazersi napraviti neki trade radi ovih ozljeda. Kevin Love, Gallinari ili tako netko.

[uredio WHC9 - 05. studenog 2019. u 12:33]
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.065
05. studenog 2019. u 12:34

Evo, ima nedugo da je na svom fb accountu zalijepio link s viješću da je savez službeno prijavio kandidaturu za predolimpijski turnir. Uz link je stavio srce i zastavu... 

obećao sam adminu da ću biti dobar
NS
NS
Mali dioničar
Pristupio: 24.01.2012.
Poruka: 9.821
05. studenog 2019. u 13:11

e moj xaviere... 13

Vratite Lea i Pota.
  • Najnovije
  • Najčitanije