Mario Hezonja

j.s.veron
j.s.veron
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.08.2015.
Poruka: 2.106
06. studenog 2019. u 17:30

Jotojoto je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Gledam na malom ekranu (doslovno) pa ne kontam - jesu mu ovo bezveze sudili par faulova, ili ih je zaslužio?

Vidi cijeli citat

Nisam gledao tekmu ,premalo je u vremena u sažetku da se skuži.

kit teller
kit teller
Mali dioničar
Pristupio: 18.09.2002.
Poruka: 6.425
06. studenog 2019. u 19:03

joke1505 je napisao/la:

kit teller je napisao/la:

joke1505 je napisao/la:

kit teller je napisao/la:

Inace, nakon 4 godine u NBA, 2-3 u barci i i j toliko u Hrv, dobro je se sjetio uvjezbat neki kosarkaski potez.

Vidi cijeli citat


Mislim da nije u pitanju da se on sjetio, nego jednostavno njegov ball handling je bio očajan i generalno je sigurno radio dvije godine da ga digne na ovu razinu, isto tako i fizički Hezonja s početka i sada je sigurno plod jednog velikog rada, sam je spomenuo da je i naglo izrastao i kada je ta dva elementa rješio dobio je na sigurnosti, ono što je za njegovu karijeru bitno i za našu reprezentaciju što on može igrati 3 pozicije bez problema , a največa stvar je ipak njegova obrana jer ovo je ipak drugi igrač, a nema igrača koji će dobro braniti i biti bez minuta. Ono što se vidi u naznakam je i da šuterski se diže ozbiljno mada još uvijek ima pojedine šuteve koji te ono iznenade nakon ovakvih pogođenih, još mora raditi na balansu tijela pri šutu

Vidi cijeli citat
ti pises kao da je uvjezbati neki potez kao sto je stepback jednako kompleksno ko gradnja svemirskog broda pa treba tome dugotrajno i sistematicno pristupit. Stepback je jedan udarac loptom o pod. Kakav je to strasni ballhandlig potreban za to?

Vidi cijeli citat


Jedan od najtežih poteza u košarci dovoljno je pokušati ga primjeniti, a još biti uspješan u tome. Da bi uopće ušao u fazu step backa potrebna je faza driblinga i mislim da Hez mora itekako još raditi da bi dizao šut iz driblinga u što i ovaj spada

Vidi cijeli citat

Sad procitaj ono sto Basketas je napisao a mozes i i bez toga. Uuu "ulazak u fazu driblinga" jebena stvar. Treba takodje i napraviti korak naprijed i nazad a koracanje je jebena stvar. Jednom ce se tu pricati kako je Mario radio preko ljeta i napravio strasan napredak u koracanju. Dostignuce je to. 

WHC9
WHC9
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.02.2017.
Poruka: 1.600
06. studenog 2019. u 19:46

A faza savijanja koljena? Nije ni to mala stvar.

WHC9
WHC9
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.02.2017.
Poruka: 1.600
06. studenog 2019. u 19:48

Inace sad se ladno pise da mu je dribling bio ocajan, a jos kad je u Magicu bio su nas isti uvjeravali da moze igrati playa48

 

Hoce li tako i za 2-3 sezone priznati ono sto danas negiraju?

Bogomdani
Bogomdani
Dokazano ovisan
Pristupio: 30.07.2007.
Poruka: 12.194
06. studenog 2019. u 20:03

Dribling nije jedini uvjet za igranje playa

Samo vjera, nada i ljubav, a najveća od njih je ljubav. Merčep, Praljak, Prlić, Petković, Ćorić, Pušić, Stojić - velikani hrvatskog naroda
kit teller
kit teller
Mali dioničar
Pristupio: 18.09.2002.
Poruka: 6.425
06. studenog 2019. u 20:06

Bogomdani je napisao/la:

Dribling nije jedini uvjet za igranje playa

Vidi cijeli citat
omg. Mislis dribling ne treba nego je dovoljno gubit puno lopti da bi se bilo pg?

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.11.2019.
Poruka: 408
06. studenog 2019. u 20:09

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.05.2007.
Poruka: 13.251
06. studenog 2019. u 20:10

Nije ni imati obje ruke, ali je poželjno

WHC9
WHC9
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.02.2017.
Poruka: 1.600
06. studenog 2019. u 20:38

Bogomdani je napisao/la:

Dribling nije jedini uvjet za igranje playa

Vidi cijeli citat


Stvarno?3

 

 

 

joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
06. studenog 2019. u 20:57

WHC9 je napisao/la:

Inace sad se ladno pise da mu je dribling bio ocajan, a jos kad je u Magicu bio su nas isti uvjeravali da moze igrati playa48

 

Hoce li tako i za 2-3 sezone priznati ono sto danas negiraju?

Vidi cijeli citat


Ne znam tko ga je vidio baš kao PG-a, možda su tada naglašavali njegov osjećaj za pas koji je imao od početka. Ja sam ga vidio na razini Klaya i poredio ga tada s njegovim stilom i očekivao da će možda jednog dana dostići taj nivo. Ti si ga vjerovatno vidio u Škrljevu, tako da obojica smo falili, on je u međuvremenu stvarno postao jako dobar kreator ili kako tu kažu point forwardovanje, postao je i izniman skakač i evo i jako dobar defanzivac, ništa od toga osim ovo za skakača baš i nisam predvidio osim što pitanje obrane je uvijek pitanje zrelosti i želje, kao i fizike. Dakle taj tko ga je vidio bio je bliže nego nas obojica.

Moj savijet ili preporuka, osim što se baviš stvarima što je tko napisao i kako u prošlosti, shvati da ne postoje na forumu proroci ili sveznalice, naša pisanja su stvar nekog našeg minimalnog znanja o ovome sportu i želje, tako da biti u pravu ili u krivu zaista je najmanje bitan faktor tu, uostalom to je priča za muškiće u fazi brzorastućih kita, čiji je veći. Netko se stidi svoje greške pa mjenja nickname, netko je svjestan da to nije uopće bitno jer niti živimo od toga niti smo profesionalci, a Hezonja će i onako unatoč svim tvojim i mojim željama imati svoj put, put koji sam sebi uspije nametnuti. Zato je pametnije da se bavimo trenutnim stanjem, a procijena će biti uvijek za svakog novog našeg talenta

my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
  • Najnovije
  • Najčitanije