Mario Hezonja

Mihael19
Mihael19
Mali dioničar
Pristupio: 06.06.2020.
Poruka: 5.315
14. ožujka 2024. u 13:13

Kosarkoznalac je napisao/la:

Mislim da ide u Grčku zbog statusa među navijačima koji ga gledaju kao Boga. U Realu je top 5 igrač sigurno tamo će biti Alfa i Omega

Vidi cijeli citat


Misliš gledali su ga ko Boga kad im se ulizivao sa raznim objavama i ispipavao teren dok je igrao u NBA pa došao u Grčku, nakon par mjeseci kad je otišao u Rusiju za 20% veću plaću na prvom gostovanju u Ateni mu je zviždama cijela dvorana...

Mehmet Scholl
Mehmet Scholl
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.06.2011.
Poruka: 3.223
14. ožujka 2024. u 13:16

Mihael19 je napisao/la:

Kosarkoznalac je napisao/la:

Mislim da ide u Grčku zbog statusa među navijačima koji ga gledaju kao Boga. U Realu je top 5 igrač sigurno tamo će biti Alfa i Omega

Vidi cijeli citat

Misliš gledali su ga ko Boga kad im se ulizivao sa raznim objavama i ispipavao teren dok je igrao u NBA pa došao u Grčku, nakon par mjeseci kad je otišao u Rusiju za 20% veću plaću na prvom gostovanju u Ateni mu je zviždama cijela dvorana...

Vidi cijeli citat

Ako pratiš ''social media'', zazivaju Grci njega itekako.

Kad je odlazio u Rusiju mislim da je PAO bio u nekom međurazdoblju, ekipa baš i nije bila konkurentna.

Sada kad je on FREE AGENT ovo ljeto opet sam bira, i mislim da je PAO dosta jača ekipa...

Mihael19
Mihael19
Mali dioničar
Pristupio: 06.06.2020.
Poruka: 5.315
14. ožujka 2024. u 13:23

Igrati će za onog tko mu najviše ponudi, te fore o ljubavi i odnosu sa navijačima može prodavati maloj djeci, možda bi i dan danas igrao u Rusiji da nije bilo sankcija i kresanja budžeta, nebi se iznenadio da ga uskoro vidimo u Dubaiju...

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.460
14. ožujka 2024. u 14:32

Hezonja ide u grcku ili u nba, nema trece opcije ako ide iz reala

Articok
Articok
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.07.2020.
Poruka: 135
21. ožujka 2024. u 20:54

Ovakav sut moze samo hezonja pogoditi

Kajser
Kajser
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.06.2006.
Poruka: 2.698
22. ožujka 2024. u 10:38

Ako u NBA dobije novac slican na ovome koje se pise ( 2 mil net u Grckoj) A , mislim da u njemj jos tinja zelja za dokazivanje tamo.

2 mil.net  + 3 godisnji ugovor za Euroligu je ogroman novac  

Ko vidi Nindžino lice i priča o tome, umreće u najstrašnijim mukama!
tetakmirko18
tetakmirko18
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.11.2023.
Poruka: 159
22. ožujka 2024. u 10:54

Kajser je napisao/la:

Ako u NBA dobije novac slican na ovome koje se pise ( 2 mil net u Grckoj) A , mislim da u njemj jos tinja zelja za dokazivanje tamo.

2 mil.net  + 3 godisnji ugovor za Euroligu je ogroman novac  

 

Vidi cijeli citat


 

koliko je to onda otpriliike po sezoni? 

[uredio tetakmirko18 - 22. ožujka 2024. u 10:55]
Luckasti
Luckasti
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2007.
Poruka: 5.489
22. ožujka 2024. u 10:55

Pa u NBA 2 milje USD su mu start zar ne?

[uredio Luckasti - 22. ožujka 2024. u 10:55]
idemo do kraja
Mitch Richmond
Mitch Richmond
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.12.2018.
Poruka: 2.384
22. ožujka 2024. u 11:22

PAO mu nudi 3.1 milijun po sezoni i veliku ulogu u timu koji se bori za sve titule. Ugovor na 3 sezone. Sumnjam da će propustiti takvu šansu zbog NBA lige u kojoj nikad ne znaš kakvu ulogu ćeš dobit jer nema garancija nikakvih. 

[uredio Mitch Richmond - 22. ožujka 2024. u 11:23]
Lionel Mandrake
Lionel Mandrake
Mali dioničar
Pristupio: 10.06.2011.
Poruka: 7.779
22. ožujka 2024. u 11:33

Koji je izvor ove informacije da mu nude 3,1 milijuna godišnje*3?

Ja znam samo ono što je izašlo vani za 2 milijuna*3.

Ovo prvo bi ga učinilo, iza Larkina (koji ima 4 milijuna godišnje), najplaćenijim igračem Eurolige.

PAO ove sezone ima po veličini drugi budžet za plaće, sljedeće sezone će vjerojatno imati neograničene zelembaće za napasti titulu prvaka Europe, ali svejedno više od 9 milijuna eura za iduće tri godine je zaista previše. Mislim, u kontekstu Europe to je ogroman novac.

  • Najnovije
  • Najčitanije