Mario Hezonja

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.419
25. studenog 2024. u 11:58

Hezonja je odlican igrac, najbolje krilo u euroligi bez sumnje trenutno medutim one neke stvari su od jucer nedopustive

Tiktaktoe
Tiktaktoe
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.03.2021.
Poruka: 174
25. studenog 2024. u 12:13

Ako musu smatras bekom onda mozda

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.419
25. studenog 2024. u 12:19

Tiktaktoe je napisao/la:

Ako musu smatras bekom onda mozda

Vidi cijeli citat

Ae, musu smatram bekom a ne krilom

[uredio xxx01 - 25. studenog 2024. u 12:20]
Dinko Bilich
Dinko Bilich
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 22.065
25. studenog 2024. u 12:28

Od tzv. niskih i visokih krila izabrao bih Nigel Hayesa, Vezenkova, možda Jabari Parkera, Mirotića, LeDaya u isti tier ili nešto iznad
Hez je bio i all second team i na F4 toplo-hladno, on bi mogao biti DPOY kandidat, možda bi u nekom drugom sistemu i klubu pod pragmatičnijim trenerom obrambeno bio apsolutna napast

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.419
25. studenog 2024. u 12:31

Dinko Bilich je napisao/la:

Od tzv. niskih i visokih krila izabrao bih Nigel Hayesa, Vezenkova, možda Jabari Parkera, Mirotića, LeDaya u isti tier ili nešto iznad
Hez je bio i all second team i na F4 toplo-hladno, on bi mogao biti DPOY kandidat, možda bi u nekom drugom sistemu i klubu pod pragmatičnijim trenerom obrambeno bio apsolutna napast

Vidi cijeli citat

Ne prican o visokim krilima, nego o niskim jer to je hezonjina primarna pozicija i na toj poziciji nema boljeg trenutno od njega 

Borussenfront
Borussenfront
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.05.2022.
Poruka: 299
25. studenog 2024. u 14:09

rijetko neinteligentan igrač

apjrlmcd
apjrlmcd
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.06.2015.
Poruka: 2.035
25. studenog 2024. u 15:02

Jbg treba trenera koji mu ima muda nesto reci, Sesar je pokazao da nema

Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.634
25. studenog 2024. u 16:22

Isto je radio i Babo, a sve zbog loših trenera koji nisu znali reagirati nego su ih pustili da se napucavaju.

apjrlmcd
apjrlmcd
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.06.2015.
Poruka: 2.035
25. studenog 2024. u 16:29

Neznam bas da je Babo puco fadeaway suteve sa trice

Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.634
25. studenog 2024. u 16:32

Silovao je šut i jedan na jedan, jučer opet ništa od timske igre kao i u vrijeme Babe.

  • Najnovije
  • Najčitanije