Mario Hezonja

123
...
327332743275
Mihael19
Mihael19
Mali dioničar
Pristupio: 06.06.2020.
Poruka: 5.296
03. lipnja 2026. u 18:01

Dobro dali je Mario najbolji HR igrač u Realu u ovih četvrt stoljeća?

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.401
03. lipnja 2026. u 18:03

to je definitivno

Fabjan
Fabjan
Mali dioničar
Pristupio: 07.05.2018.
Poruka: 6.872
03. lipnja 2026. u 19:02

Mihael19 je napisao/la:
Dobro dali je Mario najbolji HR igrač u Realu u ovih četvrt stoljeća?
Vidi cijeli citat



Tko mu je tu konkurencija, ne mogu "upalit" mozak? 🤕

[uredio Fabjan - 03. lipnja 2026. u 19:02]
Ajmo Splite, osvojit prvenstvo! Ajmo Hrvatska, uletit na Svjetsko prvenstvo!
Pape&Dida
Pape&Dida
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.03.2026.
Poruka: 631
03. lipnja 2026. u 19:17

Kuki Route 66 je napisao/la:

 

Nije ni to. Luka Božić je taj.

Vidi cijeli citat


Ajd u kurac 🤣🤣 ja sam to htio napisat

Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.070
03. lipnja 2026. u 20:04

Fabjan je napisao/la:

Mihael19 je napisao/la:
Dobro dali je Mario najbolji HR igrač u Realu u ovih četvrt stoljeća?
Vidi cijeli citat



Tko mu je tu konkurencija, ne mogu "upalit" mozak? 🤕

Vidi cijeli citat

Od 2000. na ovamo igrali Marko Tomas, Ante Tomić i to je to?

obećao sam adminu da ću biti dobar
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.363
03. lipnja 2026. u 20:06

Fabjan je napisao/la:

Mihael19 je napisao/la:
Dobro dali je Mario najbolji HR igrač u Realu u ovih četvrt stoljeća?
Vidi cijeli citat



Tko mu je tu konkurencija, ne mogu "upalit" mozak? 🤕

Vidi cijeli citat


Mulaomerović je bio sjajan, Žan Tabak isto dobar, Ante Tomić, Tomas...

Ostavili su naši ok trag tamo, osim Bojana koji se kao još nedefiniran igrač vratio. 

Mula i Tomić su bili sjajni, ali je Hez veća klasa...

Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.070
04. lipnja 2026. u 23:53

Odlična utakmica večeras.

 

Statistički 20 p (5/5 za 2, 3/4 za 3, 1/2 za 1) 7 sk, 2 as, 1 ukr, 1 bl, 30 val.

 

Ono što je bolje od statistike je dojam na terenu. Očito mu je mvp naslov dao jednu mirnoću/potvrdu kvalitete.  Smireniji, ne brza, bolje odluke, a ta ukradena je bila posebno impresivna - nije ni bio blizu ali anticipirao je pokušaj dodavanja između dvojice suparnika, zaletio se,  odrazio, pokupio tu loptu visoko u zraku, i onda iz polu-dotrčavanja pogodio tricu.

 

Sa konačnih +35 u majstorici u Madridu će se igrati drugačije nego prve dvije. Realu je nakon f4 očito trebalo da ponovno nađu igru.

[uredio Jotojoto - 04. lipnja 2026. u 23:54]
obećao sam adminu da ću biti dobar
štefek
štefek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.09.2015.
Poruka: 2.494
06. lipnja 2026. u 20:15

Nije ipak mogao protiv Huertasa. Očito je Real u žešćoj banani.

Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.070
06. lipnja 2026. u 20:18

primili 107 koševa

obećao sam adminu da ću biti dobar
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.401
06. lipnja 2026. u 20:21

Paty mills se vratia pet sezona unazad i unakazia reala zajedno sa huertasom a nije nemoguce i da barcelona danas ispadne, valjalo bi vidit statisticke knjige jel to ikada bia slucaj u povijesti

123
...
327332743275
  • Najnovije
  • Najčitanije