NBA 2010/11

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.02.2009.
Poruka: 2.731
17. svibnja 2011. u 07:11
ne znam kaj se svi dive ovom zakucavanju Gibsona preko Wadea... nit to cini Gibsona boljim nit je Wade zbog toga papak Gibson je imo otvoreni put prema kosu jedino zasto je zakuco preko Wadea je jer je ovaj bio dovoljno lud da ga proba omesti / a to je jer je ovo playoff pa se svi trude vise nego  u sezoni../ ali to naravno niko nebi uspio osim mozda nekog grmalja od 220cm i 150 kg ali i taj bi dobio faul samo gibson mozda nebi bio u svim isjeccima dana vec u bolnici...
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.397
17. svibnja 2011. u 10:57


Ideš, nadam se da je promijenio sliku na osobnoj.
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.397
17. svibnja 2011. u 11:04




Get the f*** outa here!



[uredio madmax17 - 17. svibnja 2011. u 11:12]
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
markoli
markoli
Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 17.369
17. svibnja 2011. u 12:34
madmax17 je napisao/la:


Ideš, nadam se da je promijenio sliku na osobnoj.
Vidi cijeli citat


jbte lik je odvratan..
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
17. svibnja 2011. u 14:08



Ovo je slika mislim iz 1999, a ovo je auto koje vozi danas

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
17. svibnja 2011. u 14:14

onaj ludi iz nfl-a ima gotovo identican. koliko vidim iste su linije...

Chad Ochocinco's New Truck

madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.397
17. svibnja 2011. u 14:29
Steph Curry je napisao/la:


Vidi cijeli citat
ROFL sin od Wadea zakucao preko njega sa igračkom i rekao "Gibson" 

And then a reporter asked about his son, Zaire, who had dunked on his dad with a toy basketball and screamed, "Gibson!"

As in Taj Gibson, the Chicago forward whose towering dunk over Wade had summed up the Bulls' night as much as it had Wade and the Heat's futility.

It was a dunk that, after the game, led Wade to quip, "Yeah that was a good one. But that's a great ratio for me. The first time I've been dunked on all year. I'll take my 90-1 dunks this year."

Only now, 15 hours later, his own son's taunt made Wade smile. Then laugh. Heartily.

"Yeah," Wade said, looking a lot more like himself, "you gotta love your kids. Just made me smile. It made me laugh. He loves his dad but he loves the game as well, so he appreciated Taj's dunk on me. So we had a little fun with that.

"He made me laugh," Wade said, still looking happy and at ease for the first time. "You move on from stuff, you laugh about it."

[uredio madmax17 - 17. svibnja 2011. u 14:29]
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.469
17. svibnja 2011. u 14:49
magnets je napisao/la:
žajo je napisao/la:
sljedeća utakmica će biti sasvim nešto drugo, čak mislim da je odlučujuća u seriji, gdje Bullsi trebaju pokazat da ovo sinoć nije slučajnost
Vidi cijeli citat


Zasto bi pobogu pobjeda Bullsa bila slucajnost, sta oni to imaju dokazivati? Na kojim si ti drogama? Slucajnost ce biti kada Miami dobije jednu, posto imaju skor ove sezone protiv Bullsa 0-4.

Ispada da su Bullsi slucajno nabili najbolji skor u ligi dok je Miami igrao bez volje. Najbolja ekipa NBA lige, najbolja obrana, MVP.... koliko stvari treba da ti se dokaze da su Bullsi favoriti u ovoj seriji, cak i ako ''slucajno'' pobjeduju.




Vidi cijeli citat

u ovu seriju miami je uša kao favorit

PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.092
17. svibnja 2011. u 15:05
Veceras cemo vidit kako stvari stoje na zapadu. Zanima me dali je dallas jos uvijek u onako dobrom ritmu ko protiv LAL i koma ce pripaqst uloga da cuva Dirka
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.07.2009.
Poruka: 1.979
17. svibnja 2011. u 15:13
PetarKružić je napisao/la:
Veceras cemo vidit kako stvari stoje na zapadu. Zanima me dali je dallas jos uvijek u onako dobrom ritmu ko protiv LAL i koma ce pripaqst uloga da cuva Dirka
Vidi cijeli citat


ovo ce biti zajebana serija, ja iskreno neznam kome dat prednost. i pitanje je koce cuvat duranta(valjda marion) i pitanje kak ce pod kosem moc sam tyson chandler pokraj perkinsa ibage i collinsona. ja bi volio vidjet u velikom finalu dallas,al mislim da im nece bas sjest igra oklahome. tak da cemo vidjet.
  • Najnovije
  • Najčitanije