NBA 2010/11

PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.090
18. svibnja 2011. u 23:27
Meni je 24 slobodna ipak previse. Bilo je puno faula na Dirku al ipak neke su mu svirali nezasluzeno i ako se to promjeni moglo bi dallasu bit puno teze
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.783
18. svibnja 2011. u 23:35
moram reci da me nocas itekako odusevio Barea...sjajna partija...a i protiv Lakersa je bio sjajan...
vidim vas par pise da ovo oklahoma dobiva....tesko,vrlo tesko...Durant nemoze sam,pogotovo ako Westbrook igra toplo hladno...a u playoffu igra vise vise hladno nego toplo...
[uredio allen - 18. svibnja 2011. u 23:35]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 10.254
18. svibnja 2011. u 23:36
PetarKružić je napisao/la:
Meni je 24 slobodna ipak previse. Bilo je puno faula na Dirku al ipak neke su mu svirali nezasluzeno i ako se to promjeni moglo bi dallasu bit puno teze
Vidi cijeli citat


ko je očekivo da će sve dat 
Bogomdani
Bogomdani
Dokazano ovisan
Pristupio: 30.07.2007.
Poruka: 12.194
18. svibnja 2011. u 23:45
gravedigger je napisao/la:
Marušić je pomenuo miss univerzuma 2006. koju odnedavno plodi JJ Barea. Ovaj mali je svakako X faktor u uspjesima Mavsa, a statistike su mu naglo porasle otkad obitava među nogama ove latine. Čisto da uljepšamo temu, g-đica Zuleyka Rivera
Vidi cijeli citat

Moram priznati da još nisam čuo ovakav izraz!
Vjerujem da mu statistika nije jedino što je poraslo
Samo vjera, nada i ljubav, a najveća od njih je ljubav. Merčep, Praljak, Prlić, Petković, Ćorić, Pušić, Stojić - velikani hrvatskog naroda
Josip321
Josip321
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.01.2009.
Poruka: 751
19. svibnja 2011. u 02:19
Može li tko staviti nakav dobar link za live stream. Bio bih zahvalan.


volim rukomet!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.08.2010.
Poruka: 858
19. svibnja 2011. u 02:30
http://www.fromsport.com/
http://www.myp2p.eu/index.php?part=home
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.187
19. svibnja 2011. u 02:32
Game 2 počinje,Dali noćas stvara Miami radi break domaćeg terena ili ipak se Miami vraća u vrlo teškoj situaciji vraća nazad kući.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.08.2010.
Poruka: 858
19. svibnja 2011. u 02:38
Josip321 je napisao/la:
Može li tko staviti nakav dobar link za live stream. Bio bih zahvalan.


Vidi cijeli citat

http://homervisionhq.yolasite.com/
Josip321
Josip321
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.01.2009.
Poruka: 751
19. svibnja 2011. u 02:39
kuly1990 je napisao/la:
http://www.fromsport.com/
http://www.myp2p.eu/index.php?part=home
Vidi cijeli citat


Hvala.
volim rukomet!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.10.2010.
Poruka: 59
19. svibnja 2011. u 02:46
Jamaal!!!  Koji dunk...
  • Najnovije
  • Najčitanije