NBA 2010/11

žajo
žajo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.08.2007.
Poruka: 2.617
19. svibnja 2011. u 13:19
...a šta reć za utakmicu...  ...obrane krvavih koljena, dosta faula (možda nekoliko prelako dosuđenih s obje strane za moj ukus), Udonis i Miller odradili solidan posao sa skokovima...

...zadnja četvrtina 14:10  


..sad odmor do nedjelje, za razliku od west finala koje se igra danas i u subotu....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
19. svibnja 2011. u 14:38

naletih na podatak koji me i zanimao dok sam gledao utakmicu

dakle dirk

-je srusio regularni i playoff nba rekord u slobodnima

-48 poena je najvise u povijesti playoffa od igraca sa sutem od barem 80 posto. 

-nitko nije postigao toliko puno poena sa manje pokusaja. prvi sljedeci je bob cousy sa 22 suta zabio 50 u 4 produztka u 1953oj (30ak slobodnih)... a ovaj je sa 15 suteva to napravio u 40ak minuta.

samo da stavim u brojeve koliko je dobro odigrao švabo.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.01.2011.
Poruka: 1.163
19. svibnja 2011. u 15:43
u zadnjih 15-ak minuta, Rose je redovno birao najlošija moguća rješenja za ekipu. Nije lako voditi ekipu u play offu sa 22 godine, stvarno prečesto radi nezrele stvari
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.06.2007.
Poruka: 3.425
19. svibnja 2011. u 15:56
Jel veceras besplatan prenos na svapskom LP??

Poslastica...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 210
19. svibnja 2011. u 16:45
Mislim da bi malo trebali smirit strasti što se tiće Rosea, zamislite da ste u situaciji gdje na vama igra obranu Wade, radite pick n roll sa Korverom i na vama se rotira Lebron, nevjerujem da postoji igrač koji bi uspio odigrat bolje u takvoj situaciji. Petorka Wade-Miller-James-Bosh-Haslem (kada svi budu max zdravi) će biti nešto najopasnije što je ikad koračalo košarkašim terenima. I jučer se vidilo kako dobro kontroliraju skok, pNr obranu, a u napadu je jako dobar protok lopte. Netko bi rekao da je Miller odigrao slabu tekmu jer je zabio samo dva koša, ali njegova visina i dobar osjećaj za skok je bilo ključno. Svaka čast Udonisu, sa njim Heat dobija jednu novu dimenziju, kako je samo gradio pod košem i davao šansu Wadeu, Lebronu i Milleru da hvataju obrambene skokove i nedozvoljavaju second chance points, a u napadu ih davao svojoj ekipi. I na kraju kako bi ameri rekli "give a credit" Spolestri. Vidi se da je Rileyev pulen, iako je mlad ima jako zrele odluke, bez obzira na sve držao se svoje taktike i pokazalo se da je bio u pravu.

Vidim da se na suđenje žale samo oni koji gledaju meč kroz navijačke naočale, pogledajte samo kakve faulove dobija Rose, samo jučer je napravio 3-4 čista ofenzivna faula koja su svirana u njegovu korist. Mislim da je ove godine suđenje na visini zadatka i da nitko nije favoriziran. Naravno, volio bi da se dopusti malo više kontakta i da se ne dolazi  u situacije kao na tekmi Mavs-Okc gdje se izvodi milijun slobodnjaka, ali što je tu je, bolje to nego da gledamo one lopove koji su bili na zadatku početkom i sredinom 2000ih u ulozi x-factora za Lakerse i Spurse.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.07.2009.
Poruka: 1.979
19. svibnja 2011. u 17:45
Marcus Halbestram je napisao/la:
Petorka Wade-Miller-James-Bosh-Haslem (kada svi budu max zdravi) će biti nešto najopasnije što je ikad koračalo košarkašim terenima.
Vidi cijeli citat


a joj, ova recenica ti je jos najaca. ne samo kosarkaskim terenima nego i na ulici. vidjet cemo za 10 godina kolko je miami uspio naslova uzet. i za kraj mislim da wade nikad vise nece biti max zdrav. najaci ekipa sigurno nece biti sto je krocila, pogledaj samo rostere boston celtisca 60 do 70 god. pa samo pogledaj kolko HOF igraca, i da ne zaboravimo povijesnu tekmu kad su tukli lakerse sa jerry westom,chamberlain i baylorom. bas me zanima jel mogu ulovit 10 naslova do kraja karijere ta ekipa(james,wade,bosh)
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.180
19. svibnja 2011. u 18:30
PetarKružić je napisao/la:
zrinkec je napisao/la:
Prije prve svi očekivali prolaz Heata,poslije druge svi očekivali lagani prolaz Bullsa.
Sad se vidi da ovo ide minimalno u 6 utakmica
Vidi cijeli citat


Sta ovaj prica...

Vidi cijeli citat

Tako je bilo prije prve svima veliki favorit Miami,pa nakon prve Bullsi svi sigurni u čiste pobjede.
To šta si ti ljut na sve oko sebe,jer shvaćaš da će Bullsi ispušiti je problem tvoj 
PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.089
19. svibnja 2011. u 18:50
zrinkec je napisao/la:
PetarKružić je napisao/la:
zrinkec je napisao/la:
Prije prve svi očekivali prolaz Heata,poslije druge svi očekivali lagani prolaz Bullsa.
Sad se vidi da ovo ide minimalno u 6 utakmica
Vidi cijeli citat


Sta ovaj prica...

Vidi cijeli citat

Tako je bilo prije prve svima veliki favorit Miami,pa nakon prve Bullsi svi sigurni u čiste pobjede.
To šta si ti ljut na sve oko sebe,jer shvaćaš da će Bullsi ispušiti je problem tvoj 
Vidi cijeli citat


ajde procitaj slovo po slovi i rijec po rijec lijepo i razgovijetno. Nisan bas uvjeren da je neko mislio da ce bullsi lagano proc nakon druge buduci da su je izgubili

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.180
19. svibnja 2011. u 19:06
PetarKružić je napisao/la:
zrinkec je napisao/la:
PetarKružić je napisao/la:
zrinkec je napisao/la:
Prije prve svi očekivali prolaz Heata,poslije druge svi očekivali lagani prolaz Bullsa.
Sad se vidi da ovo ide minimalno u 6 utakmica
Vidi cijeli citat


Sta ovaj prica...

Vidi cijeli citat

Tako je bilo prije prve svima veliki favorit Miami,pa nakon prve Bullsi svi sigurni u čiste pobjede.
To šta si ti ljut na sve oko sebe,jer shvaćaš da će Bullsi ispušiti je problem tvoj 
Vidi cijeli citat


ajde procitaj slovo po slovi i rijec po rijec lijepo i razgovijetno. Nisan bas uvjeren da je neko mislio da ce bullsi lagano proc nakon druge buduci da su je izgubili

Vidi cijeli citat

Krivo napisano Moja isprika zna se na šta sam mislija 
MEGALODON
MEGALODON
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.02.2005.
Poruka: 1.722
19. svibnja 2011. u 19:19
Papa Bear je napisao/la:

4 i pol minute prije kraja bilo je 73-73, i onda je LBJ uključio u višu brzinu, a D-Rose i Chicago to nisu popratili, plus što su Bullsi imali katastrofalan šut ispod 35%, za trice oko 15%, za to se nadam da neće biti ponavljanja.

Uglavnom, sada je bitno uzeti jednu u Miamiju, i to po mogućnosti prvu, ovaj period od 3 dana odmora je definitivno bio kontraproduktivan za Chicago.

Vidi cijeli citat



Valjda si htio napisati da ce biti kontraproduktivan, uglavnom odmor treba i jedna i druga ekipa, sinoc se fino vidilo da su i jedni i drugi dobro iscrpljeni pogotovo Chicago koji je u prvoj tekmi ulozio ogromnu energiju igrajuci onako agresivnu obranu. Zbog toga i tako los sut . + iza sebe i jedni i drugi imaju tesku seriju a i jedni i drugi igraju fizicku kosarku sa puno prodora i sprintanja a rezultat je veca energetska potrosnja. Vjerujem da ovi na zapadu zadovoljno trljaju ruke gledajuci kak se ovi mrcvare.
  • Najnovije
  • Najčitanije