Uglavnom zanimljiva utakmica, posebno prvo poluvrijeme kad su bili i Knicksi raspucani. Trecu cetvrtinu i utakmicu rijesio Lebron u manju pomoc Wadea i Bosha koji je odigrao koji je bar meni iznenadujuce odlicno odigrao, ostataka= Miamija je samo gledao utakmicu izuzev Arroya koji je ubacio par trica u prvom poluvremenu. Knicksi me nicim nisu iznenadili, nesto losiji dan Amarea koji je previse forsirao, odlicno prvo poluvrijeme Galinaria, Fields vrlo limitiran igrac, Felton ne uzima dovoljno odgovornost u gradenju napada. Uglavnom cini se da kod Miamija su stvari malo bolje sjele na svoje mjesto, vratit ce se kroz koji dan i Miller da pomogne trpat izvana, jedva cekam tekmu sa Lakersima.
[uredio shitface - 18. prosinca 2010. u 03:47]