NBA 2010/11

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.08.2010.
Poruka: 858
08. veljače 2011. u 23:46
Steph Curry je napisao/la:
riki_mo je napisao/la:

Jako teško se odlučiti za MVP ove godine.
Vidi cijeli citat


Pa i nije baš.
Moj favorit je Rose, ima strašnu sezonu. Jest da sam tu potpuno pristran, ali čovjek je zaslužio neko priznanje.
Od ostalih Dirk (šteta zbog one ozljede koljena), i Dwight normalno.

Iz Spursa, Lakersa i Bostona je teško nekoga izdvojiti jer nigdje ne vuče samo jedan igrač, a Heat je posebna priča.
Čak su spominjali ideju da prvi put u povijesti dva igrača podijele titulu. Po meni blesavo.
Vidi cijeli citat

potpis
riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
08. veljače 2011. u 23:50

To bi malo ko osim navijača Bullsa napisao.
Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.08.2010.
Poruka: 858
08. veljače 2011. u 23:58
riki_mo je napisao/la:

To bi malo ko osim navijača Bullsa napisao.
Vidi cijeli citat

a zasto molim te, mislim nisu mi nesto vazne te nagrade, ali eto volio bi da Rose dobije, a zasto ne, zasto Rose nebi bio Mvp lige, jer se tebi ne svida, pa i ovi na nba.com ga stavljaju kao vodeceg, vec par tjedana, pa valjda i oni nesto znaju, mislim tko su ta vecina koja to nebi potpisala
[uredio kuly1990 - 08. veljače 2011. u 23:59]
PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.089
09. veljače 2011. u 00:07
Ako cemo govoriti o MVP igracu dosadasnjeg djela sezone onda to mozemo sagledati iz kuta koji je po meni najrealniji. Razmislimo koja ekipa je svojim omjerom iznenadila sve prognozere i ko je voda te ekipe? Nailazimo na vrlo jednostavan odgovor. Dakle, kriteriji se znaju, ekipa se mora boriti za vrh lige i covjek mora imati vrhunske brojke.
1. Kobe?? mislim da je ove sezone najdalje od MVP nagrade od kad je postao legitimni kandidat, sto dokazuje svojim igrama a i ekipinim rezultatima ispod svakog ocekivanja. Pa tko je mislio da ce se Lakersi boriti za drugo mjesto na zapadu.?
2. James &  Wade -Miami se jos uvijek trazi, a tako se i njih dvojica traze. Igraju toplo-hladno i mislim da to po mojim kriterijima nije dovoljno.
3. Dirk-  Ima sve uvjete. Dallas je konstatnat ko i svake sezone u regularnom djelu, a brojke su mu vrlo dobre. Jedino sto bih mogao pronaci kao mrlju je ta ozljeda zbog koje je propustio dosta utakmica.
4. Spurs & celtics- dvije vrhunske ekipe, ali bez pravog i izrazitog vode pa samim time se nebih mogao odluciti da niti jednog igraca od njih kandidiram za MVP. Rondo mi je najblizi, ali ipak nista od toga.
5. Howard- Covjek ima fantastican ucinak. Orlando se bori za vrh istoka, ali ipak sam vise ocekivao od njih, kako na pocetku sezone tako i poslije trejda. Opet kazem nebi bilo nepravedno da ovaj covjek osvoji nagradu.
6. Rose- Bullsi su iznenadili i svoje najvatrenije navijace (tu i ja spadam vec 20-ak i kusur godina). Bore se za vrh i legetimni su izazivaci za naslov vec sad. Predvidali smo omjer oko 50% pobjeda kad se Noah ozljedio a oni su to  debelo premasili za sada. Jedini covjek koji ih istinski vuce je Rose, iako ima veliku pomoc Boozera i ostalih. Jedino sto me kod njega jako ljuti je neracionalnost kod trosenja lopti i veliki broj TO.

Volio bih da u ovaj izbor mogu uvrstit i CP3, ali ostatak njegove druzine je toliko slab da su uspjeli sve upropastit sto im je pocetak sezone donio. Steta .
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.767
09. veljače 2011. u 00:10
nitko nespominje Duranta koji također ima sjajnu sezonu......
PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.089
09. veljače 2011. u 00:13
allen je napisao/la:
nitko nespominje Duranta koji također ima sjajnu sezonu......
Vidi cijeli citat


Itina, Durant ima odlicnu sezonu, ali nas je thunder sve pomalo razocarao ove sezone.

igi13
igi13
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.05.2007.
Poruka: 575
09. veljače 2011. u 00:18
kaj vise ne sljaka ona fora s nba leaguem passom ili je to samo kod mene..?

popodne radilo sve..  sad nista



pozzz
"ko leti vrijedi, ko vrijedi leti, ko ne leti ne vrijedi"
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.08.2010.
Poruka: 858
09. veljače 2011. u 00:22
arhiva?    a sta ti pise, kako ne radi? meni sada ne radi utakmica koju sam danas gledo, a neki dan jednu utakmicu uopce nisam mogo pogledat
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2010.
Poruka: 1.209
09. veljače 2011. u 00:28
Durant nije ni blizu tome da bude MVP. Na ispodobruča se dosta govori o tome, Gee je razočaran stagnacijom ekipe (premda su napredovali na tablici), otkad im je arhitekt obrane otišao u Bullse, obrana im je ko švicarski sir. Osobno me i nije previše briga, nekako mi ne leži ta ekipa pa ih ne pratim.

Ali čemu to protivljenje Roseu kao MVP-u?
Pa čovjek sam (s ozljedama i čirevima) vuče ekipu, ima još mana u svojoj igri, ali ako pogledamo koliki napredak napravi svake godine, gotovo je zastrašujuća ideja kakav bi mogao biti igrač za 2 godine. S Noahom i bekom sposobnim igrati obranu i ubaciti 20-ak poena, Bullsi jurišaju na naslov.

A Thibo je trener godine, jasno ko dan.
igi13
igi13
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.05.2007.
Poruka: 575
09. veljače 2011. u 00:29
kuly1990 je napisao/la:
arhiva?    a sta ti pise, kako ne radi? meni sada ne radi utakmica koju sam danas gledo, a neki dan jednu utakmicu uopce nisam mogo pogledat
Vidi cijeli citat



da, arhiva..

do veceras radilo sve 5..

pise "200, stream not found netstream.play.stream.notfound.....i jos nekaj"

uglavnom, sve kaj je dobro brzo zavrsi..
"ko leti vrijedi, ko vrijedi leti, ko ne leti ne vrijedi"
  • Najnovije
  • Najčitanije