NBA 2010/11

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.08.2010.
Poruka: 858
09. veljače 2011. u 00:37
da i meni to pise, mislim da trenutno neradi, tj da ce radit probaj kasnije ili sutra jebiga, moguce da previse ljudi gleda
igi13
igi13
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.05.2007.
Poruka: 575
09. veljače 2011. u 00:48
kuly1990 je napisao/la:
da i meni to pise, mislim da trenutno neradi, tj da ce radit probaj kasnije ili sutra jebiga, moguce da previse ljudi gleda
Vidi cijeli citat


na ilegalan nacin

nista, dok se ne sredi ovo nba ljupci ce se morati snaci za gledanje..

srecom torrenti su jos uvijek zivi..

"ko leti vrijedi, ko vrijedi leti, ko ne leti ne vrijedi"
gorc
gorc
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.01.2008.
Poruka: 13.756
09. veljače 2011. u 01:07
ako dallas ovako nastavi mislim kako bi dirk lagano mogao biti mvp.sada je svima na pameti to izostajanje utakmica no na kraju se toga većina neće ni sjećati.9 utakmica.pa to su ga odmarali 

zatim,rose bi također trebao ući u najuži izbor.al opet,ako ovako nastave.

iako ga ne volim,lebron je također po meni legitiman kandidat.nemožeš 'zažmuriti' na ove njegove dobre partije.

no bit će puno toga jasnije kako se sezona bude bližila kraju
...ništa ja nisam vidio,ja sammmmm pio vodu...
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.382
09. veljače 2011. u 01:31
igi13 je napisao/la:
kuly1990 je napisao/la:
arhiva?    a sta ti pise, kako ne radi? meni sada ne radi utakmica koju sam danas gledo, a neki dan jednu utakmicu uopce nisam mogo pogledat
Vidi cijeli citat



da, arhiva..

do veceras radilo sve 5..

pise "200, stream not found netstream.play.stream.notfound.....i jos nekaj"

uglavnom, sve kaj je dobro brzo zavrsi..
Vidi cijeli citat
Pa to sam ja reko još prije koji tjedan no proradilo je, može biti da testiraju novi sistem pa isprobavaju da li šljaka.
[uredio madmax17 - 09. veljače 2011. u 01:32]
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.11.2010.
Poruka: 1.862
09. veljače 2011. u 01:42
Auf šta Sixersi rade Hawksima, prekidaj utakmicu
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.382
09. veljače 2011. u 01:58
dario23 je napisao/la:
riki_mo je napisao/la:

Jeste slušali posljednji podcast na http://ispodobruca.com/ ?


Vidi cijeli citat

Naravno.
Posebno je zanimljivo na kraju.
Vidi cijeli citat
Kad kaže da je penis od Pata napravljen od zlata?

Zanimljivo da se tek na hrvatskom rimuje 
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.089
09. veljače 2011. u 04:02
Indiana je zivi smih od ekipe, imaju zadnji napad i neuspiju izvest loptu 5 sekundi

Eto vidite sad ste nabili minuse zrinkecu i sad ga nema, a tako bi nam dobro dosao izvjestaj koliko su James, wade i bosh zabili koseva
Zrinkec vrati se, ja cu te branit
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2008.
Poruka: 16.087
09. veljače 2011. u 04:12

Pa odi si pogledaj boxscore na nba.com-u kolko je tko dao koševa, btw. LBJ je imao "monster night".

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.06.2010.
Poruka: 412
09. veljače 2011. u 04:37
Hahahaha ovo na kraju na podcastu , premoćno :D 
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.161
09. veljače 2011. u 06:35
PetarKružić je napisao/la:
Indiana je zivi smih od ekipe, imaju zadnji napad i neuspiju izvest loptu 5 sekundi

Eto vidite sad ste nabili minuse zrinkecu i sad ga nema, a tako bi nam dobro dosao izvjestaj koliko su James, wade i bosh zabili koseva
Zrinkec vrati se, ja cu te branit
Vidi cijeli citat

Evo me tu sam   dobru je šansu indiana noćas propustila James umalo triple-double
  • Najnovije
  • Najčitanije