NBA 2010/11

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 10.254
15. svibnja 2011. u 22:33
riki_mo je napisao/la:
brzopotezni je napisao/la:
SPORTNET
Vidi cijeli citat


i mi tebe volimo

u čemu je stvar?


Vidi cijeli citat


možd je htio sportklub napisat 
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.792
15. svibnja 2011. u 22:34
jel to mark jackson komentator?
kakav kralj
Ivo.Sanader
Ivo.Sanader
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.12.2010.
Poruka: 1.649
15. svibnja 2011. u 22:35
KD ima 18 poena u prvom poluvremenu...
Success is my only motherfuckin' option, failure's not.
riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
15. svibnja 2011. u 22:35
allen je napisao/la:
jel to mark jackson komentator?
kakav kralj
Vidi cijeli citat


standardan sa jeff van gundyem...
Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.525
15. svibnja 2011. u 22:37

Poluvrijeme 42-34,sve se to može stići,Memphis slabi postotak šuta,po meni obrane odlične s obje strane.

Conley zasad najbolji kod medvjeda,Gasol na visini zadatka. Čeka se Randolph.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.10.2010.
Poruka: 1.279
15. svibnja 2011. u 22:39
hahahahahaha  

trebalo je pisat sportklub, ali nije ni ovo krivo...

ne prestajem se čudit perkinsu. ona reakcija na wesbrookov pas je baš kritična bila. ajde da ima samo desnu ruku, ali imaš i lijevu krkane jedan




allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.792
15. svibnja 2011. u 22:39
durant 18 pts...westbrook bi mogo do triple double ...za sada ima 8pts...5 rebs....7ass
riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
15. svibnja 2011. u 22:43
Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
15. svibnja 2011. u 22:58
riki_mo je napisao/la:
Marko Marušić je napisao/la:
nekim cudom sportklub prenosi utakmicu
Vidi cijeli citat


nek smo i to doživjeli...


Vidi cijeli citat
sukomentator je novinar portala gol.hr HAHAHAHAHAHHAHA

Ivo.Sanader
Ivo.Sanader
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.12.2010.
Poruka: 1.649
15. svibnja 2011. u 23:00
Randolphu baš ne ide večeras...Tek 6 poena, slab učinak i loš postotak šuta...

edit: evo baš ga krenulo...
[uredio Ivo.Sanader - 15. svibnja 2011. u 23:06]
Success is my only motherfuckin' option, failure's not.
  • Najnovije
  • Najčitanije