NBA 2010/11

madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.400
15. svibnja 2011. u 23:31
Ko je sve ostvario triple double u utakmici broj 7  koja bezvezna statistika, a koliko ih je ostvarilo u utakmici broj 6 
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.10.2010.
Poruka: 1.279
15. svibnja 2011. u 23:32
ne mogu shvatit kako taj sefolosha igra u prvoj. mislim, svaka ti čast na defanzivnom impulsu, ali Harden mora startat jer s njim na parketu westbrook ima opciju više za dodat i samim time je racionalan i mnogo taktičniji.

memphis previše forsira igru u reket, a obrana oklahome je danas na previsokom nivou.




allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.792
15. svibnja 2011. u 23:34
mislim da je ovo gotovo...memphis jednostavno neira dobro obranu...a u napdu cesto bezidejan
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.400
15. svibnja 2011. u 23:35
Znači finale zapada Dallas-Oklahoma, Dallas dobio 2-1 sezonu s tim da su ove jednu izgubili kada Nowitzki nije igrao, sa druge strane kada su pobjeđivali OKC nije imao Perka, očekujem odlično polufinale.
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.792
15. svibnja 2011. u 23:39
eto westbrooka na triple double 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.525
15. svibnja 2011. u 23:46

Bravo Westbrook,njegova najbolja utakmica u seriji!

OKC zasluženo dobila 7.

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.792
15. svibnja 2011. u 23:47
dallas-oklahoma 4-1
miami-chicago 4-2

tako nekako ocekujem da ce ovo zavrsiti
[uredio allen - 15. svibnja 2011. u 23:47]
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.792
15. svibnja 2011. u 23:50
Collison danas odigrao sjajnu obranu na Randolphu
svaki poen randolpha je bio medvjeđa borba i guranje i udaranje u meso sa collisonom
a dosta puta je shvativsi da nece moci preko njega vraca loptu van....
[uredio allen - 15. svibnja 2011. u 23:50]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
15. svibnja 2011. u 23:51
ne prosvijetli li westbrooka ova utakmica neznam sto ce...
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.474
15. svibnja 2011. u 23:53
duranta nemogu nikako čuvati,sad in fali gay
  • Najnovije
  • Najčitanije