NBA 2010/11

PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.094
16. svibnja 2011. u 04:33
Prva je tu, jos su tri ostale!!! fantasticno drugo poluvrijeme bullse. S ovakvvom obranom nema straha. Napadacki skok netreba ni spominjat jer je fatastican. Noah i Gibson donose ogromnu energiju bullsima i mislin da ce ovo bit vrhunska serija.  Nesme se bullsi zavaravat sad s ovom laganom pobjedom jer vec slijedeci poraz kod kuce ih moze bacit daleko od prolaza. Ko nije vidio neka pogleda Gibsonovo zakucavanje minutu do kraja, tip je ludnica...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.08.2010.
Poruka: 858
16. svibnja 2011. u 04:35

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2006.
Poruka: 32.357
16. svibnja 2011. u 04:36
bravo bullsi!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2006.
Poruka: 32.357
16. svibnja 2011. u 04:37
gledo 1 minutu cca neki losiji stream, i jedino sta sam vidio je to kucanje taja gibsona nad cini mi se wadeom :)

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.05.2011.
Poruka: 299
16. svibnja 2011. u 04:57
sve je išlo za bullsi u finišu, a to se tako prođe kad je obrana energična. zasluženo. deng je jednostavno pokrio lechoke, tko je najmanje zabio od big three-a
[uredio afhx - 16. svibnja 2011. u 04:59]
Seattle
Seattle
Dokazano ovisan
Pristupio: 29.05.2004.
Poruka: 10.299
16. svibnja 2011. u 06:30
Vidjecemo hoce li netko ponuditi ugovor Greg Odenu ili Yao Mingu. Obojici je istekao ugovor pa biti ce zanimljivo ako ce neki tim odluciti se kockati s njima. 
“Kam hit this tight end SO HARD, I swear I saw that TE’s soul leave Qwest Field right on that 35 yard line.”
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2010.
Poruka: 1.209
16. svibnja 2011. u 07:05


GAD DEM!
Bravo bikovi!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.01.2011.
Poruka: 1.163
16. svibnja 2011. u 07:39
uuuuhhhh... Wadeu se još cijedi sperma sa lica od ovog svršavanjaparty .

šta reći, bravo momci, ostao sam bez teksta noćas! IDEMO DO KRAJA! 
[uredio gravedigger - 16. svibnja 2011. u 07:41]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.01.2011.
Poruka: 1.163
16. svibnja 2011. u 07:44
http://www.youtube.com/watch?v=Zl-VLDlo6AI

NBA košarka bbal + muzika Zeppelina rok + dobra cica 

šta još poželiti...
[uredio gravedigger - 16. svibnja 2011. u 07:44]
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.216
16. svibnja 2011. u 09:29
Noćas težak poraz Heata.Odlično su Bullsi odigrali obranu na Jamesu i Wadeu,ali teško da ću ih dvije utakmice zaredom zaustaviti
  • Najnovije
  • Najčitanije