NBA 2010/11

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.01.2011.
Poruka: 1.163
17. svibnja 2011. u 23:30
madmax17 je napisao/la:
Gratis ali u 3:00 ujutro, jbga  za mene prekasno.
Vidi cijeli citat

takođe... Bogu fala, ima ovih torrenta, pa sutra već oko 10 ujutro počinje odloženi prenos .
Nažalost, završnica playoffa se uvijek poklapa sa ispitnim rokom, tako da neću puno gledati uživo 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.01.2011.
Poruka: 598
17. svibnja 2011. u 23:35
PetarKružić je napisao/la:
Nista nije prekasno za nas 300 000 hrvata na birou!!! Prvi puta kazem: Hvala HDZ, Jadranka i ostala bagro
Vidi cijeli citat

Nisu krivi hdz i jadranka što ima 300 000 nezaposlenih. Od tih 300 000 veliki broj ih ne želi raditi, velik dio ne želi radit poslove ispod svoje razine obrazovanja. Čast izuzecima koji stvarno ne mogu naći posao, ali kriza je svugdje. Ko bi reko da će zahvatit tako marljiv i discipliniran narod poput hrvata

I samo da napomenem da neće marion čuvat duranta nego Stevenson. Protiv njega durantula šuta 30ak posto iz igre što je dovoljni da telci mirno povedu u seriji...
43zla
43zla
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.10.2010.
Poruka: 353
17. svibnja 2011. u 23:39
Kad bi otprilike mogla početi zadnja četvrtina, oko 4,30h? Da se probudim taman
Too strong man...
PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.091
17. svibnja 2011. u 23:45
hrvojeZ je napisao/la:
PetarKružić je napisao/la:
Nista nije prekasno za nas 300 000 hrvata na birou!!! Prvi puta kazem: Hvala HDZ, Jadranka i ostala bagro
Vidi cijeli citat

Nisu krivi hdz i jadranka što ima 300 000 nezaposlenih. Od tih 300 000 veliki broj ih ne želi raditi, velik dio ne želi radit poslove ispod svoje razine obrazovanja. Čast izuzecima koji stvarno ne mogu naći posao, ali kriza je svugdje. Ko bi reko da će zahvatit tako marljiv i discipliniran narod poput hrvata

I samo da napomenem da neće marion čuvat duranta nego Stevenson. Protiv njega durantula šuta 30ak posto iz igre što je dovoljni da telci mirno povedu u seriji...
Vidi cijeli citat


Ti si izgleda jedan od rijetkih koji jos uvik vjeruju i opravdavaju takve lopove koji su toboze stvorili drzavu pa je na najđubretarskiji nacin pokrali. Sto bi ja sa dva zavrsena fakulteta trebao radit ko konobar tri mjeseca u godini?? e moj decko, iskrivljena ti je percepcija stvarne situacije. I kriza je bila svagdi, u vecini normalnih zemalja je prosla, a kod nas ce potrajat jos dugo. S tobom sam zavrsio a sad o kosarki!!!! oprostite na postu van teme, al povlaci me za jezik

gorc
gorc
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.01.2008.
Poruka: 13.756
17. svibnja 2011. u 23:49
madmax17 je napisao/la:
Doc Rivers ide na operaciju grla jer se previše dere pa je oštetio grlo, a i čuje mu se po glasu, nebu ni Thibodhou dugo izdržao bez jedne 
Vidi cijeli citat
a šta ćemo sa stanom van gundyem? 

...ništa ja nisam vidio,ja sammmmm pio vodu...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.01.2011.
Poruka: 598
18. svibnja 2011. u 00:05
PetarKružić je napisao/la:
hrvojeZ je napisao/la:
PetarKružić je napisao/la:
Nista nije prekasno za nas 300 000 hrvata na birou!!! Prvi puta kazem: Hvala HDZ, Jadranka i ostala bagro
Vidi cijeli citat

Nisu krivi hdz i jadranka što ima 300 000 nezaposlenih. Od tih 300 000 veliki broj ih ne želi raditi, velik dio ne želi radit poslove ispod svoje razine obrazovanja. Čast izuzecima koji stvarno ne mogu naći posao, ali kriza je svugdje. Ko bi reko da će zahvatit tako marljiv i discipliniran narod poput hrvata

I samo da napomenem da neće marion čuvat duranta nego Stevenson. Protiv njega durantula šuta 30ak posto iz igre što je dovoljni da telci mirno povedu u seriji...
Vidi cijeli citat


Ti si izgleda jedan od rijetkih koji jos uvik vjeruju i opravdavaju takve lopove koji su toboze stvorili drzavu pa je na najđubretarskiji nacin pokrali. Sto bi ja sa dva zavrsena fakulteta trebao radit ko konobar tri mjeseca u godini?? e moj decko, iskrivljena ti je percepcija stvarne situacije. I kriza je bila svagdi, u vecini normalnih zemalja je prosla, a kod nas ce potrajat jos dugo. S tobom sam zavrsio a sad o kosarki!!!! oprostite na postu van teme, al povlaci me za jezik

Vidi cijeli citat

S prvim boldom se slažem, za takve nema opravdanja. Isto tako nema opravdanja za one koji su sad izašli iz mišjih rupa, obukli crvene plaštove i napadaju one koji su stvorili (istina i pokrali). Takvi su 90ih bježali glavom bez obzira jer se rušila njihova država. Takvi su stvaranje samostalne države Hrvatske proglašavali 'opasnom namjerom', a danas se svojim zmijolikim pogledima usuđuju držat predavanja o vođenju hrvatske države i sutra će nažalost i voditi tu državu protiv čijeg su se stvaranja borili.

Drugi bold. Volio bih znati koja su ta tvoja 2 fakulteta. Pošto ne znam, neću govoriti o tebi nego općenito (pošalji na pp ako želiš). Samo mi nemoj reći da si završio francuski jezik i šta ja znam, sociologiju. Onda se takvi čude što za njih nema posla. Možda da jadranka i hdz otvore radna mjesta i za takve ? Ne vrijeđam nikoga, ali u doba krize se ne trebaju čuditi.

Treći bold: Koje su to normalne zemlje? Jesu to zemlje koje su prije 20 godina možda ratovale, na koje je susjedna zmlja vršila agresiju? Je li to normalna zemlja? Ma znam ja da smo mi najbolji na svijetu, najmarljiviji, najkvalitetniji, ali opet, nije pametno se nama uspoređivat s 'normalnim zemljama'.

Četvrti bold. riješeno preko pp-a


Na temu: Šta mislite tko će nowitzog večeras čuvati. Ja ne vidim nikoga tko bi ga mogao čuvati.
[uredio hrvojeZ - 18. svibnja 2011. u 00:31]
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.397
18. svibnja 2011. u 00:07
Ma može i on, iako Shaq bi ga prije slao psihijatru  kaže da Stan stalno paničari.
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
18. svibnja 2011. u 00:09
hrvoje uvrijedio bi te, ali bi onda i ja isao u ogromni offtopic i dodatno zasrao temu. daj se odlogiraj...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.01.2011.
Poruka: 598
18. svibnja 2011. u 00:11
Marko Marušić je napisao/la:
hrvoje uvrijedio bi te, ali bi onda i ja isao u ogromni offtopic i dodatno zasrao temu. daj se odlogiraj...
Vidi cijeli citat

ti ionako uvijek zasereš svaku temu. Evo odlogirat ću se, ipak je ovo tvoj forum. Nemoj ništa odgovarat, nek tvoj moderator ovo izbriše i sve ok...

vidi marušiću, dobio sam par pluseva za zadnjih par postova. Nisi i ti valjda neki profesor turskog kojeg je ovo sve uvrijedilo ? aj laku noć
[uredio hrvojeZ - 18. svibnja 2011. u 00:13]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 10.254
18. svibnja 2011. u 00:12
hrvojeZ je napisao/la:
PetarKružić je napisao/la:
Nista nije prekasno za nas 300 000 hrvata na birou!!! Prvi puta kazem: Hvala HDZ, Jadranka i ostala bagro
Vidi cijeli citat

Nisu krivi hdz i jadranka što ima 300 000 nezaposlenih. Od tih 300 000 veliki broj ih ne želi raditi, velik dio ne želi radit poslove ispod svoje razine obrazovanja. Čast izuzecima koji stvarno ne mogu naći posao, ali kriza je svugdje. Ko bi reko da će zahvatit tako marljiv i discipliniran narod poput hrvata

Vidi cijeli citat


obriso sam ovaj svoj verbalni proljev, al jebote...
[uredio russellosk - 18. svibnja 2011. u 00:22]
  • Najnovije
  • Najčitanije