NBA 2010/11

PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.091
18. svibnja 2011. u 00:14


[uredio PetarKružić - 18. svibnja 2011. u 00:37]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
18. svibnja 2011. u 00:19
hrvojeZ je napisao/la:

ti ionako uvijek zasereš svaku temu. Evo odlogirat ću se, ipak je ovo tvoj forum. Nemoj ništa odgovarat, nek tvoj moderator ovo izbriše i sve ok...

vidi marušiću, dobio sam par pluseva za zadnjih par postova. Nisi i ti valjda neki profesor turskog kojeg je ovo sve uvrijedilo ? aj laku noć

Vidi cijeli citat
naravno, ja sam ga kupio. i dolazim tu samo da gledam koliko ko pluseva i minusa ima  a dok ne prestanes pisat eseje o politici i obrazovanju na temi o NBAu dok je playoff, dotad ti imam legitimno pravo rec da pises gluposti.

s vremenom primjecujem da ti ovakve egzibicije nisu strane, ali to je nebitno za trenutnu situaciju...


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 10.254
18. svibnja 2011. u 00:21
slučajno... 
[uredio russellosk - 18. svibnja 2011. u 00:22]
riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
18. svibnja 2011. u 00:32

daj prekinite gluposti nevezane za topic. Niko nikome ne mora polagati račune s kojim je motivom ovdje i sl.

Važno je izdržati do 2,00, tad kreće hokej, Boston - Tampa, taman da oni odvrte pola utakmice kreću Mavsi i OKC.


Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
18. svibnja 2011. u 00:36

a kad je spavanje na rasporedu? 

danas pierce over ko kuca 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
18. svibnja 2011. u 00:39

Jebote koji kaos, sad bi trebalo pitati jel navijaju za Barcu ili Real?

Mnogo očekujem od ove serije Dallasa i OKCa, ne tražim epic, kad se sjetim OBNa i serije Chicaga i Bostona, ali želio bi barem par partija da ostanem pafff

 

riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
18. svibnja 2011. u 00:40
Marko Marušić je napisao/la:

a kad je spavanje na rasporedu? 

danas pierce over ko kuca 

Vidi cijeli citat


Ja sam na godišnjem još uvjek, sam sebe uštinem s vremena na vrijeme kad se u ova doba nađen na forumu

Spavat mogu i sutra, jest da učim za neki stručni ispit, ali opet hehehehe

OI u Atlanti su bili prvi dani i noći kad sam osvićo uz tv, konstantno... Sad se vraćam u te dane.

Mogu ti reći da mi fale prenosi iz TD Gardena, Mike and Tommy i klasika.


[uredio riki_mo - 18. svibnja 2011. u 00:41]
Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.12.2010.
Poruka: 623
18. svibnja 2011. u 00:43
http://nbacro.com/kolumne/hrvoje-franceski/zelje-i-posljednji-pozdravi-11279
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
18. svibnja 2011. u 00:44

Daj Riki, tebi falli TD Garden jer bi bile utakmice u 02:00

Meni je najgore bilo NBA finale 2001, silna dizanja za samo 3/4 četvrtine, te hitanje popodne DSFa da se pogleda snimka

žajo
žajo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.08.2007.
Poruka: 2.617
18. svibnja 2011. u 00:44
..evo "odgovora" na neka pitanja ovdje...


The Mavericks will start with DeShawn Stevenson on Russell Westbrook in Game 1 of the Western Conference Finals.
Shawn Marion is expected to be the primary defender on Kevin Durant during the Western Conference Finals.
Serge Ibaka will be the primary defender on Dirk Nowitzki in the Western Conference Finals.


..hmmm....pretpostavke, svi će se po meni izmjeniti na svakome, ne bi me začudila nikakva kombinacija, pa čak...
  • Najnovije
  • Najčitanije