NBA 2010/11

riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
18. svibnja 2011. u 01:27
brizla je napisao/la:
Kad je druga tekma Chicago vs Miami?
Vidi cijeli citat


sutra 2,00h
Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
18. svibnja 2011. u 01:27

da, slazem se. samo onda im vec mozemo i dat prstene ako budu onako do kraja sutirali. jer onda nitko nema sanse... 

uzimam ipak da je ono neki ekstrem, dok ne dokazu suprotno...

riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
18. svibnja 2011. u 01:28

Meni je Tyson moćniji od Perka. Slažete se?
Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.091
18. svibnja 2011. u 01:33
riki_mo je napisao/la:
brizla je napisao/la:
Kad je druga tekma Chicago vs Miami?
Vidi cijeli citat


sutra 2,00h
Vidi cijeli citat


Mislim da je sutra u 2,30h. nisam siguran
PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.091
18. svibnja 2011. u 01:35
riki_mo je napisao/la:

Meni je Tyson moćniji od Perka. Slažete se?
Vidi cijeli citat


Ako pogledamo razinu igre u ovoj sezoni onda je Tyson definitivno ispred Perka, medutim Tyson mi izgleda neka sam, dok Perk ima ovu dvojicu, pa cak i trojicu oko sebe

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.04.2011.
Poruka: 657
18. svibnja 2011. u 02:22
ja ču odgovoriti na tvoja pitanja hrvojez,pa ovako:

1.slažem se nema opravdanja za krasti državu
2slažem se ako je neko završija francuski i sociologiju nek ide u francusku predavati sociologiju
3.normalne države pa recimo danska,cipar,turska,švicarska
4.ok ako je rješeno
5.durant valjda ili ibaka
PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.091
18. svibnja 2011. u 02:25
zubić vila 1950 je napisao/la:
ja ču odgovoriti na tvoja pitanja hrvojez,pa ovako:

1.slažem se nema opravdanja za krasti državu
2slažem se ako je neko završija francuski i sociologiju nek ide u francusku predavati sociologiju
3.normalne države pa recimo danska,cipar,turska,švicarska
4.ok ako je rješeno
5.durant valjda ili ibaka
Vidi cijeli citat


Ne trebas odgovarat, ja sam mu sve uredno objasnio u inbox, decko se ispricao i sve je ok. Nemoj opet sad pocet spamat sa temama koji ne pripadaju ovdje.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.07.2009.
Poruka: 115
18. svibnja 2011. u 03:05
kako gledat oavaj besplatan stream na nba.de?
opet mi traži neku registraciju.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
18. svibnja 2011. u 03:10

preko proxya

http://www.german-proxy.de/

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.02.2009.
Poruka: 2.731
18. svibnja 2011. u 03:12
sjajan pocetak novitzki jumper pa durant odgovara 2-2 i evo vec se svadjaju ....cool...ovo mora bit najbolja serija dosad
  • Najnovije
  • Najčitanije