NBA 2010/11

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
24. svibnja 2011. u 21:34
allen je napisao/la:
nisi ti mene uopce shvatio

ja sam samo rekao da nije odigrao fantastičnu obranu kako si ti to naveo...

jer i da ti na drugoj strani stoji jordan i kad ti zabije 49 i 40 to se nemoze nazvat fantastičnom obranom

shvacas sta ocu rec?



Vidi cijeli citat
Shvacam ja tebe, ali ti mene ne ocito, jeli ti mislis da bi ga netko mogao cuvat da ga limitira na 20tak poena svaku utakmicu! Po meni ne postoji igrac, jer onda mozemo raspravljat da su MJ i Kobe osvojili prstene zbog lose obrane na njima jer obojica su imala prosjek po 30tak koseva po utakmici!



Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.07.2009.
Poruka: 1.979
24. svibnja 2011. u 21:38
da dirk nowitzki zeli zabit svaku tekmu 40 poena on bi to mogo bez probelma. recite mi jednog igraca koj nejga moze zasutavit, ne postoji. covjek ima 211cm ima medu top 5 najprecizniji sutera, taj nemoze fulat kad je sam(isto kao ray allen) i sad zamislite kad takav igrac radi onakav fadeaway. pa to se nemoze branit ,mozes m usamo pokusat otezat i nadat se da ce fulat koj put a ako oces udvajat dirka lijepo se otvara mjesta za pucace dallasa terrya, pedja ili kidda. sto je najgore rjesenje. oklahomi je najmanji problem dirk nek bolje cuvaju ostalu ekipu pa nek ondao n zabije 60 poena ak treba a ostali sve zatvorit i evo ti pobjede. slicno kao hawksi sto su radili protiv magica i howarda pa su na kraju prosli a to sto ce on utrpat 50 poena koga boli klinac.
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.770
24. svibnja 2011. u 21:38
ma ono sto ja hocu rec...i da igras protiv izvanzemaljca...i da ga niko na svijetu nemoze cuvat...ako on utrpa 50 poena...pa to nemozemo zvat fantastičnom obranom zar ne?
nowitzki nezabija koseve nekakvim bezveznim šutevima kao bryant da se tako izrazim (da nebi krivo shvatili oni nisu bezvezni ali tako izgledaju)
nowitzki to radi iskusno kao veteran...primi loptu...napravi par finti...priblizi se kosu isfintira igraca i zabije...on nešutira kao bryant neke suteve koje nemozes braniti jer ovaj skoči i izvije se kao glista ...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.07.2009.
Poruka: 1.979
24. svibnja 2011. u 21:42
i samo da dodam ovo u vezi collinsona. po meni je odigro izvrsnu obranu u sve 4 tekme. i nemojte zaboravit da njemu idu najvece zasluge za jedinu pobjedu protiv dallasa(sigruno vise od hardena)
markoli
markoli
Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 17.368
24. svibnja 2011. u 21:42
allen je napisao/la:
ma ono sto ja hocu rec...i da igras protiv izvanzemaljca...i da ga niko na svijetu nemoze cuvat...ako on utrpa 50 poena...pa to nemozemo zvat fantastičnom obranom zar ne?
nowitzki nezabija koseve nekakvim bezveznim šutevima kao bryant da se tako izrazim (da nebi krivo shvatili oni nisu bezvezni ali tako izgledaju)
nowitzki to radi iskusno kao veteran...primi loptu...napravi par finti...priblizi se kosu isfintira igraca i zabije...on nešutira kao bryant neke suteve koje nemozes braniti jer ovaj skoči i izvije se kao glista ...

Vidi cijeli citat


sinoć je pogodio dosta takvih..
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2010.
Poruka: 1.209
24. svibnja 2011. u 21:45
Volio bi da OKC dobije iduću samo da dobijem 3 boda na fantasyu. Mavsi su zaslužili finale.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
24. svibnja 2011. u 21:45

@Musa

Kontam te, ali malo ti je usporedba s Howardom smijesna, jer bas neku ekstra kvalitetu u napadu!



@Allene

Pa ne čuva ga Collinson svaki poen njegov, nekad zbog rotacije ili tranzicije ne zavrsi na njemu, ali sigurno je da mu je postotak suta najmanji kad ga cuva Collinson, nadalje da Collinson cuva jednog prosjecnog krilnog centra, tipa Taj Gibson, 1 na 1, sumljam da bi ovaj imao i 20 posto suta!



[uredio Zidanes&Pavones - 24. svibnja 2011. u 21:46]
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.770
24. svibnja 2011. u 21:47
ja sam se odmah bio slozio da je collison dobar obrambeni igrac i strasno borben i srčan...jedino što sam bio rekao je da nije odigrao fantastično na dirku i zachu ...pa se bezveze odvukla rasprava u krivom smjeru
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
24. svibnja 2011. u 21:52
allen je napisao/la:
ja sam se odmah bio slozio da je collison dobar obrambeni igrac i strasno borben i srčan...jedino što sam bio rekao je da nije odigrao fantastično na dirku i zachu ...pa se bezveze odvukla rasprava u krivom smjeru

Vidi cijeli citat


Kad pogledas kako su ova dvojica razvalila Spurse i Lakerse, unajmanju ruku možeš reći da Collinson ih je cuvao najbolje od svih u playoffu! Ja govorim da je odigrao odlično, jer mislim da bolje od ovoga ne može.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.11.2005.
Poruka: 3.127
24. svibnja 2011. u 21:54
Takodjer su na ESPN pokazivali neke snimke s njegovih (Dirkovih) treninga gdje radi samostalno s jednim trenerom. Identicne ali 100% identicne stvari s treninga ponavlja na utakmici. Okret, skok, sut sve samo ponavlja ono sto na treningu napravi bezbroj puta. To su pokazivali uz komentar kako nije ni cudo da tako pogadja. Cuvati ga je gotovo nemoguce , i ustvari nekoliko strucnih komentatora i trenera i na TNT i na ESPN govore da Dirka treba pustiti i da se treba koncetrirat na ostatak ekipe. Iako i Nowitzkom ce kad tad doci slab dan to je sigurno.
  • Najnovije
  • Najčitanije