NBA 2010/11

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.07.2009.
Poruka: 1.979
24. svibnja 2011. u 21:56
Zidanes&Pavones je napisao/la:

@Musa

Kontam te, ali malo ti je usporedba s Howardom smijesna, jer bas neku ekstra kvalitetu u napadu!





Vidi cijeli citat


nije usporedba izmedu njih dvojice ni kvaliteta napadacka . ista stvar sa howardom tko se s njim moze naguravat pod kosem, jede ih cijelu sezonu taj magic bi bio jadan da nemaju njega(slicno kao cavsi) a ove sezone je howard itekako popravio svoju igru napadacku.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.10.2010.
Poruka: 1.279
24. svibnja 2011. u 21:57
Holger Geschwinder... mentor i trener Dirka Nowitzkog. Posebno za šut specijaliziran. 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2010.
Poruka: 1.209
24. svibnja 2011. u 22:00
Tek sad pročitao, sjajan tekst o utakmici na ispodobruča.

" Uglavnom, da mi je netko rekao da će utakmicu finala konferencije izgubiti momčad koje je djelovala energičnije i imala preko 20 skokova više, koja je imala bolji postotak šuta i više asista, rekao bih mu da je lud. Danas znam bolje - rekao bih mu da sigurno misli na Oklahomu. Onu momčad u kojoj playmaker monopilizira igru, u kojoj najbolji šuter doslovno moli da mu dodaju loptu kad je u dobroj poziciji, da bi je onda sam izgubio u onim situacijama kada je dobije, momčad u kojoj su igrači zadatka na visini. Ali, zaludu Collison i Ibaka skaču i igraju obranu kao prvaci, zaludu Harden izgleda kao Einstein na parketu. OKC ide daleko koliko ih mogu odvesti trener bez vizije, play bez ideje i šuter bez autoriteta. A to baš i nije daleko."


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.11.2005.
Poruka: 3.127
24. svibnja 2011. u 22:11
OKC se dogodila klasicna stvar koja se dogadja ekipama s manje iskustva. Kad su izlazili na teren na pocetku produzetka , po izrazu na njihovim licima je bilo sve jasno. Jos nije poceo produzetak a vec se moglo pretpostavit da ce Mavsi dobiti. Jednostavno djelovali su nikako , moleci Boga da ovi ne pogode. Westbrook i Durant nisu jednostavo se snasli, Harden je bio vani. U jednom momentu su pokazali na ekranu (ESPN) omjer " 28-6 since Harden rulled out". I to sve govori. +15 je bilo 4:48 do kraja , a u produzetku prvi kos za 103:101 je bilo prvo vodstvo Mavsa to vecer. nakon trice Kidda sve je bilo jasno, a kljuc je odigrao zadnjih par minuta plus overtime i Marion s oduzetim loptama i blokadom. Cudesna utakmica svakako. Brooksov govor (sve snimano i pokazano tokom tekme) u time outu i na poluvremenu je bio motivirajuci i stalno ih je uvjeravao da dobijaju ali ipak zakazali zbog neiskustva i to je to.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2008.
Poruka: 16.087
24. svibnja 2011. u 22:19

OKC mora upakovati Westbrooka i pickove za CP3-a, inače niš od te ekipe.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 10.254
24. svibnja 2011. u 22:30
Papa Bear je napisao/la:

OKC mora upakovati Westbrooka i pickove za CP3-a, inače niš od te ekipe.

Vidi cijeli citat


kad smo kod paula, bio bih neizmjerno sretan da momak navuče dres clippersa jednom u budućnosti
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.382
24. svibnja 2011. u 22:52
OKC je ovo morao dobiti to je sigurno, i po prikazanoj igri i da izjednače seriju, nevjerojatno ali potpuno su stali kada je izašao Harden, ko da Durant i West k**** ne vrijede bez njega.

22 skoka više  Collison životinja 6 ofanzivnih, Ibaka 5, kako uspiju izgubiti sa toliko skokova više je umjetnost samo po sebi, West opet usrao zadnju četvrtinu lako je sad pametovat ali da ga je Brooks opet ostavio na klupi pa dobili bi sigurno, prokockat +15 je ionako teško za napravit, baš se moraš potrudit da to usereš  i da Harden nije pokupio 6 osobnih isto mislim da bi dobili.

Previše turnovera, 25 i duplo više nego Mavsi, Dirk im uvaljao k****** isto ko i nama na jednom svjetskom ili europskom, čuda što je sve pogađao, i ona clutch slobodna bacanja na kraju, OKC ga mora udvajat kada god primi loptu pa neka Dallas pokuša pobijediti sa ostalima.
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
24. svibnja 2011. u 23:49

pa cujte, pogledajte ona dva zadnja suta na kraju regularne utakmice koje je dirk pogodio. ono je izvrsna obrana. onakve suteve promasuje ili uopce ne uputi 99 posto igraca...

jebiga sad. treba prihvatit da se moze i igrat odlicna obrana, ali da te netko ko je fantastican moze i pri tome unakazit... ni prvi put ni zadnji put u vrhunskom sportu...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.04.2011.
Poruka: 842
25. svibnja 2011. u 00:22
Cleveland daje 4. pick za Rudy Gaya, ako Memphis na to pristane, onda stvarno nisu normalni.
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.382
25. svibnja 2011. u 00:27
Zašto kada igraju bolje bez njega.

Četvrti mogu 'potrošiti' na visokog Turčina koji je sve impresionirao na draft combineu, Kemba Walker, Vesely bi mogao biti veliki promašaj ili pogodak.
[uredio madmax17 - 25. svibnja 2011. u 00:29]
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
  • Najnovije
  • Najčitanije