NBA 2011/2012

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.03.2012.
Poruka: 126
29. svibnja 2012. u 20:30
Mislim da sam pročitao da je u toj situaciji kg počeo "pričati" u svojem stilu, a LeBron se samo nasmijao. Mislim da je to dobra reakcija, ništa grubo ili bahato, ali ni kukavički glavu dolje i otić. Igraju dobro, u tom trenutku vode i puni su samopouzdanja.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.05.2011.
Poruka: 1.822
29. svibnja 2012. u 20:31
USA je napisao/la:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=o10_AoHv5Xo

Ne bih se zezao s KG-jem pa makar se zvao LeBron James. Očekujem sad break Celticsa u sljedećoj utakmici. Kelti su luda banda, a kad krenu u osvetnički pohod...


Vidi cijeli citat


Ovo mi je jedan od ružnijih poteza koje sam vidija ove sezona u NBA. Tko je ovaj James da si dopusti ovako nešto kraj jednog od najvećih IKAD. Očekjem brejk a i flagrant na jamesu sljedeću , idemo KELTI!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
29. svibnja 2012. u 21:00

poveci tekst o hardenu. ima i video sa ljetne lige kad su on i kobe jedan drugome utrpali po 45 poena...

http://www.grantland.com/story/_/id/7982195/the-many-faces-oklahoma-city-thunder-guard-james-harden

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.09.2008.
Poruka: 1.062
29. svibnja 2012. u 21:16
Kelt1983 je napisao/la:
USA je napisao/la:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=o10_AoHv5Xo

Ne bih se zezao s KG-jem pa makar se zvao LeBron James. Očekujem sad break Celticsa u sljedećoj utakmici. Kelti su luda banda, a kad krenu u osvetnički pohod...


Vidi cijeli citat


Ovo mi je jedan od ružnijih poteza koje sam vidija ove sezona u NBA. Tko je ovaj James da si dopusti ovako nešto kraj jednog od najvećih IKAD. Očekjem brejk a i flagrant na jamesu sljedeću , idemo KELTI!!!
Vidi cijeli citat



nimalo subjektivno 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.06.2007.
Poruka: 5.875
29. svibnja 2012. u 21:17
http://balkan-sport.net/2012/05/dva-hercegovca-zajedno-u-netsima/

Ako Bojan i Mirza odu u Brooklyn dobijaju novog navijača!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.05.2011.
Poruka: 1.822
29. svibnja 2012. u 21:26
darkydark je napisao/la:
Kelt1983 je napisao/la:
USA je napisao/la:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=o10_AoHv5Xo

Ne bih se zezao s KG-jem pa makar se zvao LeBron James. Očekujem sad break Celticsa u sljedećoj utakmici. Kelti su luda banda, a kad krenu u osvetnički pohod...


Vidi cijeli citat


Ovo mi je jedan od ružnijih poteza koje sam vidija ove sezona u NBA. Tko je ovaj James da si dopusti ovako nešto kraj jednog od najvećih IKAD. Očekjem brejk a i flagrant na jamesu sljedeću , idemo KELTI!!!
Vidi cijeli citat



nimalo subjektivno 
Vidi cijeli citat


Upravo tako 
Shaggy
Shaggy
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.10.2004.
Poruka: 11.758
29. svibnja 2012. u 21:32
baš su jaki ovi sa subjektivno i objektivno pričom.
postoji cijeli jedan smjer u filozofiji koji uopće ne poznaje objektivno.
bitno je da naši forumaši znaju što je objektivno, a što subjektivno.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
29. svibnja 2012. u 21:37

mislim da bi spoelstra trebao malo i tankirat lebrona. sinoc je igrao 44 minute, a u prosjeku je igrao 42 u zadnjih 8. jes on cudo u fizickom smislu, ali neznam cemu riskirat da krepa u kljucnim trenucima po svemu sudeci jako zahtjevnog finala.

prosle godine je nestajao u finisu finala prije kojeg je odigrao 450 minuta u 10 utakmica. vjerujem da je i umor imao barem neke veze s tim...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2009.
Poruka: 15.582
29. svibnja 2012. u 21:53
Marko Marušić je napisao/la:

mislim da bi spoelstra trebao malo i tankirat lebrona. sinoc je igrao 44 minute, a u prosjeku je igrao 42 u zadnjih 8. jes on cudo u fizickom smislu, ali neznam cemu riskirat da krepa u kljucnim trenucima po svemu sudeci jako zahtjevnog finala.

prosle godine je nestajao u finisu finala prije kojeg je odigrao 450 minuta u 10 utakmica. vjerujem da je i umor imao barem neke veze s tim...

Vidi cijeli citat


Samo što bi tankiranjem Jamesa tankirao pobjedu u seriji.
[uredio Peter Schmeichel - 29. svibnja 2012. u 21:54]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
29. svibnja 2012. u 22:05
Peter Schmeichel je napisao/la:


Samo što bi tankiranjem Jamesa tankirao pobjedu u seriji.

Vidi cijeli citat

da, bas mu je sinoc trebao cijele 44 minute da pobijede gustih 14 razlike.

  • Najnovije
  • Najčitanije