NBA 2011/2012

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 10.254
30. svibnja 2012. u 00:36
koliko bolju i ljepšu košarku? igra i barca ljepše od čelskog pa šta?

nadam se da će ova prepucavanja čiji je tata jači prestati skoro, kvarite mi čitanje kvalitetnih postova

večeras ode SAS na 2:0 po mom skromnom sudu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.10.2011.
Poruka: 10.239
30. svibnja 2012. u 00:42
pa po meni boston nema nikakve šanse, to sam napisao još prije početka prve utakmice. da su jednima i drugima svi zdravi, onda bi bostonu dao nekih 30 posto šanse, uzimam u obzir i domaći parket heata koji je dosta bitan. ovakav boston, sa načetim pierceom, šepavim allenom, bez ikoga korisnog na klupi (ono je ponajveći škart koji postoji u ligi, izuzev pietrusa)... neshvatljivo mi je da netko misli da oni mogu dobiti 4 utakmice.
a to što se tiče lijepše košarke, tu si u pravu, nitko nije ni rekao da miami igra lijepu košarku, ne igra je ni oklahoma. ne igra ni real lijepši nogomet od barce pa je prvak. umjetnilki dojam se gleda u skijaškim skokovima. miami ne igra spektakularnu košarku, ali ima puno bolje adute, dva franšizna igrača, bolju klupu ma koliko to glupo zvučalo, u stanju su odigrati puno bolju energetsku obranu...ok, ako je tebi sve otvoreno ako miami ode na 2-0, poštujem tvoje mišljenje, ali s s njim ne slažem niti 1 posto.
[uredio leonard cohen - 30. svibnja 2012. u 00:43]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2009.
Poruka: 15.582
30. svibnja 2012. u 03:16
Stream please prije nego Manu uđe. Gledam  na jako lošem....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.09.2011.
Poruka: 36
30. svibnja 2012. u 03:20
http://lsh.lshunter.tv/static/popups/9728502697840.html
Lionel Mandrake
Lionel Mandrake
Mali dioničar
Pristupio: 10.06.2011.
Poruka: 7.779
30. svibnja 2012. u 03:42
Samo radi duela Manu-Harden isplati se probuditi, a gdje je još ostalo...
Opet odlična utakmica, za pobjediti ove Spurse očito treba igrati savršenu utakmicu.

ED. Otišo oprat jabuku, Spursi na +12
[uredio Lionel Mandrake - 30. svibnja 2012. u 03:46]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.09.2004.
Poruka: 1.482
30. svibnja 2012. u 04:08
Lionel Mandrake je napisao/la:
Samo radi duela Manu-Harden isplati se probuditi, a gdje je još ostalo...
Opet odlična utakmica, za pobjediti ove Spurse očito treba igrati savršenu utakmicu.

ED. Otišo oprat jabuku, Spursi na +12
Vidi cijeli citat


Kakva jabuka, otvori pivo i gledaj utakmicu ko covijek 

Inace, vrlo dobro poluvrijeme Duranta, odlicno Harden-a, solidno Westbrooka i +12 za Spurse. Sapienti sat!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.10.2011.
Poruka: 10.239
30. svibnja 2012. u 04:16
koji kralj, otišo oprat jabuku ovi na +12, umirem .
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.759
30. svibnja 2012. u 04:25
http://www.balkansport.info/threads/37-balkansport-2

samo se treba registrirat, slika je genijalna
Ivo, Mijo, Niko, Mato...
Lionel Mandrake
Lionel Mandrake
Mali dioničar
Pristupio: 10.06.2011.
Poruka: 7.779
30. svibnja 2012. u 04:32
Sad me već lagano počinju živcirati, pa je l' moguće da zabijaju baš sve!?
Ovo je ideal basketa što igra San Antonio.
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.759
30. svibnja 2012. u 04:39
Koje sexanje Tundera, ne mogu reci da ne uzivam iako nije napeto, ko voli kosarku mora se naklonit ovoj igri Spursa.
Ivo, Mijo, Niko, Mato...
  • Najnovije
  • Najčitanije