NBA 2011/2012

Mrki_Medo
Mrki_Medo
Željan dokazivanja
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 257
30. svibnja 2012. u 04:40
majko mila koje gazenje, radi ovog se isplati ostat budan do jutra :)
MEGALODON
MEGALODON
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.02.2005.
Poruka: 1.722
30. svibnja 2012. u 04:40
Kakva ljepotica od igre
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.10.2011.
Poruka: 10.239
30. svibnja 2012. u 04:40
64 posto za dva, 64 posto za tri, slobodna 63 posto . kako se jebeno obraniti protiv ovoga? ovi kolko su bolesni će otići na 70 posto suta  za tricu.
što je najgore harden, durant i westbrook sutiraju fenomenalno a razbiijeni su kao bugarska skupstina.ovo je perverzija od košarke, savršenstvo.
[uredio leonard cohen - 30. svibnja 2012. u 04:43]
basketas
basketas
Moderator
Pristupio: 28.08.2011.
Poruka: 27.759
30. svibnja 2012. u 04:52
Sta radi OKC :O mislim vidim sta rade ali zasto?
Ivo, Mijo, Niko, Mato...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.05.2011.
Poruka: 1.822
30. svibnja 2012. u 05:04
Da razbiju napadačk ritam, a kako sas igra , možda trebaju cijelu utakmicu radit Hack a neko, jer bolje dopustit 2 poena neg trojku :P.

Mada , mislim da im niti hack a pop nebi pomoglo
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
30. svibnja 2012. u 05:05

dojma sam da se miami mora molit da oklahoma okrene seriju.

dva igraca nemogu sama dobit ovakve spurse pa i da 80 utrpaju sami. oklahoma ipak ima bolje ove sporedne igrace i ovi ih metu...

Lionel Mandrake
Lionel Mandrake
Mali dioničar
Pristupio: 10.06.2011.
Poruka: 7.779
30. svibnja 2012. u 05:13
Potez očajnika donio ploda, bolesna utakmica, valjda će završiti prije nego krenemo na posao
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.05.2011.
Poruka: 1.822
30. svibnja 2012. u 05:13
There is no walking in NBA- komentar na adnje plaganje Hardena
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.09.2004.
Poruka: 1.482
30. svibnja 2012. u 05:55
Opet fantasticna utakmica. Ono sto su Spursi igrali zadnju cetvrtinu prve i danas do hack-a-Splitter je mozda i najbolja kosarka sto sam je ikada gledao. 

Medjutim, onda je i Thunder pokazao ono zasto ih cijenim, te smatram dinastijom koja dolazi. Da li hack-a-Slitter bio pametan i racionalan potez? Naravno, da nije. Medjutim, kada te provitnik razbija, kada si bespomocan, moras nesto promjeniti, makar to i ne bilo prepametno. I onako ces izgubiti, ovako  si bar nesto pokusao (to je ono sto sam Indiani zamjerao, da nista ne pokusava kada ih Wade trpa). I zaista, skoro je upalilo. Svaka cast OKC na borbi, pogotovo kada ti protivnik igra gotovo savrseno. Njihova velika trojka je bila jako dobra

Jedna od izvanrednih stvari koja cini ovu seriju uzbudljivom jer cinjenica da oba dvije momcadi mogu napraviti dvoznamenkastu razliku dok peres jabuku :D

Spusi su opet pokazali neke svoje male mane. Kad igraju tu svoju umjetnicku kosarku, nekada se malo opuste (bilo je toga i protiv Jazza i LAC) i tada ih treba podsjetiti da treba "get nasty" (jeste li vidjeli majce, razmisljam da narucim :)). Takodjer, Green se stisne kada je malo gusto. Tada bi umjesto njega trebao Neal igrati. Nije tako dobar obranbeno, ali je sa svojim sutem "hladnokrvni ubica"
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.09.2004.
Poruka: 1.482
30. svibnja 2012. u 06:00
Jedna crtica sa danasnje utakmice. Parker igra fantasticno i u jednom ternutku u trecoj zabrlja napad, a OKC zabije u protunapadu. Pop zove time-out, utrcava u teren i dobro se izdere Parkeru u lice. Parker samo slusa pognute glave.

Zasto to pisem? Pitam se koliko bi NBA "zvijezda" takvo sto podnosilo. Vecina (da ne nabrajam koji sve) bi odmah tracala GM-u i trazile da otpusti trenera zbog nepremostivih razlika.

To je jedna stvar koja te cini velikim igracem. Da znas da nisi savrsen, da znas da nisi veci od momcadi, da uvijek moras uciti, da znas primiti kritiku i da znas da cete sve to uciniti boljim igracem. Nazalost, vecina americkih igraca nikad nisu naucila tu lekciju.
  • Najnovije
  • Najčitanije