NBA 2011/2012

rider11
rider11
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 1.404
30. svibnja 2012. u 14:22
http://www.youtube.com/watch?v=990YyO6WXAg

da sam ja na njegovom mjestu, doc rivers bi me posla u 3 pi... najlipša mista na svitu
[uredio rider11 - 30. svibnja 2012. u 14:24]
....NE PRATIN NOGOMET JER MI JE TLAKA, NEMA VIŠE IGRAČA KA ŠTA JE BIJA BAKA...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.06.2010.
Poruka: 2.743
30. svibnja 2012. u 14:27
USA je napisao/la:
riki_mo je napisao/la:

Žuja Zakon broj 323: Jedini gori od navijača Barce, su navijači Boston Celticsa!   


Navijači Barce ipak ne traže čuda od aktivne grupe penzionera koji se ne mire sa starošću pa s par unuka idu na planinu i teže aktivnom odmoru.



Vidi cijeli citat

Ispravio bih te...

Navijači Bostona su u rangu navijača Reala - dakle ne mire se s očitom činjenicom da postoji netko bolji od njih Barcelona/Heat
Vidi cijeli citat

po kojoj logici je prvak drzave losiji od drugoga u drzavi!

Sto je s Dejuanom Blairom, cini mi se da sam ga vidio jucer na klupi, zasto on ne igra promaklo mi je, jeli se ozljedio ili sta?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.09.2008.
Poruka: 1.062
30. svibnja 2012. u 19:48
rider11 je napisao/la:
http://www.youtube.com/watch?v=990YyO6WXAg

da sam ja na njegovom mjestu, doc rivers bi me posla u 3 pi... najlipša mista na svitu
Vidi cijeli citat



a svaki put to radi :D




vise treba brinut ovaj mladi momak

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=78hcOpZUY88 

zabrinut sam ja za njegovo mentalno zdravlje :D
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.11.2010.
Poruka: 1.862
30. svibnja 2012. u 19:58
angelus je napisao/la:
Sto je s Dejuanom Blairom, cini mi se da sam ga vidio jucer na klupi, zasto on ne igra promaklo mi je, jeli se ozljedio ili sta?
Vidi cijeli citat


Pop mu ne vjeruje
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.05.2011.
Poruka: 1.822
30. svibnja 2012. u 20:09

Dwight Howard regrets his decision to forgo his early termination option on his 12-13 contract, according to sources

Howard seeks a trade before next season and his camp is applying pressure on the Magic to pursue a deal as soon as a new general manager is in place.

Several GM candidates have been creating trade scenarios involving Howard and proposing them to CEO Alex Marins during the interview process.



O jebote gospon howard odluči se više
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
30. svibnja 2012. u 20:14

howard je debil. sad mu je zao, a bilo je jasno i u tom trenutku da ce mu bit zao, jer ga sad mogu trejdat gdje pozele...

to su vec ozbiljni upitnici za njegov intelekt

Deadpool
Deadpool
Mali dioničar
Pristupio: 09.10.2009.
Poruka: 5.022
30. svibnja 2012. u 20:19
shitface je napisao/la:
angelus je napisao/la:
Sto je s Dejuanom Blairom, cini mi se da sam ga vidio jucer na klupi, zasto on ne igra promaklo mi je, jeli se ozljedio ili sta?
Vidi cijeli citat


Pop mu ne vjeruje
Vidi cijeli citat

Nije da mu ne vjeruje nego jednostavno ga ne smatra korisnim kraj Ibake i Perkinsa koji su ko tornjevi nad njim. Opekao se prošle godine kad su ga Gasol i Randolph izdominirali. U eventualnom finalu protiv Miamia ili Bostona, Blair će dobit svoju rolu jer te ekipe nemaju nebodere pod koševima. Ipak je Blair visok samo 2 m.
Man, I love duct tape. I love how it tapes, I love the sound it makes. I love saying it. Duct tape. Duct tape. Duct tape...Duct tape...
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
30. svibnja 2012. u 21:53
Napokon ulovih vremena pa u cjelosti pogledat SAS - OKC i još uvijek sam pod dojmom škole košarke kakvu prikazuju Spursi na čelu sa genijalcima Parkerom i Manuom...

Po kvaliteti igre trenutno ne vidim nijednu ekipu koja im može uzet više od 2 pobjede, ako i toliko..

A kaj je najporaznije za Oklahomu...odigrali su bolesnu napadačku utakmicu..Glavni trojac im je odigral fenomenalno uz jaaako visok postotak šuta, a nisu niti primirisali pobjedi..to mora boljeti


nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Stalker
Stalker
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.03.2011.
Poruka: 1.142
30. svibnja 2012. u 21:53
madmax17 je napisao/la:
Duncan 'dosadom' dogurao do prvog mjesta u obrambenim skokovima u playoffu

 

Rk     Player                             DRB
1.     Tim Duncan                     1653
2.     Shaquille O'Neal              1642
3.     Karl Malone*                    1560
4.     Larry Bird*                        1323
5.     Kareem Abdul-Jabbar*     1273

a uskoro će biti prvi i u blokadama, isto playoff

Rk     Player                               BLK
1.     Kareem Abdul-Jabbar       476
2.     Tim Duncan                       473
3.     Hakeem Olajuwon*            472
4.     Shaquille O'Neal                459
5.     David Robinson*                312

Vidi cijeli citat

The Big Fundamental 
riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
30. svibnja 2012. u 22:17



Boston je polufinalnu seriju igrao toplo hladno. Tako da večeras ide toplo, predviđam izjednačenje serije. Šut će krenuti, tako će obrana Heata dati više prostora Rondu i ...

[uredio riki_mo - 30. svibnja 2012. u 22:19]
Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
  • Najnovije
  • Najčitanije