NBA 2011/2012

Shaggy
Shaggy
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.10.2004.
Poruka: 11.758
30. svibnja 2012. u 22:29
kako se bacaju uroci na kelte
dok riki ovo nije napisao još sam se i nadao pobjedi bostona


riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
30. svibnja 2012. u 22:35


http://www.crnamagija.com/pictures/page_illustration/skidanje-crne-magije-oko.jpg






Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.11.2010.
Poruka: 1.862
30. svibnja 2012. u 23:05
Kelt1983 je napisao/la:

Dwight Howard regrets his decision to forgo his early termination option on his 12-13 contract, according to sources

Howard seeks a trade before next season and his camp is applying pressure on the Magic to pursue a deal as soon as a new general manager is in place.

Several GM candidates have been creating trade scenarios involving Howard and proposing them to CEO Alex Marins during the interview process.



O jebote gospon howard odluči se više
Vidi cijeli citat




A gle, ovako će Orlando nešto dobiti od tradea, mogao je zavlačiti do kraja i eto sad biti free agent i ispast pizda...tak da ja mu opraštam 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2011.
Poruka: 4.823
30. svibnja 2012. u 23:06
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.05.2011.
Poruka: 1.822
30. svibnja 2012. u 23:07
http://www.youtube.com/watch?v=eYwtOn75rc0&feature=player_embedded 
[uredio Kelt1983 - 30. svibnja 2012. u 23:07]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.03.2011.
Poruka: 998
30. svibnja 2012. u 23:33
odlični su im ti BIG videi , od chicaga mi je nekako najbolji a dobri su i od okc i heata
Lionel Mandrake
Lionel Mandrake
Mali dioničar
Pristupio: 10.06.2011.
Poruka: 7.779
30. svibnja 2012. u 23:39
Shaggy je napisao/la:
kako se bacaju uroci na kelte
dok riki ovo nije napisao još sam se i nadao pobjedi bostona


Vidi cijeli citat

Riki ti je stari pokvarenjak, tu je da ucopra.

A o ovome što Džek kaže sam i ja razmišljao - kad tvoja tri najbolja igrača suparničku momčad natrpaju sa 90 koševa, a izgubiš utakmicu, postoji li onda uopće neki način da je dobiješ?
[uredio Lionel Mandrake - 30. svibnja 2012. u 23:40]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
30. svibnja 2012. u 23:58
joxo7 je napisao/la:
odlični su im ti BIG videi , od chicaga mi je nekako najbolji a dobri su i od okc i heata
Vidi cijeli citat

odlicno su svi napravljeni. i od spursa takodjer. ali od oklahome mislim da ne postoji. ima samo sa durantom

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.11.2010.
Poruka: 1.862
31. svibnja 2012. u 00:01
Deadpool je napisao/la:
shitface je napisao/la:
angelus je napisao/la:
Sto je s Dejuanom Blairom, cini mi se da sam ga vidio jucer na klupi, zasto on ne igra promaklo mi je, jeli se ozljedio ili sta?
Vidi cijeli citat


Pop mu ne vjeruje
Vidi cijeli citat

Nije da mu ne vjeruje nego jednostavno ga ne smatra korisnim kraj Ibake i Perkinsa koji su ko tornjevi nad njim. Opekao se prošle godine kad su ga Gasol i Randolph izdominirali. U eventualnom finalu protiv Miamia ili Bostona, Blair će dobit svoju rolu jer te ekipe nemaju nebodere pod koševima. Ipak je Blair visok samo 2 m.
Vidi cijeli citat


U seriji protiv Clippersa je igrao 2 utakmice prosječno minutu i pol, tako da naveliko mu ne vjeruje
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.396
31. svibnja 2012. u 00:29

http://www.youtube.com/watch?v=4zJlzkUpjTo&feature=g-all-u

Coach Nick analizira drugu utakmicu SAS-OKC. Kaže da se neće obrijat dok Spursi ne izgube a to će biti možda već sutra, Okc će dobiti barem jednu doma.

Slažem se i sam sam primjetio da Perk jako slabo reagira kod preuzimanja, nekako je pospan i usporen, čudno za nekoga ko je na glasu kao vrlo dobar obrambeni igrač.
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
  • Najnovije
  • Najčitanije