NBA 2011/2012

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 9.210
31. svibnja 2012. u 13:56
jedav čekam da parker i ginobili opet jebu sterna... ma mogu i durant i harden. sad navijam protiv. da vidim jamesovu facu kad bude još jednom tako blizu :D
žajo
žajo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.08.2007.
Poruka: 2.617
31. svibnja 2012. u 14:03
..zanimljiva i uzbudljiva utakmica..  

 ..čudi me ako je ovo najbolje od Bostona da nisu dobili..a jbg....  ..nekad i klupa treba nešto zabit..Miamieva nešto zabila.. ..kako je utakmica išla već mi se vrtio u glavi scenarij za G3 i G4 dal se može uzet koja u Bostonu, ali...

 ..ako kad odigraš najbolje što možeš, protivnici samo solidnu utakmicu....a još uvijek te jedna sudačka odluka sjebe...hmmm..     ..dal je odlučila utakmicu..  105:105 .. ..vrlo vjerojatno...jbg...  


..ne znam zašto se samo tako jako žestite, bilo je i bit će svega još...   ...meni ko starom simpatizeru Heata nakon sezona gdje se dobivala metla i ispadalo u prvim rundama i jedva dolazilo do playoffa i bili svi sretni kad bi se dobila jedna utakmica, gledajući tako kroz godine širu sliku sasvim je svejedno kako će se do pobjeda....dobro možda nije svejedno, ali shvaćate poantu...   

..evo ovako se piše jedan smiren i opušten post na forumu,   , istina Miami vodi 2:0...   

..petak - Game 3, čitamo se..                  
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.05.2011.
Poruka: 1.822
31. svibnja 2012. u 14:08
zrinkec je napisao/la:
Napadate Miami jer ih suci guraju kao da James uzme mu zviždaljku i sudi faul pljujte po sucima za to suđenje, iako je i to navuceno malo sudačke odluke idu na ruku miamia, ali vi tu bome to debelo preuveličate kao da gledate utakmice da čekate gdje će suci suditi za Heat i onda komentirati tu na forumu
Vidi cijeli citat


Alo kolega e , Rondu nesvirana šaka u glavu kod x da bi mia u tranzciji povea +2? kako se o može preuveličat , objasni mi 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.01.2008.
Poruka: 3.934
31. svibnja 2012. u 14:16
Navijam za Boston i možda sam malo subjektivan, ali je po meni (a vidim da se mnogi slažete) Boston jako oštećen. Ovo je bila jedna od onih utakmica koja odlučuje tijek serije jer da je ovo Boston uzeo čak bi tipovao na njih pa makar se jurski park vratija odma u sljedećoj. Boston bi bio u psihološkoj prednosti i bili bi po meni favoriti.

Što se tiče red carpet momčadi Heata.. Meni nije jasno šta se vi čudite? Koliko je korporacija potpisalo velike sponzorske ugovore sa lebronom? Ako se ne varam samo je s Nikeom potpisao dugogodišnji ugovor na 100 mil. dolara. Čovjek je marketinški vrijedniji od cijele momčadi Bostona. Marketing posebice u Americi donosi tonu love. Dakle, lebron = brdo para. Pošto je činjenica da ljudi ne vole gubitnike, a lechoke je opasno blizu da postane jedan od najvećih u povijesti, NBA mora učinit sve da se to ne bi dogodilo.
Liga je najviše bila u procvatu kad je Jordan bio svjetska košarkaška ikona, a lebronu su to korporacijski čelnici kao i NBA liga natovarili na leđa još prije nego je zaigrao prvu utakmicu. Ali vidi vraga! Već 8 godina oni ulažu u gubitnika, to je neosporna činjenica. Pustimo mi na stranu sva njegova individualna priznanja. Fali prsten, jaaako fali! Usudio bih se reći da mu trenutno s obzirom na dosadašnju karijeru fale minimalno 3 prstena uz 3 nagrade za mvp-a finala da skine sa sebe ljagu gubitnika.

Čovjek je trenutno najdominantniji igrač na svijetu, ali bio je i W. Chamberlain pa je zauvijek ostao pod stigmom gubitnika. Doduše on je čak osvojio 2 prstena, to je za Lebrona trenutno science fiction.

Stoga se nemojte čudit za kraljevski tretman kod sudaca, kako njega tako i njegove ekipe. Očekujte u eventualnom finalu još veća guranja. Samo bojim se za lebrona & co da ih protiv Spursa ili OKC ništa ne može spasit od gaženja.     
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.167
31. svibnja 2012. u 14:22
Kelt1983 je napisao/la:
zrinkec je napisao/la:
Napadate Miami jer ih suci guraju kao da James uzme mu zviždaljku i sudi faul pljujte po sucima za to suđenje, iako je i to navuceno malo sudačke odluke idu na ruku miamia, ali vi tu bome to debelo preuveličate kao da gledate utakmice da čekate gdje će suci suditi za Heat i onda komentirati tu na forumu
Vidi cijeli citat


Alo kolega e , Rondu nesvirana šaka u glavu kod x da bi mia u tranzciji povea +2? kako se o može preuveličat , objasni mi 
Vidi cijeli citat

Nisam mislio baš na to nego se tu priča kao da je svaki drugi napad bilo nešto za Miami. Većina vas čeka nešto protiv heata da odmah tu natuknete na forum, treba bih se ugledati na LeBrona i neobazirati se na ovo tu, kao kad na njemu bude neki teži faul samo se okrene
Shaggy
Shaggy
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.10.2004.
Poruka: 11.758
31. svibnja 2012. u 14:28
nema te napetosti kad gledaš snimku i još znaš rezultat pa možda promaknu neki detalji.

utakmica kao prvo i osnovno odlična. celticsima je puno toga upadalo.
napadački vjerojatno na svom trenutnom maksimumu.
i to čak malo netipično jer rondo je nosio šuterski dio. inače to rade ostali.
pomalo je i tužan bio pogled ronda na kraju tekme.
nikad ovako uvjerljiv u šutu, 44 poena i nije pomoglo.
ako mogu odredit šut utakmice za celticse odabrao bih allenovu otvorenu tricu na +5 na 3min do kraja. da je ušlo pobjeda bi bila tu.
u ovako napetim i kvalitetnim utakmicama se osjeti ključni nedostatak ovogodišnjih celticsa. energiju nekad i mogu vratit, iskustvo ih može držat, šut ih može služit, ali taj skok i visina u reketu se ne mogu sakrit. miami je upravo na račun drugih i trećih šansi zadržao priključak u prvom.

heat je ovu utakmicu dobio izrazito velikim momčadskim učinkom.
puno igrača je dalo svoj obol. uostalom ključne koševe za heat postizali su haslem, chalmers, battier.
još kad miller i jones dodaju poneki koš, onda to znači da je forma miamia na vrhuncu.
nekako su svi spremni da odigraju svoju rolu najbolje što mogu.
vratilo im se puno samopouzdanja. pogotovo se to vidi kod šuta gdje battier i miller čekaju ko zapete puške.
chalmersu se otvaralo puno prostora jer se prije svega pokušavalo udvajat jamesa i wadea i ovaj je to dobro koristio što prodorima što šutom. i onda kad na sve to još računaš, pojavio se odnekud i preporođeni haslem koji ništa ne igra cijele godine.
tu se također osjeti učinak tih malih, ali bitnih rola epizodnih igrača. ono što celticsima u nedostatku klupe nema ni tko odigrat.
pored takvih celticsa, miam izgleda kao ekipa s super dugom klupom.

serija je ovime gotova. ne vidim više načina da se nešto preokrene. nema više tko iskočit. u ovu utakmicu su dali puno toga, imali fenomenalnog ronda, vrlo dobre allena i piercea i nije bilo dosta. šut je upadao od polovice prve do polovice treće u velikom postotoku. sve je išlo. međutim, miami je stalno držao prilključak. što tricom, što nekim brzim, lakim poenima. osjeti se baš i ta energetska komponenta. svježina i mladost je na njihovoj strani. napad im dobro tekao, james i wade nisu gnjavili loptu. bilo je tu dosta kretanja koje su otežavale posao obrani celticsa. sve u svemu ono što sam i želio vidjeti. znao sam da mogu bolje nego u prvoj i to sam dobio. zašto nisu dobili na kraju. jednostavno. pojavio se riki i bacio copr stoljeća. taman zaslužan da ovo ode u OT.
[uredio Shaggy - 31. svibnja 2012. u 14:37]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.05.2011.
Poruka: 1.822
31. svibnja 2012. u 14:29
zrinkec je napisao/la:
Kelt1983 je napisao/la:
zrinkec je napisao/la:
Napadate Miami jer ih suci guraju kao da James uzme mu zviždaljku i sudi faul pljujte po sucima za to suđenje, iako je i to navuceno malo sudačke odluke idu na ruku miamia, ali vi tu bome to debelo preuveličate kao da gledate utakmice da čekate gdje će suci suditi za Heat i onda komentirati tu na forumu
Vidi cijeli citat


Alo kolega e , Rondu nesvirana šaka u glavu kod x da bi mia u tranzciji povea +2? kako se o može preuveličat , objasni mi 
Vidi cijeli citat

Nisam mislio baš na to nego se tu priča kao da je svaki drugi napad bilo nešto za Miami. Većina vas čeka nešto protiv heata da odmah tu natuknete na forum, treba bih se ugledati na LeBrona i neobazirati se na ovo tu, kao kad na njemu bude neki teži faul samo se okrene
Vidi cijeli citat


Normalno da se okrene , kada zna da će sljedećih deset minornih/nepostojećih faula opet mu bt svrano , tako da , nema brige
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.04.2005.
Poruka: 12.274
31. svibnja 2012. u 14:31
sto se sudjenja tice ja sam uspio pogledat 3 i pol cetvrtine ove 2 utakmice, ostalo prespavao. tu sam vidio jednostrani kriterij na stetu bostona. za ostale minute nemogu komentirat, ali ovo minute sto pogledah sto bi rekao slavko cvitkovic "vjetar u ledja" samo umjesto njemu mrske srbije stoji miami. moj stav
Shaggy
Shaggy
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.10.2004.
Poruka: 11.758
31. svibnja 2012. u 14:34
svakako se još zapitat jednu stvar.
ako rondo može dovest šut na bar 60% od ovog večeras automatski ga to gura kao playa broj 1 u ligi.
zastrašujuća je pomisao da sve svoje kvalitete još nadogradi solidnim šutom.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.10.2010.
Poruka: 1.279
31. svibnja 2012. u 15:00
Zidanes&Pavones je napisao/la:
Prekro, ne možeš reći da suci nisu odlučili utakmicu, kad na 105:105, Rondu ne sudi faul, a onda ovi iz kontre zabiju, a manje od 2 min do kraja u produžetku. Po meni je to krađa samo takva, nije to bio faul ono 50/50, već je bio udarac u glavu.

Bilo je još odluka kojih su otišli na stranu Heata, od šamara Jonesa u facu KGa, te 6. faul Piercea, gdje očito je van kruga, te skače ravno u zrak.

Evo gotova je serija, Heat dobio na lijepi poguranac, realno Kelti ne mogu odigrat ovakve 4 utakmice, šteta jedino ako bude metla, jer nisu to zaslužili.

Sad malo o Rondu, koji je odigrao utakmicu za pamćenje, pa ljudi moji ono je bila partija kakva se rijetko viđa, 53 minute igrao, skokova, asista, te koševa. Ovo je bila predstava u kojoj nije Rondo pumpao brojke, ala LBJ, ovo je bilo sve timski, i sve za pobjedu svoje ekipe. Skidam kapu Rondu, jer mislim da ovakvo nešto neće ponovit, ali sigurno moće popraviti šut s distance.

Ova utakmica ide u My Documents pod Rondo show stopped by the reffs
Vidi cijeli citat


ne razumijem ovo što sam ti boldao. potpuno promašeno, proglasit Lebrona čovjekom koji sebično pumpa brojke. bezveze.

Rondo je fenomen. Nemam što dodat.

Što se tiče suđenja, stoji da su 2-3 odluke otišle na štetu Bostona, nema se tu šta filozofirat, šteta da je tako, ali realno nađite neki sportski događaj na visokoj razini da sudac ne napravi grešku nauštrb nekoga.

Jedino mi nije jasno, a to sam vidio na prijašnjim postovima da se ističe koš wadea za 109:105 kao faul u napadu, što je dakako krivo jer je garnett bio unutar polukruga.

Sjajna partija Chalmersa. Svako malo iskoči, iako mi se čini da je to nešto češće u zadnje vrijeme.

  • Najnovije
  • Najčitanije