NBA 2011/2012

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
31. svibnja 2012. u 16:31
Shaggy je napisao/la:
svakako se još zapitat jednu stvar.
ako rondo može dovest šut na bar 60% od ovog večeras automatski ga to gura kao playa broj 1 u ligi.
zastrašujuća je pomisao da sve svoje kvalitete još nadogradi solidnim šutom.
Vidi cijeli citat

to je i meni palo na pamet. ocito covjek radi dosta na sutu, vjerojatno ce mu bit konstantniji sljedece sezone... ova utakmica je ipak extrem. 

to mu je bio jedini minus. uz sve to covjek nema dojam da ista forsira. sve sto radi je u funkciji ekipe...

riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
31. svibnja 2012. u 16:31

1. oružana pljačka se ne spominje u većini osvrta koje sam ja pročitao, naravno osim ovdje na forumu gdje se svaki egal poraz bullsa ili bostona gleda kroz prizmu sudačkih navlaćenje na stranu protivnika.

2. leo, meni je rondo genijalan, ali daleko od toga da je samozatajan i onakav kakvim ga opisuješ. meni inače te karakteristike nemaju neku važnost, ali ono što se piše o njemu nije takvo kao što navodiš.

Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.01.2012.
Poruka: 118
31. svibnja 2012. u 16:32
Lionel Mandrake je napisao/la:
Zadnje dvije-tri sezone malo tko od nas se neće složiti da je Paul prvi play lige. Ali ovo što ove godine Rondo svakako ga stavlja barem rame uz rame Chrisu, a i dalje Rajon ne uzima naslovnice.
Vidi cijeli citat


meni osobno nije paul najbolji. ne mogu si pomoc, ali play kojeg bi smatrao najboljim mora imat tu rondovu ili ajmo po naski kukocevu crtu, to nekako podjebavanje. mozda grijesim. al mi je rondo uvijek bio bolji

i jos uvijek mi niste odgovorili, s obzirom da ne gledam, jel djeluju celticsi umorno?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.05.2011.
Poruka: 1.822
31. svibnja 2012. u 16:36
Više djelju potrošeno , danas su bl još ok , al ptanje je , nakon ovakvh mnuta , kako će to gledat u trećoj
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.04.2005.
Poruka: 12.274
31. svibnja 2012. u 16:38
mislim s rondom je stvar da ameri jednostavno ne pate na takve igrace....meni je recimo oni njihovi izbori atraktivnih asista skroz kontra mojih ukusa. nebitno, ali pokazuje bitnu razliku u mentalitetu. nijima su spursi dosadni...zasto? nebih rekao da je medijska masinerija toliko odgovorna, jer mediji guraju ono sto ljudi traze, a ocito u americi ne traze tako nesto

jako sam subjektivan prema njemu jer ga naprosto obozavam gledat na terenu. igracki meni je on jedna avangarda. umjetnik, akrhitekt, izumitelj. da vinci kosarke. ponekad za hebe kako ni danko radic nije uspio sjebat hrvatsku kosarku, izgubi se u nekom svom svjeu izmedju genijalnosti i gluposti, ali kad krene za mene se to pretvara u jednu posve dugaciju dimenziju kosarke. zato ga kao takvog i obozavam. gdje bi ga kao kosarkasa smjestio to nemogu reci, previse je tu subjektivnosti kao i ovaj opis.
[uredio Flash - 31. svibnja 2012. u 16:39]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.05.2011.
Poruka: 1.822
31. svibnja 2012. u 16:42
Potpisujem svaku rječ gospon munja ,  prdodajem to da men se njegov šut  ritmu ove sezone ne čini kao problem , promašaji se glavnom javljaju kada ostan na prstiam u pokušaj da doda , a nema opciju za pass
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.04.2005.
Poruka: 12.274
31. svibnja 2012. u 16:44
meni se kod njegovog suta cini da on previse izbacuje loptu ramenom i laktom
riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
31. svibnja 2012. u 16:45

Rondo nije uz bok CP3 isključivo zbog šuta, odnosno fame koja ga prati da ne može bazen pogoditi s vanjske pozicije, da mu se izmiču čuvari na šutu ko Rubiu. Naravno, kad bi unaprijedio taj dio, tj. kad bi igrao ovako kako je igrao sinoć odnosno u dosta utakmica ovog PO, sitacija bi se sigurno promjenila.

Zaista ne vidim zbog čega njegova igra nije dovoljno atraktivna, daleko od toga. On čak ima mnogo artističkih momenata..
[uredio riki_mo - 31. svibnja 2012. u 16:46]
Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.05.2011.
Poruka: 1.822
31. svibnja 2012. u 16:46
Donekle da , njemu je lakat u skroz krivom položaju , ako ććemo gldati neke školske šuteve. Dok ovako pogađa , da pravo kažm i nije me briga.
Shaggy
Shaggy
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.10.2004.
Poruka: 11.758
31. svibnja 2012. u 16:48
heat ima poguranac kod kuće. da se ne lažemo imaju ga i celticsi kad igraju u bostonu.
samo je pitanje do koje mjere. mene više čak živciraju one tehničke što su se djelile new yorku i bostonu u prvim utakmicama serije nego ovo noćas. nije ovo bila nikakva pljačka. pljačku su izmislili lammonica i kompanija. ovo je kao da ukradeš čunga lungu.

inače jedan heat fan šalje poruku ujutro i kaže da se taman malo poteglo za heat. tako da ne mislite da nema realnih navijača heata.
  • Najnovije
  • Najčitanije