NBA 2011/2012

prekro
prekro
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2010.
Poruka: 5.575
31. svibnja 2012. u 21:57
mene veseli atmosfera u Oklahomi...to će biti ludnica

tamo su navijači, a ne ovi jazavci u Miami-u...hebote, imaš u gradu 2 ultra-mega dobra igrača, a navijači onako, na pola koplja! gube 5 razlike u finalu konfe, a atmosfera ko da je ljetna liga...al možda je to do cijene ulaznica, samo fensi šminkeri si mogu priuštit kartu, oni pravi navijači se okupe kod nekog u kvartu, nakupuju pive i kobasa za roštilj, pa fešta...

a na tekmi su DI-uh-ne-smijem-tolko-zijevat-unišiti-ću-maskaru-FENS curice iz viših staleža...

al iznenadilo me da TD Garden u Bostonu nije bio pun sve do 7. utakmice protiv Phile...mislim, bila je puna dvorana, ali tek tamo, od sredine 2. četvrtine...gledam na početku, trećina stolaca u donjem dijelu dvorane prazna...neda se ni tim šminkerima pratit od početka...zamorno je, jebi ga! ali ajde, u zadnjoj tekmi serije ipak je sve bilo krcato par minuta prije početka!

iako imam dojam da je prošlih godina bila žešća atmosfera, vjerojatno je i ljudima u Bostonu jasno da je prošo "window" za ovu generaciju...da nema tolko ozljeda još bi se dalo pričati, ali ovako...ipak, zadnji ozbiljan play-off run legendi kao Kevin Garnett, Ray Allen i Paul Pierce, to treba ispratit bez da trepneš! carčine se bore, čupaju, vuku, nedaju...red je i da navijači "sruše dvoranu"! vjerojatno neće biti dovoljno, ali ipak...umri muški!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.05.2011.
Poruka: 1.822
31. svibnja 2012. u 22:06
prekro je napisao/la:
mene veseli atmosfera u Oklahomi...to će biti ludnica

tamo su navijači, a ne ovi jazavci u Miami-u...hebote, imaš u gradu 2 ultra-mega dobra igrača, a navijači onako, na pola koplja! gube 5 razlike u finalu konfe, a atmosfera ko da je ljetna liga...al možda je to do cijene ulaznica, samo fensi šminkeri si mogu priuštit kartu, oni pravi navijači se okupe kod nekog u kvartu, nakupuju pive i kobasa za roštilj, pa fešta...

a na tekmi su DI-uh-ne-smijem-tolko-zijevat-unišiti-ću-maskaru-FENS curice iz viših staleža...

al iznenadilo me da TD Garden u Bostonu nije bio pun sve do 7. utakmice protiv Phile...mislim, bila je puna dvorana, ali tek tamo, od sredine 2. četvrtine...gledam na početku, trećina stolaca u donjem dijelu dvorane prazna...neda se ni tim šminkerima pratit od početka...zamorno je, jebi ga! ali ajde, u zadnjoj tekmi serije ipak je sve bilo krcato par minuta prije početka!

iako imam dojam da je prošlih godina bila žešća atmosfera, vjerojatno je i ljudima u Bostonu jasno da je prošo "window" za ovu generaciju...da nema tolko ozljeda još bi se dalo pričati, ali ovako...ipak, zadnji ozbiljan play-off run legendi kao Kevin Garnett, Ray Allen i Paul Pierce, to treba ispratit bez da trepneš! carčine se bore, čupaju, vuku, nedaju...red je i da navijači "sruše dvoranu"! vjerojatno neće biti dovoljno, ali ipak...umri muški!
Vidi cijeli citat



Dolphinsi , Marlinsi i Heat. grač ne mogu zapalti publku u tom gradu nikako , home run im je pizdarija , clutch tochdown ništa posebno , a 3 superstara  košarci s im tu tek da mogu nešto raditi dok jedu kokice.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.09.2004.
Poruka: 1.482
31. svibnja 2012. u 22:07
prekro je napisao/la:
mene veseli atmosfera u Oklahomi...to će biti ludnica
Vidi cijeli citat


Jesi li vidio da cak imaju i veliki ekran ispred dvorane , nesto kao Henman (Murray) hill u Wimbledonu. Definitivno jedna od najboljih atmosfrea u NBA-u.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.05.2012.
Poruka: 1.458
31. svibnja 2012. u 22:08
Jedva čekam danas viditi dvoboj ova dva borbena kolektiva,sa igračinama sa obje strane!! Biti će spektakl,mislim da danas staje serija Spursa,ajmo Durant i društvo!! Želim gledati više od 4-5 utakmica!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.05.2012.
Poruka: 1.458
31. svibnja 2012. u 22:09
boris je napisao/la:
prekro je napisao/la:
mene veseli atmosfera u Oklahomi...to će biti ludnica
Vidi cijeli citat


Jesi li vidio da cak imaju i veliki ekran ispred dvorane , nesto kao Henman (Murray) hill u Wimbledonu. Definitivno jedna od najboljih atmosfrea u NBA-u.
Vidi cijeli citat



daj mi momčad Oklahome,dovedi ih u Zadar ode će goriti 7 dana i 7 noćiali doslovno GORITI sve
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.09.2004.
Poruka: 1.482
31. svibnja 2012. u 22:11
ZADRU VJERNI je napisao/la:
boris je napisao/la:
prekro je napisao/la:
mene veseli atmosfera u Oklahomi...to će biti ludnica
Vidi cijeli citat


Jesi li vidio da cak imaju i veliki ekran ispred dvorane , nesto kao Henman (Murray) hill u Wimbledonu. Definitivno jedna od najboljih atmosfrea u NBA-u.
Vidi cijeli citat



daj mi momčad Oklahome,dovedi ih u Zadar ode će goriti 7 dana i 7 noćiali doslovno GORITI sve
Vidi cijeli citat


Gle, sve moras promatrati u danom kontekstu. Naravno da se ne moze mjeriti sa atmosferom kakva zna biti u Europi. ali za NBA je super.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.05.2011.
Poruka: 1.822
31. svibnja 2012. u 22:12
Taman to šta BOris kaže , atmosfera u OKC je najbliže što nba može dati u odnosu na grčku/ponir/stare jazine itd. samo bez nasilja
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.05.2012.
Poruka: 1.458
31. svibnja 2012. u 22:13
boris je napisao/la:
ZADRU VJERNI je napisao/la:
boris je napisao/la:
prekro je napisao/la:
mene veseli atmosfera u Oklahomi...to će biti ludnica
Vidi cijeli citat


Jesi li vidio da cak imaju i veliki ekran ispred dvorane , nesto kao Henman (Murray) hill u Wimbledonu. Definitivno jedna od najboljih atmosfrea u NBA-u.
Vidi cijeli citat



daj mi momčad Oklahome,dovedi ih u Zadar ode će goriti 7 dana i 7 noćiali doslovno GORITI sve
Vidi cijeli citat


Gle, sve moras promatrati u danom kontekstu. Naravno da se ne moze mjeriti sa atmosferom kakva zna biti u Europi. ali za NBA je super.
Vidi cijeli citat


ma razumin prika
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.05.2012.
Poruka: 1.458
31. svibnja 2012. u 22:13
Kelt1983 je napisao/la:
Taman to šta BOris kaže , atmosfera u OKC je najbliže što nba može dati u odnosu na grčku/ponir/stare jazine itd. samo bez nasilja
Vidi cijeli citat


u jazinama je bilo svega i svačega ali nikada nereda,ako je i bilo to je zanemarivo
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.05.2011.
Poruka: 1.822
31. svibnja 2012. u 22:15
Nasilje se više odnosilo na grčk , al  jazinama j e znalo biti nereda na dalmatinskin derbjima
  • Najnovije
  • Najčitanije