prekro je napisao/la:
mene veseli atmosfera u Oklahomi...to će biti ludnica
tamo su navijači, a ne ovi jazavci u Miami-u...hebote, imaš u gradu 2 ultra-mega dobra igrača, a navijači onako, na pola koplja! gube 5 razlike u finalu konfe, a atmosfera ko da je ljetna liga...al možda je to do cijene ulaznica, samo fensi šminkeri si mogu priuštit kartu, oni pravi navijači se okupe kod nekog u kvartu, nakupuju pive i kobasa za roštilj, pa fešta...
a na tekmi su DI-
uh-ne-smijem-tolko-zijevat-unišiti-ću-maskaru-FENS curice iz viših staleža...
al iznenadilo me da TD Garden u Bostonu nije bio pun sve do 7. utakmice protiv Phile...mislim, bila je puna dvorana, ali tek tamo, od sredine 2. četvrtine...gledam na početku, trećina stolaca u donjem dijelu dvorane prazna...neda se ni tim šminkerima pratit od početka...zamorno je, jebi ga! ali ajde, u zadnjoj tekmi serije ipak je sve bilo krcato par minuta prije početka!
iako imam dojam da je prošlih godina bila žešća atmosfera, vjerojatno je i ljudima u Bostonu jasno da je prošo "window" za ovu generaciju...da nema tolko ozljeda još bi se dalo pričati, ali ovako...ipak, zadnji ozbiljan play-off run legendi kao Kevin Garnett, Ray Allen i Paul Pierce, to treba ispratit bez da trepneš! carčine se bore, čupaju, vuku, nedaju...red je i da navijači "sruše dvoranu"! vjerojatno neće biti dovoljno, ali ipak...umri muški!
Dolphinsi , Marlinsi i Heat. grač ne mogu zapalti publku u tom gradu nikako , home run im je pizdarija , clutch tochdown ništa posebno , a 3 superstara košarci s im tu tek da mogu nešto raditi dok jedu kokice.