Lionel Mandrake je napisao/la:
ZADRU VJERNI je napisao/la:
Jedva čekam danas viditi dvoboj ova dva borbena kolektiva,sa igračinama sa obje strane!! Biti će spektakl,mislim da danas staje serija Spursa,ajmo Durant i društvo!! Želim gledati više od 4-5 utakmica!!
Vidi cijeli citat
Ja sam poprilično uvjeren da danas staje serija Spursa, nezamislivo mi je da je netko u stanju pomesti Thundere.
Moguće da pišem uz dozu navijačke subjektivnosti, ali Oklahoma je jedina momčad u NBA koja je u stanju nauditi ovim Spursima. Individualni kvalitet ove momčadi je dovoljan da se iščupa barem jedna pobjeda, ja sam uvjeren da seriju odvedu i u majstoricu.
Obožavam košarku Spursa i ako netko već mora izbaciti Oklahomu, neka to budu oni. Međutim, siguran sam da to neće biti nimalo lak zadatak. Ono što su prekjučer odigrali Spursi je najbliže savršenstvu košarkaške igre što sam ikad vidio, to sam već ranije i napisao. Ali, nemoguće je očekivati da takve utakmice ponavljaju u kontinuitetu. Sjetite se samo prve i +10 Oklahome na ulazu u zadnju četvrtinu. Tu su se Spursi iščupali iz poraza. A i u ovoj drugoj, uz briljantnu košarku San Antonia, Oklahoma je došla u situaciju da odigra egal završnicu (promašena trica Westbrooka na 7 razlike).
Uglavnom, koliko god Spursi bili genijalni (a jesu), nije ni Oklahoma za baciti.
Ostati budan ili ići leći pa se probuditi - pitanje je sad. Svakako se gleda.
nabrijan san na utakmicu još od one prošle briljantne partije,navijam za OKC,čekam ih na kladari,ali Durant i ekipa su moj favorit