NBA 2011/2012

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.05.2011.
Poruka: 1.822
01. lipnja 2012. u 00:16
a midranger?
Lionel Mandrake
Lionel Mandrake
Mali dioničar
Pristupio: 10.06.2011.
Poruka: 7.779
01. lipnja 2012. u 00:20
ZADRU VJERNI je napisao/la:
Jedva čekam danas viditi dvoboj ova dva borbena kolektiva,sa igračinama sa obje strane!! Biti će spektakl,mislim da danas staje serija Spursa,ajmo Durant i društvo!! Želim gledati više od 4-5 utakmica!!
Vidi cijeli citat

Ja sam poprilično uvjeren da danas staje serija Spursa, nezamislivo mi je da je netko u stanju pomesti Thundere.

Moguće da pišem uz dozu navijačke subjektivnosti, ali Oklahoma je jedina momčad u NBA koja je u stanju nauditi ovim Spursima. Individualni kvalitet ove momčadi je dovoljan da se iščupa barem jedna pobjeda, ja sam uvjeren da seriju odvedu i u majstoricu.

Obožavam košarku Spursa i ako netko već mora izbaciti Oklahomu, neka to budu oni. Međutim, siguran sam da to neće biti nimalo lak zadatak. Ono što su prekjučer odigrali Spursi je najbliže savršenstvu košarkaške igre što sam ikad vidio, to sam već ranije i napisao. Ali, nemoguće je očekivati da takve utakmice ponavljaju u kontinuitetu. Sjetite se samo prve i +10 Oklahome na ulazu u zadnju četvrtinu. Tu su se Spursi iščupali iz poraza. A i u ovoj drugoj, uz briljantnu košarku San Antonia, Oklahoma je došla u situaciju da odigra egal završnicu (promašena trica Westbrooka na 7 razlike).

Uglavnom, koliko god Spursi bili genijalni (a jesu), nije ni Oklahoma za baciti.

Ostati budan ili ići leći pa se probuditi - pitanje je sad. Svakako se gleda.
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.384
01. lipnja 2012. u 00:38

Anthony Davis is bummed he won't be a Charlotte Bobcat

               Chicagoan Anthony Davis, who grew up rooting for then-Bull Michael Jordan, wears jersey No. 23 and Air Jordan shoes, is bummed he won’t be a Charlotte Bobcat.

               “A lot of disappointment inside my family. My mom wanted me to go to Charlotte. I have a lot of good friends in Charlotte,’’ Davis said during an appearance on the Dan Patrick radio show.

“At the same time, it wasn’t my call. A lot of guys are disappointed, but they have to move on and make the best out of New Orleans.’’


Zagrizao za Bobcatse  zbog Jordana i prijatelja.

"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.05.2012.
Poruka: 1.458
01. lipnja 2012. u 01:05
Lionel Mandrake je napisao/la:
ZADRU VJERNI je napisao/la:
Jedva čekam danas viditi dvoboj ova dva borbena kolektiva,sa igračinama sa obje strane!! Biti će spektakl,mislim da danas staje serija Spursa,ajmo Durant i društvo!! Želim gledati više od 4-5 utakmica!!
Vidi cijeli citat

Ja sam poprilično uvjeren da danas staje serija Spursa, nezamislivo mi je da je netko u stanju pomesti Thundere.

Moguće da pišem uz dozu navijačke subjektivnosti, ali Oklahoma je jedina momčad u NBA koja je u stanju nauditi ovim Spursima. Individualni kvalitet ove momčadi je dovoljan da se iščupa barem jedna pobjeda, ja sam uvjeren da seriju odvedu i u majstoricu.

Obožavam košarku Spursa i ako netko već mora izbaciti Oklahomu, neka to budu oni. Međutim, siguran sam da to neće biti nimalo lak zadatak. Ono što su prekjučer odigrali Spursi je najbliže savršenstvu košarkaške igre što sam ikad vidio, to sam već ranije i napisao. Ali, nemoguće je očekivati da takve utakmice ponavljaju u kontinuitetu. Sjetite se samo prve i +10 Oklahome na ulazu u zadnju četvrtinu. Tu su se Spursi iščupali iz poraza. A i u ovoj drugoj, uz briljantnu košarku San Antonia, Oklahoma je došla u situaciju da odigra egal završnicu (promašena trica Westbrooka na 7 razlike).

Uglavnom, koliko god Spursi bili genijalni (a jesu), nije ni Oklahoma za baciti.

Ostati budan ili ići leći pa se probuditi - pitanje je sad. Svakako se gleda.
Vidi cijeli citat



nabrijan san na utakmicu još od one prošle briljantne partije,navijam za OKC,čekam ih na kladari,ali Durant i ekipa su moj favorit

reka san davno još ko ode prođe osvojit će prsten

mislim da će ova serija završiti 4-3 za OKC
Lionel Mandrake
Lionel Mandrake
Mali dioničar
Pristupio: 10.06.2011.
Poruka: 7.779
01. lipnja 2012. u 01:10
Ništa, gotovo, piši propalo, pušing...

Čim Neuništivi stavi nešto na kladionicu, znaš da će se odigrati kontra.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.05.2012.
Poruka: 1.458
01. lipnja 2012. u 01:38
Lionel Mandrake je napisao/la:
Ništa, gotovo, piši propalo, pušing...

Čim Neuništivi stavi nešto na kladionicu, znaš da će se odigrati kontra.
Vidi cijeli citat


danas iman taj filing

čisti kec
trn_u_oku
trn_u_oku
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.09.2009.
Poruka: 634
01. lipnja 2012. u 01:51
Durantula me neće iznevjeriti, jedino se bojim Westbrooka

ali imam osjećaj da će danas Harden odigrati vrhunsku partiju, plus Ibaka, Sefolosha i Perkins da daju svoj maksimum u obrani i mislim da će doći kraj SAS-ove serije
[uredio trn_u_oku - 01. lipnja 2012. u 01:52]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
01. lipnja 2012. u 01:58

perkins je igrac manje protiv spursa. to je prilicno rasireno misljenje koliko vidim...

ja bi puknuo RW, harden, sefolosha, durant, ibaka. nisko, pa sta bude bude... jer budimo realni ovo im je zadnji vlak...

Lionel Mandrake
Lionel Mandrake
Mali dioničar
Pristupio: 10.06.2011.
Poruka: 7.779
01. lipnja 2012. u 02:04
Marko Marušić je napisao/la:

perkins je igrac manje protiv spursa. to je prilicno rasireno misljenje koliko vidim...

ja bi puknuo RW, harden, sefolosha, durant, ibaka. nisko, pa sta bude bude... jer budimo realni ovo im je zadnji vlak...

Vidi cijeli citat

To možeš odmah zaboraviti, Brooks se uvijek drži iste petorke, a rotacije su mu uvijek predvidlve. Eventualno ako brod počne puštati na sve strane, ali sigurno ne otpočetka i sigurno ne prije treće četvrtine. Brooks ima svoju šemu i od nje ne odstupa.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.09.2004.
Poruka: 1.482
01. lipnja 2012. u 02:20
Svi govore o igri OKC sa cetiri mala, ali ja bas nisam siguran da je to ispravan put. Istina, petorku sa dva centra nije mogla nista braniti. Medjutim, ako igrac sa cetiri mala onda omogucavas Spursima da igraju sa dva sutera, a ti suteri ce uz veliku trojku sigurno imati puno tovorenih suteva.

Jedina "mana" Spursa je sto nemaju tu pravu silu pod kosem. Logicno je da to pokusas iskoristiti. Ako nista drugo, onda bar da dobijes skok. Naravno, lakse reci nego ucinici. Kako bilo, ako se odlucis na igru sa 4 "mala" odmah u startu odbacujes tu svoju potencijalnu prednost i zapravo pristajes na igru koja odgovara Spursima.
  • Najnovije
  • Najčitanije