NBA 2011/2012

trn_u_oku
trn_u_oku
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.09.2009.
Poruka: 634
01. lipnja 2012. u 05:46
Westbrook 9 asista
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.06.2011.
Poruka: 5.602
01. lipnja 2012. u 06:10
sad je red na Bostonu da zakomlicira svoju seriju... bilo bi cool da su obje serije nakon 4 tekme 2-2 onda bi imali best of three dva puta
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.161
01. lipnja 2012. u 07:20
Konačno nešto od Thundera bii će ovo luda serija posebno ako Okc uzme game4, a prikaže li igru od jučer upravo to će se dogoditi.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.05.2012.
Poruka: 1.458
01. lipnja 2012. u 07:33
A što san vam ja reka,kakva košarka od strane OKC-a,brutalno
promatrac67
promatrac67
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.12.2010.
Poruka: 1.938
01. lipnja 2012. u 08:07
dakle, sefolosha, dragi prijatelju, sto si im napravio veceras ...


usudio bih se reci da smo pogledali najbolju obrambenu partiju bilo koje ekipe ove sezone ...

sa ovakvom obranom se moze raniti i SAS ...

a kljuc partije je bilo preuzimanje,preuzimanje i preuzimanje u obrani, pomalo je licilo onoj match up zoni Rick Carlislea iz Dallasa prosle godine, gdje jedan igrac prebacuje drugoga na zadatak, fenomenalno je izgledalo, SAS jednostavno nije mogao odgovoriti na ovako nesto, miami je proslu godinu imao velikih problema na ovakvu obranu, nadam se da ce i Spursi stekat ...
[uredio promatrac67 - 01. lipnja 2012. u 08:11]
... eγώ θα φύγω ...
bojangles
bojangles
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.01.2005.
Poruka: 16.414
01. lipnja 2012. u 08:51
GO SEATTLE!
Because of a few songs wherein I spoke of their mystery-women have been exceptionally kind to my old age
Shaggy
Shaggy
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.10.2004.
Poruka: 11.758
01. lipnja 2012. u 09:30
ovako se bori za goli život. ultra agresivno.
kad su harden, durant i westbrook svi odreda krenuli žestoko napadat obruč spursi nisu imali nikakvog odgovora.
strašno me zanima što će pop izmislit za sljedeću jer čini se da je thunder uhvatio konce preokreta.
sad se veći dio utakmice igra s 4 mala. nisu dali spursima lagan koš. prisilili ih isključivo na jumpere.
ta obrana na najvišoj razini jedino je rješenje kojim možeš usporit spurse. ne sumnjam da će pop naredit opet nasty i agresiju za sljedeću. vjerojatno ginobilu dat odriješenije ruke. sljedeću bi valjalo pogledat uživo.
sve upućuje na epic seriju. jednu utakmicu impresivni spursi, drugu tekmu okc ludilo. ne može bolje.
[uredio Shaggy - 01. lipnja 2012. u 09:37]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.05.2012.
Poruka: 1.458
01. lipnja 2012. u 10:22


Cili život san za Bullse,ali ova ekipa zaslužuje svaki respekt i pohvale,bravo momci!!

A posebne zahvale duguju ovom igraču,nakon Ginobillija po meni najjači igrač sa klupe u NBA-u




Što mislite ima li šanse da npr. OKC sada na lito uzme npr. Odena kao free-agenta? 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.05.2012.
Poruka: 1.458
01. lipnja 2012. u 10:23
Lionel Mandrake je napisao/la:
Ništa, gotovo, piši propalo, pušing...

Čim Neuništivi stavi nešto na kladionicu, znaš da će se odigrati kontra.
Vidi cijeli citat


kako je ono završilo,ova serija je predobra,reka san ti ja ovo ide u 7 utakmica
prekro
prekro
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2010.
Poruka: 5.575
01. lipnja 2012. u 11:02
demonstracije moći Thundera...

iako, OKC je krenuo ogavno u napadu...1. četvrtina je bila totalno silovanje Duranta i Westbrooka, nisu imali jednu jedinu akciju! držalo ih je što su igrali agresivnu obranu, a Spursi radili turnovere...

ali onda su Sefolosha, Fisher, Harden, Collison i Ibaka okrenuli stvari...od -5 su došli do +5 bez prvih zvijezda...i tu je krenuo stroj za mljevenje! iako ni Durant ni Westbrook nisu posebno dobro šutirali, obrana je nosila OKC prem pobjedi! naravno, pripomogli su i dosta mlaki Spursi, koji su napravili masu turnovera (i to onih "živih", kad ovi odma krenu u kontru), a ni šut ih nije slušao!

4. utakmica bi trebala biti na nož...od strane obje ekipe...Spursi mogu rješiti seriju, a OKC potpuno okrenuti vodu na svoj mlin!
  • Najnovije
  • Najčitanije