NBA 2012-13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.07.2012.
Poruka: 208
06. veljače 2013. u 03:39
Ovaj Clark je pravo otkrice, evo Pau vani zbog gleznja, Lakersi bas nemaju srece sa ozliejdama ove sezone.
fedorad
fedorad
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 1.945
06. veljače 2013. u 03:40
uF KAKVO ZAKUCAVANJE,SVAKA ČAST,cLARK JE DOBAR
Bog i Hrvati
manu
manu
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.04.2011.
Poruka: 2.187
06. veljače 2013. u 03:41
Ufff Kobee
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.07.2012.
Poruka: 208
06. veljače 2013. u 03:42
Kobeeeee!!! Zbog ovog se isplatilo stati budan, ali i inace dobra utakmica.
fedorad
fedorad
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 1.945
06. veljače 2013. u 03:45
Kakva rola Lakersa,bravo 
Bog i Hrvati
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.07.2012.
Poruka: 208
06. veljače 2013. u 03:46
Clark igra 3x bolju obranu na Brook-u od Pau-a. Za angazman u skoku i obrani pick and rolla je nepotrebno trositi rijeci.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.10.2011.
Poruka: 729
06. veljače 2013. u 03:48
Walt je napisao/la:
Kobeeeee!!! Zbog ovog se isplatilo stati budan, ali i inace dobra utakmica.
Vidi cijeli citat


dominacija 

http://www.youtube.com/watch?v=Cnx2mV9VH4I



 

haha Kobe na slobodnim a MVP odjekuje dvoranom 



[uredio orange - 06. veljače 2013. u 04:00]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2011.
Poruka: 7.725
06. veljače 2013. u 03:59
Kobe 9 od 24 

Na koju foru su ovo Lakersi dobili valjda ni sami ne znaju.
Master Yoda
Master Yoda
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.10.2010.
Poruka: 16.069
06. veljače 2013. u 09:11
rene higuita je napisao/la:
Kobe 9 od 24 

Na koju foru su ovo Lakersi dobili valjda ni sami ne znaju.
Vidi cijeli citat



odgovorna igra u obrani, to je njihov ključ jer su konačno shvatili da se utakmice ne dobijaju napucavanjem i da se zabije jedan više od protivnika nego da se primi jedan manje, a što se tiče kobeovih 9/24, meni je to normalno jer su ipak falili howard i world peace, a 5 minuta prije kraja je izašao gasol, tko će preuzet odgovornost ako ne on
Virujmo struci
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.10.2009.
Poruka: 241
06. veljače 2013. u 09:43
Kako je lijepo vidjeti sve hatere kako na kraju nisu u pravu! ;)
  • Najnovije
  • Najčitanije