NBA 2012-13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.07.2012.
Poruka: 208
08. veljače 2013. u 03:22
orange je napisao/la:
Boston bolje igra bez Ronda
Od Howarda vise stete nego koristi..Statican, bez ikakve zelje, promasuje slobodna..Jednom rijeci katastrofa..

Nash i sa 39 godina pokazuje da je jedan od najcistijih sutera

15 razlike 2 min do pol.. Strasno
Vidi cijeli citat



Ma nije strasno. Vidi se razlika u pristupu i zelji. Bilo bi suludo ocekivati od ovako okrnjenih Lakersa da dobiju 4 u nizu u gostima, a sutra je vec novi mec sa Bobcatsima koji je realnije dobiti. Vidi se po rotacijama i duzini trajanja napada, pristupu u obrani... Ne treba sada padati u depresiju nakon jednog proaza, kao sto nije trebalo padati u trans nakon nekoliko pobjeda. 

Ali za Howarda se slazem, uzasan je, blago receno. Ako je trenutno na, kako kaze 75% mogucnosti onda se treba umiroviti. Predpostavimo da je ovo izgubljeno te da idu na omjer 23-27. Do kraja mjeseca je jos 9 tekmi i Lakersi bi trebali razmisljati o odustajanju od ove sezone ako nakon toga ne budu barem na .500. Pod odustajanje mislim da ne forsiraju povratak Paua i da ode na operaciju, pustanje Howarda da popravi ledja i drasticno smanjivanje minutaze Nashu i Kobe-ju. MWP vishe nije koristan jer je fizicki strasno pao, a time i njegova obrambena moc, a na toj poziciji Lakersima treba dobar spot-up suter. Meeks je smece od igraca, Blake cak i pridonosi, ali ne mogu imati cijeli vanjsku liniju preko 33 godine.


manu
manu
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.04.2011.
Poruka: 2.187
08. veljače 2013. u 03:28
po meni je Meeks igrač koji ima jako puno prostora za napredak i ako bi on odigrao bar upola onako kako može preostali dio sezone Lakersi bi jako puno snjim dobili. Baš se ni za MWP-a ne slažem da je fizički pao, puno je više pao u ostalim segmentima igre
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.07.2012.
Poruka: 208
08. veljače 2013. u 03:37
Ma o Meeksovom mogucem napretku se prica vec sezonama, ali nije unapriejdio niti jedan segment svoje igre. Suterske brojke su mu jako loshe, u obrani je propuh, a jako je nestrpljiv u ofanzivi. Ne postavlja se dobro za sut, uvijek djeluje nervozno i nestrpljivo u napadu, a ja bih rekao da je to nedostatak kosarkaskog IQ-a
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
08. veljače 2013. u 03:55
TROLOLOLOLO
pola pirsa nanjusio krv. a lejkersi se napokon sjetili da postoji time out... smijesni su.
manu
manu
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.04.2011.
Poruka: 2.187
08. veljače 2013. u 03:57
Walt je napisao/la:
Ma o Meeksovom mogucem napretku se prica vec sezonama, ali nije unapriejdio niti jedan segment svoje igre. Suterske brojke su mu jako loshe, u obrani je propuh, a jako je nestrpljiv u ofanzivi. Ne postavlja se dobro za sut, uvijek djeluje nervozno i nestrpljivo u napadu, a ja bih rekao da je to nedostatak kosarkaskog IQ-a
Vidi cijeli citat

pa vjerojatno si u pravu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.10.2011.
Poruka: 1.860
08. veljače 2013. u 04:53
goni ovog Ripa odma ove sezone, KATASTROFA, uzet šta god se može dobit za njega
MajklĐordan
MajklĐordan
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.08.2012.
Poruka: 1.855
08. veljače 2013. u 04:57
a siroti kobić. stvarno nema ni srece. da bar ima longleya i wenningtona di bi mu kraj bio......
"I went from wanting to trade him on the spot to wanting to cook breakfast for him tomorrow morning. When I talk to him and say Manu, he goes, `This is what I do.' That's what he's going to tell me. I stopped coaching him a long time ago."
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.06.2012.
Poruka: 169
08. veljače 2013. u 05:19
MajklĐordan je napisao/la:
a siroti kobić. stvarno nema ni srece. da bar ima longleya i wenningtona di bi mu kraj bio......
Vidi cijeli citat

mislim da mu se ni smush ne čini više toliko smiješnim 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.10.2011.
Poruka: 1.860
08. veljače 2013. u 06:10
muka mi gledat ovu tekmu bullsa, nuggetsi ih ubili, ali baš su ih nadigrali u svemu, obrana bullsa nepostoji, nema ih nigdje, jest da i ovi sve pogađaju, ali loše chicago, loše, uf, napadačkog skoka nema, a bome i obrambenog slabo, rip, ma neznam, nemam riječi za njega kolko je to loše, baš su me razočarali u ovoj utakmici
a što se nuggetsa tiče, odlični, brzi, trče kontre ko bjesni, manimal radi šta oče pored boozera (a i noah ne briljira), nisam im gledo FG % al imam dojam da im sve ulazi
[uredio Heisenberg - 08. veljače 2013. u 06:18]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.10.2006.
Poruka: 8.242
08. veljače 2013. u 08:31
orange je napisao/la:
za sat vremena pocinje dvoboj dvije najvece franzise u nba..
Takodjer dvoboj 2 najvece legende u posljednjih 15 godina Mamba vs Truth

 

 

Vidi cijeli citat

  • Najnovije
  • Najčitanije