NBA 2012-13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.02.2012.
Poruka: 750
09. veljače 2013. u 02:29
koje tarapananje spursa hhhhh triba gustat nema veze sta nema manua i timmya 
Shaggy
Shaggy
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.10.2004.
Poruka: 11.758
09. veljače 2013. u 02:34
nije valjda da je i kobe digao ruke od svega. ako jest onda ovdje završava svaka nada lakersa.
kad se samo sjetim najava sezone od pojedinih američkih analitičara koji su ih vidjeli s prstenom.
imali su određenih pehova, ali se definitvno nisu našli kao momčad.

bilo bi dobro izmjerit intenzitet uzbuđenja navijača LA prije početka sezone i intenzitet razočaranja u sadašnjem trenutku.
maxi
maxi
Mali dioničar
Pristupio: 23.12.2011.
Poruka: 7.243
09. veljače 2013. u 02:41
Shaggy je napisao/la:
nije valjda da je i kobe digao ruke od svega. ako jest onda ovdje završava svaka nada lakersa.
kad se samo sjetim najava sezone od pojedinih američkih analitičara koji su ih vidjeli s prstenom.
imali su određenih pehova, ali se definitvno nisu našli kao momčad.

bilo bi dobro izmjerit intenzitet uzbuđenja navijača LA prije početka sezone i intenzitet razočaranja u sadašnjem trenutku.
Vidi cijeli citat


znam da im nebi zelio bit u kostima, ali moram priznat da po americkim forumima su bili optimisticni do nedavno a sad neznam, jbg nije lako kad slozis supermomcad i "uzmes" naslov prije reda i onda BAM!!....imali su i pehova nemos reci da nisu ali mogli su znati i bolje, mislim na upravu lakersa dakako
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima."
maxi
maxi
Mali dioničar
Pristupio: 23.12.2011.
Poruka: 7.243
09. veljače 2013. u 03:07
evo trgli se lakersi

ali ne daju se bobcatsi
[uredio maxi - 09. veljače 2013. u 03:08]
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima."
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.10.2011.
Poruka: 204
09. veljače 2013. u 03:11
neznam jel tko primjetio al Kobe je imao 0 poena na halfu!! jel to u karijeri imao???
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.10.2011.
Poruka: 10.239
09. veljače 2013. u 03:12
shitface je napisao/la:
Mogu oni i gore, kad dovedu "strucnog sukomentatora"  (jedan od bisera...vrijeme Bryanta polako prolazi, na njegovo mjesto dolazi Wade itd...pa lol)
Vidi cijeli citat



kakav wade? na njegovo mjesto je već ove sezone po meni došao harden. u houstonu je potvrdio franšizni talent.
prvo pol. 20 koševa, 8 assista, 8/8 šut
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
09. veljače 2013. u 03:20
Shaggy je napisao/la:
nije valjda da je i kobe digao ruke od svega. ako jest onda ovdje završava svaka nada lakersa.
kad se samo sjetim najava sezone od pojedinih američkih analitičara koji su ih vidjeli s prstenom.
imali su određenih pehova, ali se definitvno nisu našli kao momčad.

bilo bi dobro izmjerit intenzitet uzbuđenja navijača LA prije početka sezone i intenzitet razočaranja u sadašnjem trenutku.
Vidi cijeli citat

da su doveli phila, mislim da bi u trokutu (i s psihijatrom na klupi) sve to izgledalo super. sad moraju trejdat howarda...
maxi
maxi
Mali dioničar
Pristupio: 23.12.2011.
Poruka: 7.243
09. veljače 2013. u 03:22
ipak je pravda pobjedila, vrazji bobcatsi kako se samo usudjuju i pomislit pobjedit  kobe mesaja 
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima."
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.03.2012.
Poruka: 126
09. veljače 2013. u 03:40
Najbolji igrač na svijetu dirigira...predivno za gledat
maxi
maxi
Mali dioničar
Pristupio: 23.12.2011.
Poruka: 7.243
09. veljače 2013. u 03:44
that_new_guy je napisao/la:
Najbolji igrač na svijetu dirigira...predivno za gledat
Vidi cijeli citat


lakersi su zavrsili!!  
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima."
  • Najnovije
  • Najčitanije