NBA 2012-13

prekro
prekro
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2010.
Poruka: 5.575
10. veljače 2013. u 18:56
orange je napisao/la:
ovaj Denver svakako najozbiljniji kandidat na Zapadu
Vidi cijeli citat


jep...

ako ne računaš Thunder, Spurse i Clipperse...
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.206
10. veljače 2013. u 19:24
Danas ima dosta ranije košarice
madmax17
madmax17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 30.397
10. veljače 2013. u 19:28
Normalno, nedjelja je

Lob city je u tijeku
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!" 🎸⚽🏀🎨
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.206
10. veljače 2013. u 19:39
Knicksi danas loši  u obrani.
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.206
10. veljače 2013. u 20:05
Anthony sam vuče Knickse, neobično loši Amare i Smith.
Jon Snow
Jon Snow
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.08.2012.
Poruka: 1.569
10. veljače 2013. u 20:30
Melo već 30 koševa
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.206
10. veljače 2013. u 20:38
Butler ostao u svlačioni.
prekro
prekro
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2010.
Poruka: 5.575
10. veljače 2013. u 20:56
dosta su i jedni i drugi pali u odnosu na prvi dio sezone...

Knicksi su izgubili protok lopte, nenormalnu tricu i ozbiljniji doprinos klupe...obrana im je prosječna, povremeno loša!
Clippersi su izgubili na tempu i energiji, u obrani previše zuje i gube se, u napadu previše šuteva izvana! pozitivno je što im klupa daje puno poena (Bledsoe i Crawford)
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.206
10. veljače 2013. u 21:21
Melo na 40+, ali Knicksi pred porazom.
Jon Snow
Jon Snow
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.08.2012.
Poruka: 1.569
10. veljače 2013. u 21:27
Grant Hill radio odličnu obranu na Melu
  • Najnovije
  • Najčitanije