NBA 2012-13

Stalker
Stalker
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.03.2011.
Poruka: 1.142
11. veljače 2013. u 01:15
orange je napisao/la:
ovaj Denver svakako najozbiljniji kandidat na Zapadu
Vidi cijeli citat


Jest, imaju šanse da osvoje prsten skoro kao i Lakersi da se plasiraju u playoff
znači skoro nikakve, slim to none

zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.157
11. veljače 2013. u 01:16
maxi je napisao/la:
denver lose otvorio, boston lose zatvorio prvo poluvrijeme, mogla bi bit gusta zavrsnica 
Vidi cijeli citat

Nadam se The Truth protiv Nuggetsa
manu
manu
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.04.2011.
Poruka: 2.185
11. veljače 2013. u 01:17
orange je lud, ali ti si ivane 3 put luđi, pa kakve su to ideje da lakersi svaka 2 dana mijenjaju grad, nazivanje ekipa prekrasnima i slično.. za to služi facebook
ivan77
ivan77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.04.2010.
Poruka: 1.385
11. veljače 2013. u 01:19
nije mi drago sto se rondo ozlijedio ali ima nesto dobro i u toj ozlijedi vise zajedno igraju lee i bradley koji mogu cijelo vrijeme igrati visoki presing uz terrya i barbosu koji to isto dobro igraju vanjska linija bolje funkcionira nego kada je igrao rondo, rondo iako meni najdrazi igrac previse dusi loptu, presporo akcije se vrte sada se igra dosta brze, green igra vise ima vecu minutazu, vidi se na njemu da moze i zna, atletican moze proci 1 na 1, dok je tu bio rondo malo je to koristio, barbosa nije nikako igrao, a pokazuje se kao dobar igrac s klupe, vanjske pozicije su boljesada nego s rondom ali ja mislim da ce bostonu vise i to puno vise faliti sullinger jer kako je on odigrao 10-15 utakmica prije ozlijede to je bilo odlicno a sada se moraju krpati sa wilcoxom bass igra 25-30 minuta a igrao je 15
po meni ce vise faliti sullinger nego rondo, jer ronda ce zamjeniti lee, terry, barbosa i bradley ali igra pod kosem je bostonov veliki problem
ivan77
ivan77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.04.2010.
Poruka: 1.385
11. veljače 2013. u 01:25
manu je napisao/la:
orange je lud, ali ti si ivane 3 put luđi, pa kakve su to ideje da lakersi svaka 2 dana mijenjaju grad, nazivanje ekipa prekrasnima i slično.. za to služi facebook
Vidi cijeli citat

prekrasnim sam ih nazvao jer ih on naziva ogavnim, meni je glupo pisati protiv neke ekipe za koju nenavijam ali ovaj je dosadan sa ovim lakersima i kobeom pa sam to napisao
a to da mjenjaju gradove svaka dva dana zbog toga sto pise gluposti i pise da je stariji od miamia kao da su dosli prije 3 godine u nba iz neke seoske lige
ni meni nije drag miami ali gluposti i protiv njih pisati nepada mi napamet

maxi
maxi
Mali dioničar
Pristupio: 23.12.2011.
Poruka: 7.243
11. veljače 2013. u 01:28
zrinkec je napisao/la:
maxi je napisao/la:
denver lose otvorio, boston lose zatvorio prvo poluvrijeme, mogla bi bit gusta zavrsnica 
Vidi cijeli citat

Nadam se The Truth protiv Nuggetsa
Vidi cijeli citat


neka bolji pobjedi  


ivan77 je napisao/la:
nije mi drago sto se rondo ozlijedio ali ima nesto dobro i u toj ozlijedi
Vidi cijeli citat


procito sam malo prije (na espn forumu pa ne znam dal je skroz tocno) da boston ima bolji rekord bez ronda nego s njim odkad je dosao u klub i dosta navijaca bostona bi htjelo njega trejdat samo eto sad je ozlijedjen
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima."
manu
manu
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.04.2011.
Poruka: 2.185
11. veljače 2013. u 01:28
pa nemoj onda ništa pisati, kako bi bilo da mu svi odgovaraju na svaku glupost, jednostavno ignoriraj nekad
Stalker
Stalker
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.03.2011.
Poruka: 1.142
11. veljače 2013. u 01:33
maxi je napisao/la:

procito sam malo prije (na espn forumu pa ne znam dal je skroz tocno) da boston ima bolji rekord bez ronda nego s njim odkad je dosao u klub i dosta navijaca bostona bi htjelo njega trejdat samo eto sad je ozlijedjen
Vidi cijeli citat

Pitali su to i Riversa nedavno, kao da su po statsima bolji bez Ronda pa je odmahnuo rukom
i rekao da je glupost... s čim se slažem

ivan77
ivan77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.04.2010.
Poruka: 1.385
11. veljače 2013. u 01:34
manu je napisao/la:
pa nemoj onda ništa pisati, kako bi bilo da mu svi odgovaraju na svaku glupost, jednostavno ignoriraj nekad
Vidi cijeli citat

ignorirao bi da nepise 10 puta dnevno isto i tako vec 2-3 mjeseca

manu
manu
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.04.2011.
Poruka: 2.185
11. veljače 2013. u 01:37
normalno da je rekao glupost, sigurno neće reći su bolji bez bilo kojeg igrača. Ipak mislim da to nije jednostavno odgovoriti, bez ronda ostali imaju priliku pokazati više napadačkog talenta, ali se i više troše pa će u playoffu biti manje svježi