leonard cohen je napisao/la:
cinjenica je da je teren u europi manji, da se igra jako puno zone, da nema tri sekunde, te da europski klubovi u prijateljskim utakmicama sve cesce pobjeduju nba klubove.
ok, to su prijateljske utakmice, ali nitko ne zeli izgubiti.
u prijateljskim utakmicama jedna barcelona ne gubi bas od hajduka, reggine i slicnih klubova.
ne kazem da fila, minnesota, i slicni u ovom trenutku drop klubovi ne bi pobjedili oly, cska, real, (u gostima cisto sumnjam), ali da bi bilo svega - o, da!
Kako bi čuvali Townsa ili LaVinea igrači iz tih spomenutih klubova? U kurac, kako bi držali Dienga koji ima šut sa poludistance a fizikalijama jede većinu euro centara? Je li Bjelica bio ponajbolja četvorka Eurolige?